DEBRİAJ PLAKASI GİDİYOR!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DEBRİAJ PLAKASI GİDİYOR!!!

İleti liderskoda05 » 25 Şub 2008, 03:24

bende TRW LUKREBSET MAPA SAKS hepsi var saks orjinali yok piyasada neredeyse kaç tane taktıysam geri söktğm  ayırmıyor sertleşiyo falan en kalitesi TRW oda alman malı luk alman malı bunlarında sahtesi var bilginize...belki 100 e yakın set taktım TRW hiçbir şikayet yok herkes çok memnun..

liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 25 Şub 2008, 10:57

[quote="liderskoda05"]bende TRW LUKREBSET MAPA SAKS hepsi var saks orjinali yok piyasada neredeyse kaç tane taktıysam geri söktğm  ayırmıyor sertleşiyo falan en kalitesi TRW oda alman malı luk alman malı bunlarında sahtesi var bilginize...belki 100 e yakın set taktım TRW hiçbir şikayet yok herkes çok memnun..[/QUO

dostum merak ediyorum neye dayanarak piyasada sachsın orjinali yok diyosun..evet trw de güzel debriyaj..yanlız şunu biliyormusun trw nin mapa fabrikasında üretildiğini,sadece kututnun değiştiğini biliyormuydun..gerçekten orjinal sachs istiyosan ben sana istnabuldan göndereyim..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti liderskoda05 » 25 Şub 2008, 17:56

kardeş ben 90 dan beri skodanın yetkili servisiyim.ben çook taktım saks bu zaman kadar orjinalini tamam eywallah orj farkıdır ama şu anda piyasada saks orj hiç zannetmiyorum ki oldun elimde var listede orj geçiyo ama kalitesi 5 para etmez peki orj direksiyon kutusu ile orj aks kafası varsa markalarını sölermisin kardeş...
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 25 Şub 2008, 18:17

dostum direksiyon kutusunun orjinalinin üstünde marka yazmaz skoda amblemi vardır ama kutuyu trw üretir..aks kafalarıda felicialarla birlikte lobro marka çıkmaya başladı..piyasada da orjinal sachs var merak etme..siz şu an halen yetkili servismisiniz,sıfır araç satışı yapıyormusunuz..

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 25 Şub 2008, 18:45

Hakan kardeşim,arkadaş ''SAKS'' tan Dead bahsediyor henüz SACHS i le tanışmamış olabilir pehh...

Sallamak bedava birader ayrıca gözlüklerinde çok güzel marka ne ''LAKOS'' mu??LOLLOLLOL hee ''liderskoda05'' birde tavsiyem mal aldığın yere dikkat et sahte mal kösmesinler..avatar resmini siberalem.com için falan hazırladın galiba?? bak şu işe kime niyet kime kısmet olmuş..

Bu ''SAKS'' çorap markası değilmiydi yahu www.saks.com.tr LOLLOL
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 25 Şub 2008, 20:01

LOL muaahhha helal olsun 98Pickup benide güldürdün yha.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 13:17

şu an sıfır satmıyorum.ama zamanında favonun formanın çok sattım.bayi olmayınca yetkiliyide bıraktım daha sonra bizim burası küçük yer malum...kardeş benim mal aldığım 4 yer var en son baya yüklü bi mal aldım orj direksiyon kutusu hiçbiyerde bulamadım gelenler oldu orj die ama değil şu anda dükkanda bulunan malzeme adı orj işte ilerledikçe dandikleşiyo orj de yerlide  radyatörü 3 4 sene önce tahmini 40 lira gelişi vardı şu an 15 lira bu tüm malzemeler için gecerli kaç sene önce aldığım fiyata şimdi satıyorum.4 firma ist ank sakarya izm hepside aynı neyse kardeş direksiyon kutusu fi,yat nedir..birde aks kafasının listedeki numarası söylersen çok memnun olurum.
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 13:24

98 pıckup sen çok uyanıksın kardeş sen debriyaj seti isteyince sana hangi renk die mi soruyolar.yoksa yazlıkmı kışlık mı die soruyolar.neyse sen çoraplarla uğraşmaya devam et önemli değil
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 26 Şub 2008, 14:41

[quote="liderskoda05"]şu an sıfır satmıyorum.ama zamanında favonun formanın çok sattım.bayi olmayınca yetkiliyide bıraktım daha sonra bizim burası küçük yer malum...kardeş benim mal aldığım 4 yer var en son baya yüklü bi mal aldım orj direksiyon kutusu hiçbiyerde bulamadım gelenler oldu orj die ama değil şu anda dükkanda bulunan malzeme adı orj işte ilerledikçe dandikleşiyo orj de yerlide  radyatörü 3 4 sene önce tahmini 40 lira gelişi vardı şu an 15 lira bu tüm malzemeler için gecerli kaç sene önce aldığım fiyata şimdi satıyorum.4 firma ist ank sakarya izm hepside aynı neyse kardeş direksiyon kutusu fi,yat nedir..birde aks kafasının listedeki numarası söylersen çok memnun olurum.[/QUOTE]
kardeş bak sen çinden gelen mallarla orjinal malları karıştırıyosun..15 lira dediğin radyatör çin malı hoş 15 lirayada radyatör yok ya neyse..orjinal kutuyu ben 225 liraya satıyorum rotbaşları üstünde..

aks kafasının orjinal kodu:6U0 498 099A
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 26 Şub 2008, 16:09

[quote="liderskoda05"]98 pıckup sen çok uyanıksın kardeş sen debriyaj seti isteyince sana hangi renk die mi soruyolar.yoksa yazlıkmı kışlık mı die soruyolar.neyse sen çoraplarla uğraşmaya devam et önemli değil[/QUOTE]

SACHS yerine SAKS yazarsan liderskoda05 karşına çorap çıkar..SACHS dersen aklıma Alman ZF firmasının SACHS debriyaj baskı balata,hidrolik aksamı ve tel grubu gelir..Debriyaj la çorap arasındaki farkı sen yanında çalışan çıraklara öğret istersen bana değil..

Debriyaj isteyince demişin ben hiç alan taraf olmadım hep satan taraf oldum.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 17:08

bu kadar ince düşüneceğini bilseydim sachs yazardım vallahi 98pıckup anlaşılmayacak birşey yok aslında sen kendin mi üretiyosun debriyaj setlerini almıyosun yani ..
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 17:24

kardeş karıştırmıyorum sadece orj die satılan çok malzeme var onu demek istiyorum.orj kalitedir her zaman tabiki ama TRW debriyaj 60 a da var 145 e de var bu rakamlar benim alışım ikiside aynı kutu da bunu ben biliyorum ama alacak olan belki bilmez orjinalin de orjinali var artık malesef...hepsi bu
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 26 Şub 2008, 17:48

favorit ve felicialar için 145 liraya trw set yok..145 deiğin 1,9 dizel llerin debriyajı..kutuları aynı evet ama farkı sölim sana dizel trw setlerin içinden LUK marka baskı ve balata çıkar..ama favoritlerinki tamamen yerli üretim..daha öncede dediğim gibi mapa baskı balatayla aynı..trw debriyaj ilk çıktığı zaman incelemesini yapıp bu debriyajın mapa olduğunu söleyen lerden biri benim..

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 26 Şub 2008, 18:00

birde 98pıckup nickli arkadaşımızda skoda dan anlayan bi arkadaşımızdır..kendi sölemez belki ama skoda üzerine yurt dışından çalışmaları olmuş bi insandır..özellikle markaları ii tanır..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 26 Şub 2008, 18:00

Hakan kardeş kapatalım mevzuyu istersen..Frekans tutturamayacağız..Ben sadece şunu eklemek istiyorum bu forum internetteki diğer siteler gibi çoluk çocuğun üye olduğu forumlardan değil.Burada sadece Skoda binicisi yok,toptan perakende parçacısı,tamircisi, mevcut..

Girişleri biraz daha yumuşak yapmak havayı yoklayarak insanlarla tanışmak ve bilgiçlik tasladığın konunun adını olsun yanlış (SAKS)yazmayarak ve varsa bir bildiğin paylaşmak,mümkünse akıl verir ve üstünlük taslar tarzda yaklaşmamak lazım..

Forumda daha 5.yada 6. mesajını yazarken çok fazla suyu dalgalandırmamak lazım..Rüzgar yapmayalım havalar soğuk malum..

Ben debriyaj üretmiyorum liderskoda05 ama mal aldığını söylediğin toptancıların birçoğuna Skoda parçası satmışlığım var..Sachs'ın da ülkemizdeki distribitorlerinden biriydim..Ama dikkat bursadaki toptancının sattığı Slovak SACHS'tan değil..Alman sachs..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 18:04

yok dostum  1.9 la favoyu ayırırız üzerindede yazıyo alman malı dizelle  aynı para evt mapayla onun arasında cok fark var ben kedni arabama ikisinden de taktım denedim farkı var ikiTRW var birisi 100 lira set birisde 180 lira
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti liderskoda05 » 26 Şub 2008, 18:08

kardeş tanısın ben sachs yazmamışımda saks yazmışım arkadaş işi biliyo evt olabilir güzel ama bunda uzatılcak bişi yok die düşünüyorum.
liderskoda05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 26 Şub 2008, 18:16

[quote="liderskoda05"]

ben 90 dan beri skodanın yetkili servisiyim.[/QUOTE]

Yetkili servisinizin adı nedir ve hangi şehirde?

Şehir olarak Amasya görünüyor profilde.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir