allah bu şahinlerin cezasını versin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

allah bu şahinlerin cezasını versin

İleti ahmetva » 13 Arl 2007, 00:08

[quote="sonertevfik"] SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI AMA BEN BUGÜNE KADAR, ALLAH AŞKINA 1 TANE AKLI BAŞINDA, EFENDİ BİR ADAM GÖRMEDİM KUŞ SERİSİNE BİNEN... BANA BİR YETKİ VERİLSE HEPSİNİ TRAFİKTEN KALDIRIR, PRESTE PARAMPARÇA EDERİM... ÇOK BÜYÜK SÖYLÜYORUM EĞER KUŞ SERİSİNE BABAM DA BİNSE, Kİ HAYATTA BİNMEZ, AYNI ŞEYİ BABAMA DA SÖYLERİM... BEN DAHA BUGÜNE KADAR BU ARABALARA BİNEN, KURALLARA UYAN, ''DENGELİ'' 1 TANE ADAM GÖRMEDİM, BENİM EN YAKIN AKRABALARIM DA DAHİL... KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN AMA BEN BU ARABALARDAN NEFRET EDİYORUM... Angry
[/QUOTE]

işin suyunu çıkarmışsın. hemen gaza gelme bence...

ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 13 Arl 2007, 17:14

işin suyunu çıkarmışsın. hemen gaza gelme bence...
[/QUOTE]

ustam harbıden dogru yazmısın ben favoyla makasada gırıyom sahınde surdum onlada gırdım hepsınıde yaptım ıkı arabadada ama ıste napcan
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 13 Arl 2007, 17:44

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 13 Arl 2007, 17:47

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 19 Arl 2007, 14:52

[quote="sonertevfik"] SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI AMA BEN BUGÜNE KADAR, ALLAH AŞKINA 1 TANE AKLI BAŞINDA, EFENDİ BİR ADAM GÖRMEDİM KUŞ SERİSİNE BİNEN... BANA BİR YETKİ VERİLSE HEPSİNİ TRAFİKTEN KALDIRIR, PRESTE PARAMPARÇA EDERİM... ÇOK BÜYÜK SÖYLÜYORUM EĞER KUŞ SERİSİNE BABAM DA BİNSE, Kİ HAYATTA BİNMEZ, AYNI ŞEYİ BABAMA DA SÖYLERİM... BEN DAHA BUGÜNE KADAR BU ARABALARA BİNEN, KURALLARA UYAN, ''DENGELİ'' 1 TANE ADAM GÖRMEDİM, BENİM EN YAKIN AKRABALARIM DA DAHİL... KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN AMA BEN BU ARABALARDAN NEFRET EDİYORUM... Angry
[/QUOTE]
Doğru söylüyorsun kardeş bisim favodan önce tipo vardı ondan önce iki arabamız oldu ilki 81 model şahindi ikincisi 93 model şahindi ama bu araçlarda ne varsa insanı zorla serseriliğe yitiyordu ama tipoyuda geç favorite bindik bineli kafamız rahat allah bu kuş serisinden hpimizi korusun LOL
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 19 Arl 2007, 15:12

geçen yıl (2006) kurban bayramında sabah namaza giderken ne göreyim? bir de baktım ki 5 yıl hiç kaza yapmadan kullandığım canım favoritimin sağ farı ve sağ çamurluğu yerle bir olmuş... favonun hemen önünde ŞAHİN veya DOĞAN tamponu far parçaları Angry olay bizim mahallede olmuş arife günü akşam 23,30 'da olmuş olay, ben duymadım... mahalleden küçük bir çocuk görmüş olayı tabii beni tanımıyor... abi dedi dün akşam saat 23,30'da beyaz bir şahin anormal hızla köşeyi dönmeye çalışınca dönemedi bu yeşil favorite çarptı dedi, sonrada gayet sakin arabasından inip, düşen tamponunu aldı şahinin bagajına attı ve sonra gazlayıp büyük bir hızla uçtu gitti dedi.... Ah o adamı bir yakalasaydım YEDİRECEKTİM O ARABASINI ONA AMA HİÇ HABERİM OLMADI İŞTE... ULAN İNSAN BİR HABER VERİR BE... BEN HERHANGİ BİRİNİN ARABASINA VURSAM SAHİBİNE ULAŞAMAZSAM ZARARINI ÖDEMEK ÜZERE CEP TELEFONUMU BIRAKIRIM Kİ MAĞDUR OLAN ARKADAŞ ARASIN ZARARI NEYSE VERELİM DERİM YANİ... HADİ BENİ ZARARA UĞRATTIN KAÇTIN GİTTİN... BÜYÜK MAHKEMEDEN, İLAHİ ADALETTEN NASIL KURTULACAKSIN ADİ HERİF....
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Medcezir » 22 Arl 2007, 19:12

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM NE YAZIK Kİ ARAMIZDA ARA SOKAKLARDA NASIL GİTMESİNİ BİLMEYEN HATTA DİREKSYONA GEÇTİMİ KENDİNİ ALLAME SANAN BİR ÇOK İNSAN VAR.
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elemsi » 23 Arl 2007, 01:57

Arkadaşım geçmiş olsun...Ama üretilen arabanın ne kabahatı var ...onun elıne arabayı veren babasında annesınde kabahat ona o şekilde araba kullanmasını gösteren de kabahat sanki fovaritlerle uçan kaçan yok sanki opelle baska arabayla onu yapan yok bir marka da mı suç ...şahinler üretilmese o kaza olmayacak mıydıııı...!!!!!!!
elemsi
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir