allah bu şahinlerin cezasını versin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

allah bu şahinlerin cezasını versin

İleti sonertevfik » 11 Arl 2007, 02:23

SÖZÜM BU SİTEDEKİ ARKADAŞLARIMIN HİÇBİRİNİ KAPSAMIYOR... LÜTFEN BANA KIZMAYIN AMA DURUM MAALESEF BU... 

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 11 Arl 2007, 02:24

[quote="loveskoda"]daha önce muhabbetini yapmıştık: ASD var o tenekelerde...Nuke[/QUOTE]

ASD NE ANLAMA GELİYORDU ?
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 02:25

hocam yazarım aslında bu sinirle ama buraya olmaz
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 11 Arl 2007, 10:06

geçmiş olsun kardeş canını sıkma cana geleceğine mala gelsin ama adamı hırpalamakla iyi yapmışsın zaten poliste bişey yapmamış adama sen yapmışsın yani haketmiş
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ucan teneke » 11 Arl 2007, 10:36

GEÇMİŞ OLSUN İYİ YAPMIŞSIN POLİS ÇAĞIRMAKLA KENDİN UĞRAŞMA İNSANLARLA KÖTÜ OLURSUN
BIRAK ONLAR UĞRAŞSINN   ONLARDA FAZLA UĞRAŞMAK İSTEMİYOR TOPU SİZE ATMAYA ÇALIŞIYOLAR

NEYSE BUNUNLA GEÇMİŞ OLSUN ALLAHTAN SİZLER İÇERİSİNDE YOKSUNUZ ALLAH ÖNCELİKLE BU TÜRLÜ KAZALARDAN KORUSUN
ucan teneke
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 11 Arl 2007, 11:31

Arabanın içindeki hayvansa şahinin ne suçu var.. favoritle 80le gitse vurmucakmıydı ? aLt tarafı makıne kimin bütçesi neye elverirse ona biniyor.Her önüne gelene ehliyet verirsen olacağı bu neyse geçmiş olsun.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti goksu » 11 Arl 2007, 12:24

Büyük geçmiş olsun arkadaşım. Aynısı bizim sokakta komşunun başına geldi. Uzaktan cayırdayarak gelen bir araç sesi duyuluyordu, sonra ses gittikçe yaklaştı ve büyük bir gürültü koptu. 10 sn sessizlik ve ardından motoru tekrar çalıştırıp yine cayırdayarak kaçtı. Plakası falan alınamadı. Hayvan herif yola paralel şekilde parketmiş araca 90 derece açıyla yandan, tam 2 kapı ortasından girmeyi başarmış. Uzaklaşırken aracı gördük, beyaz şahin. Bu insanlardan o kadar çok var ki, insan bile demeye dilim varmıyor. Ama maalesef Türk toplumu bu. Ana babalar çocuklarına eğitim vermiyor, çünkü kendi ana babası da ona vermemiş. Durum hiç iyi değil. Sabah keyifli bir şekilde evden çıkıyorsunuz, daha bismillah demeden asabınızı bozuyorlar. Trafikte her an hakkınızı gaspeden, kurallara uymayan birisi çıkıyor ve üzücü olan şey ise, bunlar istisna değil, geneli böyle. Sizde mutlaka yaşıyorsunuz aynı sorunları, okumuşundan cahiline Türk insanı kendinde başka hiç kimseyi düşünmüyor. Çok ham bir toplum, maalesef ama biz buyuz.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 11 Arl 2007, 12:40

[quote="silverlinemania"][quote="loveskoda"]Ulan bu itler şahinin nesine güvenip basıyo anlamyorum.Angry Hemen polis çağırıp zabıt tuttursaydınız.... [/QUOTE]

tutuldu ama poliste bize fırça attı yaralanma yoksa beni niye çağardınız diye kendi aranızda anlaşıcaksınız bundan sonra dedi ben böyle adaletin taaa ................. AngryAngryAngryAngry
[/QUOTE]

sen de polise fırça atsaydın. hatta böyle polislerin sesini kaydedip mahkemeye vereceksin. adaleti temsil eden bir memur nasıl olur da böyle konuşur? Türkiye böyle deyip işin içinden çıkmayalım. polisleri de tek otorite gibi görmeyelim. bu adamlar kanun dışı iş yapınca cezasını çekmeliler. şu polise küfür edecem ama bura yeri değil.

gelelim ikinci muvzuya, kuş serisi siteden birinin arabasına vurdu diye böyle konuşmayın. o arabalara kimin bindiğini nereden biliyorsunuz? ölçtünüz mü? parasını zor denkleştirmiş çok saygıdeğer insanlar da biniyor bu arabalara. genelde bunlara düşük gelirli aileler biniyor, dağdan inmeler de biniyorsa şahinin suçu ne? çarpan şahin değil, başka bir araba da olabilirdi. audi vursaydı audi kötü mü olacaktı? kuş serisi şimdi çoluğun çocuğun eline düştü. ama gene de bir çok saygıdeğer aile de bundan var.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 11 Arl 2007, 12:45

Çok büyük geçmiş olsun. O anda içinde sen yokmuşsun ya, gerisi biraz da teferruata kaçıyor. Allah daha beterlerinden korusun İnşaallah .
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti spepe » 11 Arl 2007, 13:33

Polise güvenme devrini de bitiriyorlar.
"Kendi aranda anlaş" ne demek!..  Asıl böyle yapan polislerin allah cezasını versin. Milleti birbirine düşürmeye çalışıyorlar. Benim yakın bir arkadşım da komiser, bu tür zihniyeti bozuk o kadar çok polis var ki, kardeşim kaç defa istifa etmeyi düşündü bilemezsiniz.
spepe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 11 Arl 2007, 17:44

arkadaşlar herşeyi bırakın türk toplumu kendi arasında anlaşamaz düşün şimdi yolda gidiyosun herif geldi vurdu arkadan kağıtları alıyosun sen suçlusun diyosun adam diyo yoo ben suçlu değilim sensin suçlu diyo niye orda duruyosun diyo al başına bela yani hiç bi esprisi yok bu yaptıklarının çok büyük sorunlar doğurucak bu işlem polis çağırıcaksın rüşvet almadan gelmicek para vemek istemiceksin o zaman hiç gelmicek karşıdakiyle anlaşamıcaksın ben suçlu değilim dicek yani tamamen kafayı yeme durumu zaten bu olaydan sonra illa bi taraf ötekine direk dalıcak türkiyede kimse kendini suçlu görmez o yüzden anlaşma falan olmaz iş artık tamamen kaba kuvvete bağlı resmen kim döverse o haklı dayak yiyen suçsuz olsa bile suçlu !!!!
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 11 Arl 2007, 22:56

ya ustam sahının ne sucu var o arabayı suren  ?ezevenkın sucu var allah gostermesın benım favoyla senın favoya carpsam canım kardesım bısey olmazmı dıcen
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 11 Arl 2007, 23:03

geçmiş olsun .yolda kuş serisi gördüm mü hemen uzaklaşırım Angry
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 12 Arl 2007, 00:03

[quote="demir_01"]ya ustam sahının ne sucu var o arabayı suren  ?ezevenkın sucu var allah gostermesın benım favoyla senın favoya carpsam canım kardesım bısey olmazmı dıcen [/QUOTE]

kardeş bnm kızdığım konu o değil şahinle hız yapılıp sonucunun bu olması sen altındakine bakmadan basarsan sonuç bu oluyo şahinin yerinde başka eski bi araba olabilirdi evet ona bişey demiyorum ama o arabaların gazına sorumsuzca basılmasına gıcık oluyorum altına şahini alan kendini yolların kralı sanıyo sen hiç bi favonun veya bi torosun yada onun gibi bi başka eski arabanın makas attığını veya sokak arasında deliler gibi bastırdığını gördün mü şahsen ben görmedim bana göre şahin kullanan gençlerin hepsinin psikolojik sorunları var utanmasalar bmw mercedesle kapışıcaklar buraya bir iki tane video koymuştum şahinle ilgili izliyenler bilir sen bence onu bi izle o zaman ne demek istediğimi anlarsın cnm kardeşim Wink
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HÜSEYİN » 12 Arl 2007, 00:12

Arabanın ne suçu var ? içindeki hayvan yavrusuna bak!!!!!!!!!

HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serkanank » 12 Arl 2007, 00:20

lutfen arkadasım tam 7 sene sahın+dogana bındım.5aydır octavıacıyım.tofasa laf soyletmez.sahıbının annesı genelevde calısıyor olabılır.rıca edıyorum,arabalara laf yok
serkanank
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 12 Arl 2007, 01:23

geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti berat555 » 12 Arl 2007, 01:37

öncelikle geçmiş olsun ama anlamadım dalga sanki kazayı polis arkadaşlar yapmış gibi polise laf söyleyen arkadaşlara dicem şu sanırım bu sitedeydi trafik kazalarına artık polis beklemeye son diye konu açılmıştı. millet seviniyordu hadi noldu ben size söyleyim kim aralarında anlaşabilecekki hepsi de diyecek ki ben haklıyım
berat555
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Adana
Arabanız: fabia II 2008 1.6 Elagance

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir