servislerden memnunmuyuz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

servislerden memnunmuyuz

İleti kantar otomotiv » 28 Arl 2007, 23:00

arkadaşlar merhabalar nasılsınızz?ben türkiyede bir ilde skodanın yetkili servisliğini yapıyorum.we siz değerLi müşterilerimz we skoda ailesinin değerli kıymetli insanları çok merak ediyorum servislerimiz hakkındaki yurumlarınızı.?kısa kısaa olsa yetrli..arkdaşlar skoda hakkında her konuda yardımcıı olurumWink

kantar otomotiv
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 28 Arl 2007, 23:44

nsl bi servis bi açarmısın mesela küçük bi tamirhanedir skoda tamiri üzerinedir kişiye ait yada büyük bi servistir skodaya bağlı soru garip gelebilir kusura bakmayın sadece merak
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti slamy » 29 Arl 2007, 00:39

ankara berbat Big%20smile
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Arl 2007, 00:40

Ben sadece skoda servisleri berbat sanırdım. Amcamın Audisini götürdüm servise, hani havamız var, zengin ayaklarındayız ya, Audinin servis daha berbat...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ali » 29 Arl 2007, 00:41

servis bizi bozar. sanayi nemize yetmiyor?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 29 Arl 2007, 00:43

[quote="hakanerdogan"]Ben sadece skoda servisleri berbat sanırdım. Amcamın Audisini götürdüm servise, hani havamız var, zengin ayaklarındayız ya, Audinin servis daha berbat... [/QUOTE]

hadi yaa Smile  nasıl yani ilgilenilmiyormu ??
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ilk aşk » 29 Arl 2007, 00:44

6.sanayide skoda özel servisine götürüyorum sami ustaya memnunum
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Arl 2007, 00:55

[quote="mygokhan"] [quote="hakanerdogan"]Ben sadece skoda servisleri berbat sanırdım. Amcamın Audisini götürdüm servise, hani havamız var, zengin ayaklarındayız ya, Audinin servis daha berbat... [/QUOTE]

[/QUOTE]

Gökhan abi götürdüğüm arabaya ben hayrandım, sevgili amcacım 96.000 Euro saymış, olağanüstü bir araba. (sağolsun benim fabişin peşinatınıda vermişti sölemesem ayıp olur)

araba 2006 A6 3.0 TDI quattro tiptronic. (biz multitronic diye almıştık, öle demişlerdi, fabişle aynı dönem aldık, beraberdik)

neyse verdi arabayı götür bakımı gelmiş dedi. götürdüm. Randevulu gidiyorsunuz. saat veriyolar size.

arabayı bıraktım, çıktım yukarı. kıytırıktan bi oturma yeri var. sadece bedava çay kahve var. yerini görseniz otoyol kenarı uçsuz bucaksız bi yer. yav bende çabuk biter sanıp oturdum. VW, Audi showroomlarını gezdim...

saatler geçti acıktım ama ben... ne bi yiyecek satan bi yer var, ne umursayan var. kafeterya ekranından da seyrediyom arabayı, olduğu yerde duruyor... bi hareket yok.

sıkıldım aşağı indim bari başında duriyim dedim, adama soru soruyorum, cevap vermiyor, suratsız suratsız bakıyor, zaten açım... adama diyom nası durumu iyi mi filtreler falan çok mu pisti diyom. değiştik efendim diyo...

balataları naptınız diyom, duruyor efendim diyor... ama surat bi karış havada, dedim heralde işten güçten bunalmıştır, hoşgördüm...

akşam üzeri bitti işi. ben sabah 10 gibi gittiydim. bahçede hasarlı arabaları depoladıkları bi yer var ben o arabalara bakıyorum falan içleri kanlı kanlı...

bi baktım bizim audi, çıkarmışlar servisten, yıkamaya koyacaklar. ama adam o kısacık mesafede deli gibi sürüyor, yüreğim hopluyor. zaten açlık başıma vurmuş...

bide yıkama sırası bekledim, madem bekledik o kadar dedim... neyse sonunda ödedim çıktım, tam bir günümü yedi... aç kaldım, canım sıkıldı... geciktide gecikti...

bu grubun servisleri hep aynı...

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 29 Arl 2007, 01:16

vw. de benzer sıkıntılar var.ağabeyimin polosu bakımdan bir gün sonra piston kollarının eğilmesi sorunun yaşadı. bakımda motor yağının değiştirilmediği şüphesi var. aynı serviste çok yakın bir zamanda bakımda yağ konulmadan servisten çıkan yepyeni bir vw, motor yakmış ve sahibine yeni araba verilmiş.
skoda bölge servisinde bu tür hatalar duynadık ama, işçilik kalitesi ve fiyat itibariyle türkiye genelindekilerle aynı şikayetleri taşıyor. memnun olanı pek duymadım
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti weyis » 29 Arl 2007, 01:34

bence servisler kazıklama yeri... bikere düşmeye gör.pazarlık şansın bile yok.kazıklama tarifelerini kendileri ayarlamış.aynı tamiratı diğer tamirhaneler yarıdan daha az bi fiyata  yapıyor.bence böyle .yoksa böyle değilde ben iftiramı ediyorum...
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti magistra » 29 Arl 2007, 01:39

arkadaş lar genelde hep aksiliklen karşılaşmışsınız ben d.bakırdakıyım ve burdaki skoda vw servisi ortak biyerde ne zaman gittiysem mutlu ayrıldım adamlar hem ilgi hemde ustalıkta bi numara bu sadece usta değil sizi karşılayan görevliler ustalar çıraklar hepsi on numara,ara sıra küçük sorunalr için giderim inanın para bile almıyorlar ama zamanını ayırıyorlar ve her gittiğimde daha fazla ilgi görüyorum I LOVE YOU AS-KUR otomotiv
magistra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 29 Arl 2007, 01:40

[quote="hakanerdogan"][quote="mygokhan"] [quote="hakanerdogan"]Ben sadece skoda servisleri berbat sanırdım. Amcamın Audisini götürdüm servise, hani havamız var, zengin ayaklarındayız ya, Audinin servis daha berbat... [/QUOTE]

[/QUOTE]

Gökhan abi götürdüğüm arabaya ben hayrandım, sevgili amcacım 96.000 Euro saymış, olağanüstü bir araba. (sağolsun benim fabişin peşinatınıda vermişti sölemesem ayıp olur)

araba 2006 A6 3.0 TDI quattro tiptronic. (biz multitronic diye almıştık, öle demişlerdi, fabişle aynı dönem aldık, beraberdik)

neyse verdi arabayı götür bakımı gelmiş dedi. götürdüm. Randevulu gidiyorsunuz. saat veriyolar size.

arabayı bıraktım, çıktım yukarı. kıytırıktan bi oturma yeri var. sadece bedava çay kahve var. yerini görseniz otoyol kenarı uçsuz bucaksız bi yer. yav bende çabuk biter sanıp oturdum. VW, Audi showroomlarını gezdim...

saatler geçti acıktım ama ben... ne bi yiyecek satan bi yer var, ne umursayan var. kafeterya ekranından da seyrediyom arabayı, olduğu yerde duruyor... bi hareket yok.

sıkıldım aşağı indim bari başında duriyim dedim, adama soru soruyorum, cevap vermiyor, suratsız suratsız bakıyor, zaten açım... adama diyom nası durumu iyi mi filtreler falan çok mu pisti diyom. değiştik efendim diyo...

balataları naptınız diyom, duruyor efendim diyor... ama surat bi karış havada, dedim heralde işten güçten bunalmıştır, hoşgördüm...

akşam üzeri bitti işi. ben sabah 10 gibi gittiydim. bahçede hasarlı arabaları depoladıkları bi yer var ben o arabalara bakıyorum falan içleri kanlı kanlı...

bi baktım bizim audi, çıkarmışlar servisten, yıkamaya koyacaklar. ama adam o kısacık mesafede deli gibi sürüyor, yüreğim hopluyor. zaten açlık başıma vurmuş...

bide yıkama sırası bekledim, madem bekledik o kadar dedim... neyse sonunda ödedim çıktım, tam bir günümü yedi... aç kaldım, canım sıkıldı... geciktide gecikti...

bu grubun servisleri hep aynı...

[/QUOTE]

ben sabah bırakıp akşam alıyorum arabayı,bekle bekle olmuyor.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti weyis » 29 Arl 2007, 01:41

[quote="magistra"]arkadaş lar genelde hep aksiliklen karşılaşmışsınız ben d.bakırdakıyım ve burdaki skoda vw servisi ortak biyerde ne zaman gittiysem mutlu ayrıldım adamlar hem ilgi hemde ustalıkta bi numara bu sadece usta değil sizi karşılayan görevliler ustalar çıraklar hepsi on numara,ara sıra küçük sorunalr için giderim inanın para bile almıyorlar ama zamanını ayırıyorlar ve her gittiğimde daha fazla ilgi görüyorum I LOVE YOU AS-KUR otomotiv[/QUOTE] diyarbakıra yerleşmeliyim
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 29 Arl 2007, 02:34

VW sınıfı araçlarda genelde servis şikayeti olduğunu biliyoruz..Artık ufak tefek arıza veya değişimler için servise gitmiyorum..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti lazianke » 29 Arl 2007, 11:41

triger değişimi  ve bazı dışarda bulanamayan parçaların temini dışında servisle pek işim olmayacağına inanıyorum.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti kobra 1 » 03 Oca 2008, 01:04

benim tamircim on numara aracımı işyerimden alıp iş bitiminde geri getiriyor işçiliğinden de memnunum
kobra 1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kobra 1 » 03 Oca 2008, 01:07

eski skodacıyım haliyle tamircim de eski belki de samimiyetimizden bilmiyorum
kobra 1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 03 Oca 2008, 01:08

[quote="kantar otomotiv"]

arkadaşlar merhabalar nasılsınızz?ben türkiyede bir ilde skodanın yetkili servisliğini yapıyorum.we siz değerLi müşterilerimz we skoda ailesinin değerli kıymetli insanları çok merak ediyorum servislerimiz hakkındaki yurumlarınızı.?kısa kısaa olsa yetrli..arkdaşlar skoda hakkında her konuda yardımcıı olurumWink

[/QUOTE]

hoşgeldin sayın abim yaza yanındayım Wink merak etme LOL
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi