Favorit çakmak

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit çakmak

İleti KATARİN » 12 Şub 2008, 01:30

Arkadaşlar favoritimde çakmak yeri hazır ama orjinalinde konmamış.Parçacıdan çakmak alsam içerde elektirik tesisatı hazırmıdır acaba yoksa onun içinde bi elektirikçiyem gitmem gerekli???

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Şub 2008, 01:34

orjinalindemi yok??? Wacko ilk defa duyuyorum vallaha....
eğer öyleyse tabiki elektrik tesisatıda olmayabilir
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti KATARİN » 12 Şub 2008, 01:39

[quote="by wodoo"]orjinalindemi yok??? Wacko ilk defa duyuyorum vallaha....
[/QUOTE] evet malesef yok Confused yeri var ama plastikle kapatılmış.bagaj da ve torpidoda lamba yok arka kapılarda içerdeki lambayı yakan düğme yok BUNLAR LK AKLIMA GELENLERLOL
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Şub 2008, 01:41

[quote="KATARİN"][quote="by wodoo"]orjinalindemi yok??? Wacko ilk defa duyuyorum vallaha....
[/QUOTE] evet malesef yok Confused yeri var ama plastikle kapatılmış.bagaj da ve torpidoda lamba yok arka kapılarda içerdeki lambayı yakan düğme yok BUNLAR LK AKLIMA GELENLERLOL[/QUOTE]

bak onlar bizim arabadada yok LOL bi tek çakmak var oda heralde bozuk LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti KATARİN » 12 Şub 2008, 01:44

[quote="by wodoo"] [quote="KATARİN"][quote="by wodoo"]orjinalindemi yok??? Wacko ilk defa duyuyorum vallaha....
[/QUOTE] evet malesef yok Confused yeri var ama plastikle kapatılmış.bagaj da ve torpidoda lamba yok arka kapılarda içerdeki lambayı yakan düğme yok BUNLAR LK AKLIMA GELENLERLOL[/QUOTE]

bak onlar bizim arabadada yok LOL bi tek çakmak var oda heralde bozuk LOL
[/QUOTE] BENİMKİSİ 95 LX seninki??
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Şub 2008, 01:45

95 lx demi yok bunların hepsi Shocked  benimki 92 135L
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti KATARİN » 12 Şub 2008, 01:51

Evet  95  model LX ama inan yok fabrika çıkışı gibi duruyor çakmaklık yeri benden öncekilerde taktırmamışlar
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 12 Şub 2008, 11:47

Favorit' in orijinalinde çakmak yoktur. Belki yurtdışındakilerde vardır ama Türkiye' ye gelenlerde orijinal olarak çakmak yok.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti nolies » 13 Şub 2008, 11:34

aslında çakmak kültablası ile birliktedir. favonun çakmağı ayrı satılmıyor. çakmak istiyorsanız komple kültablası ve çakmak almanız lazım. en son 30 ytl idi. bana pahalı geldi ben sırdan bir çakmak alıp taktırdım 10 ytl ye.
nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti reprisal_hunter » 13 Şub 2008, 12:55

kardes benim arabada da yok cakmak girisi ama cakmak girişine benzer birsey var elektirikciye sordum seyyar elektirik almak için üretilmiş orda  görürsün zaten  orda benim arabada beyaz bir kablo olacak ordan alabilrsin ewektirigi ama tek sorun orada bir demir var o demirin içine cakmak girmiyor demiri egelemek lazım delik küçük büyüteceksin sonrada cakmagı oraya gecireceksin ben öyle yaptım  anlamadıgın birsey olursa yardımcı olurum
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir