Marmaris'te skoda

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Marmaris'te skoda

İleti kerdeme » 29 Şub 2008, 15:19

Merhaba,
Yakın bir zamanda marmaris' yerleşmeyi planlıyorum.90 model favoritim var.Marmaris'te ekonomik ve bilgili skoda servisi ya da ustası var mıdır?Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Ayrıca Marmaristeki Skodam.com cu favoritçilerle tanışmak isterim.Oralarda favoritle ilgili destek olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Smile

kerdeme
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 29 Şub 2008, 16:11

[quote="kerdeme"]Merhaba,
Yakın bir zamanda marmaris' yerleşmeyi planlıyorum.90 model favoritim var.Marmaris'te ekonomik ve bilgili skoda servisi ya da ustası var mıdır?Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Ayrıca Marmaristeki Skodam.com cu favoritçilerle tanışmak isterim.Oralarda favoritle ilgili destek olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Smile

[/QUOTE] marmaris hakkında bilgim yok,ama bu formun üyelerinden bir kişi var marmariste skoda parça satıyor sanırım.tanışma-sohbet forumunda  olması gerek.şu an nerdesin,ortacaya gelirseniz beklerim,güzelyurt köyündeyim beklerim.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kerdeme » 29 Şub 2008, 20:03

Şu anda Ankarada'yım, ancak kısa bir zaman zarfında Marmaris'e geleceğim.Yolum o tarafa düşerse muhakkak uğramaya çalışacağım.Cevapladığınız için teşekkür ederim.
kerdeme
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir