rolantide stop ediyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

rolantide stop ediyor.

İleti spepe » 28 Arl 2007, 14:21

95 favoritim var. Dün aracı çalıştırdım jigle devreye girdi, biraz yürüdüm boşa aldım stop etti. dünden buyana boşta hemen stop ediyor. Neden olduğunu bilen var mı acaba?

spepe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 28 Arl 2007, 15:05

1. Karbüratöre pislik gelmiştir. Rölantide tutamıyordur motoru.
2. gaz telinde bir problem olabilir.

3. Karbüratörün arka kısmında elektrik soketleri vardır. Bazan oksitlenme nedeniyle temessızlık sonucu motorun rölantide çalışmasını engelliyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti spepe » 28 Arl 2007, 15:35

teşekür ederim. yarın ufuk ustaya gidecektim zaten. ama trafikte kullanımı çok zor oluyo.
spepe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 28 Arl 2007, 17:33

[quote="spepe"]  teşekür ederim. yarın ufuk ustaya gidecektim zaten. ama trafikte kullanımı çok zor oluyo.
[/QUOTE]

HANGİ UFUK USTADAN BAHSEDİYORSUN? EĞERKİ TOPKAPIDA AKINSAL SANAYİ SİTESİNDEKİ UFUK USTADAN BAHSEDİYORSAN BEN DE 6 YILDIR ONA GİDİYORUM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sainz » 28 Arl 2007, 18:33

[quote="sonertevfik"] [quote="spepe"]  teşekür ederim. yarın ufuk ustaya gidecektim zaten. ama trafikte kullanımı çok zor oluyo. [/QUOTE]

HANGİ UFUK USTADAN BAHSEDİYORSUN? EĞERKİ TOPKAPIDA AKINSAL SANAYİ SİTESİNDEKİ UFUK USTADAN BAHSEDİYORSAN BEN DE 6 YILDIR ONA GİDİYORUM...
[/QUOTE]

Evet o Ufuk Usta' dan bahsediyor. Motoru da orada sıfırladı spepe zaten.

Ben de 8 senedir Ufuk Usta' ya giderim. Acaba hiç karşılaştık mı seninle orada.Question
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir