Favorit Alt Takım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit Alt Takım

İleti Kimberlit » 23 Oca 2008, 01:11

Arkadaşlar favomun alt takımlarında çok kötü sesler geliyor.Uzun zamandır duymamaya çalışıyordum ama lifte çıkması gerekli sanırım.Daha önce alt takım bakımı yaptıran varsa en fazla (MAKSİMUM) ne kadar masraf çıkar???

Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 23 Oca 2008, 01:54

alt takım dediğin zmn bundan öntakım anlamış oluruz..öntakım salıncaklar,amortisörler,rotbaşları,akslar hepsi dahildir ama senin araçta hangisi bozuk bunu çözmek için bi rotçuya git ücretsiz parça tesbiti yapıyolar yani bozuk parçaları sölüyolar..listeyi alıp burda sölersen şunlar lazım diye o zmn daha kolay yardımcı oluruz..

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti favo29 » 23 Oca 2008, 01:55

Ses yapabilecek bir çok parça var alt takımda.Bence şimdiden komple değiştirme eğiliminde olma(sanki öyle düşünüyormuşsun gibi geldi).İyi bir skadacıya götür arızaya nokta atışı yaptırıp problemi hallet derim ben.
Bir de bence hemen bi baktır.Sonuçta araç ne olursa olsun 4 teker üstünde gidiyor.Allah korusun.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kimberlit » 23 Oca 2008, 02:01

[quote="favo29"]Ses yapabilecek bir çok parça var alt takımda.Bence şimdiden komple değiştirme eğiliminde olma(sanki öyle düşünüyormuşsun gibi geldi).İyi bir skadacıya götür arızaya nokta atışı yaptırıp problemi hallet derim ben.
Bir de bence hemen bi baktır.Sonuçta araç ne olursa olsun 4 teker üstünde gidiyor.Allah korusun.
[/QUOTE] Güzel tahmin biraz birikmişim var aracı toyota ile değiştirmeyi düşünyordum ama evdeki hesap oto pazarına uymadı erteledim uzunca bi süre bende madem binecem iyice bi bakımdan geçireyim diye düşündüm.Aslında tamircime uğradım bugün oda aynı şeyi söyledi getir bakalım liste cıkarırız diye ama 3 aşşa 5 yukarı hazırlıklı olayım dedim.
Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir