hararet

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet

İleti sainz » 15 Oca 2008, 13:08

[quote="tedirgin35"]hararet ibresinin yerini belirleyen fan müşürü deil de hararet müşürü olsa gerek, deül mü arkadaşlar?[/QUOTE]

Hararet müşiri göstergede hararetin ne durumda olduğunu gösterir. Fan müşiri çalıştığında suyu soğutur ve harareti düşürür, hararet müşiri de göstergede buna göre daha aşağıları işaret etmeye başlar. Fan müşiri bozulduysa veya başka problem olduysa, hararet müşiri daha yukarıları işaret etmeye başlar.

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti uçurum » 15 Oca 2008, 13:24

ustam termostat  ve fan müşiri ve conta  al dedı bugun alcam bakalım takınca duzelcekmı ınsallah duzelır  kadıkoyden kosuyoluna gıttım sabah ıbre fırladı gene  ulan sırasımı yaw

uçurum
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 15 Oca 2008, 14:01

[quote="uçurum"]ustam termostat  ve fan müşiri ve conta  al dedı bugun alcam bakalım takınca duzelcekmı ınsallah duzelır  kadıkoyden kosuyoluna gıttım sabah ıbre fırladı gene  ulan sırasımı yaw[/QUOTE]

Su seviyesinin olması gerektiği gibi olduğuna emin misiniz? Sistemde hava da kalmış olabilir. Bunlardan başlamadık yazmaya zira bunlara dikkat ettiğinizi düşünerek hareket ettik.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti uçurum » 15 Oca 2008, 15:01

cenaze nedenıyle acele yola cıktım adapazarına gıttım geldım suya bakmamıstım ıstanbula gelınce  benzın ıstasyonunda baktım su sevıyesı mınımum altındaydı ekledım uzerıne  sonra boyle oldu ınsallah havadır ama bukadar basıt olabılırmı acaba  kusura bakmayın acemıyız bu konularda ılk arabam ama ogrenıyorum sayenızde o xaman tavsıyenız ne hafta souna kadar beklıyım zaten araba kırmızıya hıc gelmedı  sadece yokuslarda trafıkte ama bu soguk havada ıbre yukselıyo hıc yapmazdı ona takıldı kafam ofan falanda calısıyo ıbre sabah dıpde duruyo bakalım ne olcak
uçurum
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir