DEBRİAJ PLAKASI GİDİYOR!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DEBRİAJ PLAKASI GİDİYOR!!!

İleti BlueVRS » 26 Şub 2008, 18:49

ordada bir yazım hatası olmuş hocam ''servisiyim'' değilde ''servisiydim'' olacakmışta...falan filan..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozkan3267 » 26 Şub 2008, 21:54

arkadaşlar tanıdık tamirci var ise
debriyaj plakasını değiştirmekçok ekonomik

bize onbeş civari bişey tuttu
ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 26 Şub 2008, 22:33

[quote="98Pickup"]Hakan kardeş kapatalım mevzuyu istersen..Frekans tutturamayacağız..Ben sadece şunu eklemek istiyorum bu forum internetteki diğer siteler gibi çoluk çocuğun üye olduğu forumlardan değil.Burada sadece Skoda binicisi yok,toptan perakende parçacısı,tamircisi, mevcut..

Girişleri biraz daha yumuşak yapmak havayı yoklayarak insanlarla tanışmak ve bilgiçlik tasladığın konunun adını olsun yanlış (SAKS)yazmayarak ve varsa bir bildiğin paylaşmak,mümkünse akıl verir ve üstünlük taslar tarzda yaklaşmamak lazım..

Forumda daha 5.yada 6. mesajını yazarken çok fazla suyu dalgalandırmamak lazım..Rüzgar yapmayalım havalar soğuk malum..

Ben debriyaj üretmiyorum liderskoda05 ama mal aldığını söylediğin toptancıların birçoğuna Skoda parçası satmışlığım var..Sachs'ın da ülkemizdeki distribitorlerinden biriydim..Ama dikkat bursadaki toptancının sattığı Slovak SACHS'tan değil..Alman sachs..
[/QUOTE]

çok ALEMSİN ABİ YAA GÜLDÜRDÜN BİİZİ VALLA.BEN SAKSI DEĞİŞİK HALLERDE YAZABİLİYORUM BAK

SAX --- SAKS ----  SACHS ---- NEYSE KONUYU DAĞITALIM BULUSMAYA GELİYORMUYUZ ORADA DEVAM EDERİZ HERKESE SEVGİLERLE
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti irfant » 27 Şub 2008, 09:57

[quote="98Pickup"]ordada bir yazım hatası olmuş hocam ''servisiyim'' değilde ''servisiydim'' olacakmışta...falan filan..[/QUOTE]

Yanıt yazmamış. Görmemiş olabilir belki mesajımı. Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir