allah bu şahinlerin cezasını versin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

allah bu şahinlerin cezasını versin

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 01:46

allah bu şahin marka dandik mi dandik basit mi basit olan arabaların cezasını versin evimin önünde duran araba karşıdan s çizerek gelip sinek gibi yapıştı arabama allahın cezası araba paramparça oldu bende sahibini hırpaladım yeter artık bu şahinlerden çektiğim hepsinin başına tez zamanda meteor taşları düşsün inş. AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 11 Arl 2007, 01:48

öncelikle geçmiş olsun. paramparça olan şahin mi senin araba mı?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 11 Arl 2007, 01:51

geçmiş olsun hangi arabaya çarptı? ne kadar zarar var ?
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 01:51

[quote="octa"]öncelikle geçmiş olsun. paramparça olan şahin mi senin araba mı?[/QUOTE]

şahin oldu geri zekalının kadranı takılmış 80 km hızla sokak arasında gidiyo 80 km hızla vurdu ve müthüi bi ses çıktı alarm ötmeye başlayınca camdan bile bakmadan aşağıda indim o anda zaten tamamen koptum ve hiç sorgu sual demeden direk kafa göz daldım allahın serserileri 18 yaşında .... kurusu anası babası aldı götürdü keşke almasalardıda daha çok üsütnde tepinseydim AngryAngryAngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 01:53

[quote="slamy"]geçmiş olsun hangi arabaya çarptı? ne kadar zarar var ? [/QUOTE]

favoya çarptı bugün içimde bi sıkıntı vardı zaten dire aklıma geldi fabia kapıda duruyodu onu otoparka koydum favoyu kapıya koydum içimdeki sıkıntı buymuş demek ki allahtan fabia ya bişey olmadı AngryAngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 11 Arl 2007, 01:57

Geçmiş olsun arkadaşım.Allah cana vermesin.Hasar çok değildir umarım
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 11 Arl 2007, 01:59

[quote="silverlinemania"][quote="slamy"]geçmiş olsun hangi arabaya çarptı? ne kadar zarar var ? [/QUOTE]

favoya çarptı bugün içimde bi sıkıntı vardı zaten dire aklıma geldi fabia kapıda duruyodu onu otoparka koydum favoyu kapıya koydum içimdeki sıkıntı buymuş demek ki allahtan fabia ya bişey olmadı AngryAngryAngry
[/QUOTE]

Çok geçmiş olsun. İyi ki faabia ya çarpmamış. İyi etmişsin hatta az bile ypmışsın kafa göz girmekle. Ben olsam hastanelik ederdim.AngryAngryAngryAngryAngry Zararı ödeyecek değil mi?
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 02:01

hasar var 80 km hızla vurdu hayvan komple boydan boya gitti araba arka kapının sacı boydan boya yırtıldı şimdi babam tamirciye götürdü çekiciyle en az 1000 ytl oda en az Angry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 11 Arl 2007, 02:01

kiminin arabasına vuruyo, kaçıyo. senin haberin olmuş bari.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 02:02

[quote="loveskoda"][quote="silverlinemania"][quote="slamy"]geçmiş olsun hangi arabaya çarptı? ne kadar zarar var ? [/QUOTE]

[/QUOTE]

Çok geçmiş olsun. İyi ki faabia ya çarpmamış. İyi etmişsin hatta az bile ypmışsın kafa göz girmekle. Ben olsam hastanelik ederdim.AngryAngryAngryAngryAngry Zararı ödeyecek değil mi?
[/QUOTE]

ödemek zorunda ödemezse ödettirtirler adama adresini falan herşeyini aldım AngryAngryAngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 11 Arl 2007, 02:04

Ulan bu itler şahinin nesine güvenip basıyo anlamyorum.Angry Hemen polis çağırıp zabıt tuttursaydınız....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 11 Arl 2007, 02:04

tekrar geçmiş olsun sıkma canını başınızın gözünüzün sadakası olsun. allah daha büyüklerinden korusun

benim hayatımda ilk ve tek kazamdı şahin ara sokakdan geldi vurdu. şimdi ara sokak bağlantısı olan yollarda mutlaka yavaşlayıp sağa sola bakarak geçiyorum bi nevi tik oldu.
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 11 Arl 2007, 02:12

[quote="slamy"]

tekrar geçmiş olsun sıkma canını başınızın gözünüzün sadakası olsun. allah daha büyüklerinden korusun

benim hayatımda ilk ve tek kazamdı şahin ara sokakdan geldi vurdu. şimdi ara sokak bağlantısı olan yollarda mutlaka yavaşlayıp sağa sola bakarak geçiyorum bi nevi tik oldu.
[/QUOTE]

aynı şey bende de var,mutlaka her ara sokak çıkısışında yavaşlarım iyice kontrol ettikten sonra yoluma devam ederim,ortalık serseri dolu.bu arada büyük geçmiş olsun..
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 02:13

[quote="loveskoda"]Ulan bu itler şahinin nesine güvenip basıyo anlamyorum.Angry Hemen polis çağırıp zabıt tuttursaydınız.... [/QUOTE]

tutuldu ama poliste bize fırça attı yaralanma yoksa beni niye çağardınız diye kendi aranızda anlaşıcaksınız bundan sonra dedi ben böyle adaletin taaa ................. AngryAngryAngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 11 Arl 2007, 02:17

[quote="silverlinemania"][quote="loveskoda"]Ulan bu itler şahinin nesine güvenip basıyo anlamyorum.Angry Hemen polis çağırıp zabıt tuttursaydınız.... [/QUOTE]

tutuldu ama poliste bize fırça attı yaralanma yoksa beni niye çağardınız diye kendi aranızda anlaşıcaksınız bundan sonra dedi ben böyle adaletin taaa ................. AngryAngryAngryAngry
[/QUOTE]

Polis de mi? Ambulans hastanın bilinci açıksa gelmiyor, polis de ölen yaralanan yoksa...AngryAngryAngryAngryAngry 

Neyse. Cana gelmesin de mala gelsin... Parasını ödedikten ve dayağı da yedikten sonra ne yaparsa yapsın
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 11 Arl 2007, 02:17

SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI AMA BEN BUGÜNE KADAR, ALLAH AŞKINA 1 TANE AKLI BAŞINDA, EFENDİ BİR ADAM GÖRMEDİM KUŞ SERİSİNE BİNEN... BANA BİR YETKİ VERİLSE HEPSİNİ TRAFİKTEN KALDIRIR, PRESTE PARAMPARÇA EDERİM... ÇOK BÜYÜK SÖYLÜYORUM EĞER KUŞ SERİSİNE BABAM DA BİNSE, Kİ HAYATTA BİNMEZ, AYNI ŞEYİ BABAMA DA SÖYLERİM... BEN DAHA BUGÜNE KADAR BU ARABALARA BİNEN, KURALLARA UYAN, ''DENGELİ'' 1 TANE ADAM GÖRMEDİM, BENİM EN YAKIN AKRABALARIM DA DAHİL... KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN AMA BEN BU ARABALARDAN NEFRET EDİYORUM... Angry
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti loveskoda » 11 Arl 2007, 02:20

[quote="sonertevfik"] SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI AMA BEN BUGÜNE KADAR, ALLAH AŞKINA 1 TANE AKLI BAŞINDA, EFENDİ BİR ADAM GÖRMEDİM KUŞ SERİSİNE BİNEN... BANA BİR YETKİ VERİLSE HEPSİNİ TRAFİKTEN KALDIRIR, PRESTE PARAMPARÇA EDERİM... ÇOK BÜYÜK SÖYLÜYORUM EĞER KUŞ SERİSİNE BABAM DA BİNSE, Kİ HAYATTA BİNMEZ, AYNI ŞEYİ BABAMA DA SÖYLERİM... BEN DAHA BUGÜNE KADAR BU ARABALARA BİNEN, KURALLARA UYAN, ''DENGELİ'' 1 TANE ADAM GÖRMEDİM, BENİM EN YAKIN AKRABALARIM DA DAHİL... KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN AMA BEN BU ARABALARDAN NEFRET EDİYORUM... Angry
[/QUOTE]

Zaten o arabalara kural tanımaz dağdan gelmiş adamlar biniyor..Angry Arabasından anlaşılır insanın ne olduğu....AngryAngryAngry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 11 Arl 2007, 02:22

daha önce muhabbetini yapmıştık: ASD var o tenekelerde...Nuke
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir