Kar kış demedi.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kar kış demedi.

İleti sercanpeker » 18 Şub 2008, 11:44

Arkadaslar benim favo yeni aldım daha biliosunuz.. Dün her taraf kar cıkartmadım kapının önünden.. ama çaliştirdim biraz sonra stop ettim..  Bu sabah yine aynı şekilde 1. si tek marşda araba hemen aldı bu sogukta :) o ara bi diğer tofas v.s grupları aklıma geldi :) sonra cıktım yola maşallah kar buz demiyor keçi gibi :) hani söyle biraz kayayım flnda demiyor araba yol tutusu olarak söylüyorum :) bi yere saplandım bi sokak dönerken orayıda yarım debriyaj hoplaya hoplaya cıktık favomla :)
Ne öğrendik :

Favomu sevmeye basladim :)

sercanpeker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FLEYLAK » 18 Şub 2008, 12:43

izmirde oldukça soğuk ve çok rüzgar var
Akümün gidik olmasına rağmen ilk marşta aldı sabah

Formanden çok memnunum
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 18 Şub 2008, 13:03

Dün ve bugün şantiyeye gidip geldim.Şantiyeye 1 km kala yol yaklasık %25 eğimli ve asfalt değil 4 kişiyle çıktık(önde kar lastiği var).2-3 araç kalmıştı yokuşta.
Bazen sinirlendiriyor bizim favo beni ama sabah üzerinde yarım metre kar varken tek marşta alması,o yokuşu banamısın demeden çıkması hasta ediyor beni kendine.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silver_line » 18 Şub 2008, 16:29

Valla arabam cip gibi benim.o sokaktan hiç bir araba çıkamaadı ama silverim o karları süpürdü yoldan.Bitik aküyle tek marşta alıyor.yol bozukmuş,çukurmuş,yokuşmuş,karlıymış busluymuş dinlemiyor hiç.çok süper bi araba bunlar ya.yüzümü kara çıkarmadı Allah için...Tongue

silver_line
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir