favorit debriyaj seti değişimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit debriyaj seti değişimi

İleti hema123 » 01 Mar 2008, 01:12

geçenlerde arabamın debriyaj setini değiştirdim. birkaç yere sordum 45 ile 120 arası fiyatlara rastladım. parçacının bir tanesi bütün çeşitlerini ve aralarındaki farkları gösterdi. gerçekten son kullanıcı olarak bizler güvenilir ve köklü firmaları tercih etmeliyiz. aynı markayı taşıyan iki kutu gösterdi ve aralarında 25 ytl fark vardı. pahalı olanın bilyası hem görsel olarak kaliteli duruyordu ve hem de üzerinde alman yapımı olduğu ve üretici logosu vardı. diğerindeki bilya ise epey basit kalıyordu. şunu öğrendim ki merdiven altı ucuzcu firmalar rahatlıkla ikinci sınıf malları kakalayabilirler. en temizi markaya değil firmaya güvenmek.

hema123
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isaacx006 » 05 Mar 2008, 18:00

bu konuda oldukça haklısın.. biraz ucuz olsun diye kullanılan yan sanayi parçalardan kar değil zarar ediyoruz.. ben de geçen sene değiştirdim.. orijinali 125 YTL idi, farklı bir marka kullandık. 85 ytl vermiştim. aradan 1 sene geçti sanki normalden daha hızlı aşınıyor gibi geliyor bana.. debriyajın kavrama mesafesi giderek artıyor. bakalım hayırlısı artık...

isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 07 Mar 2008, 02:43

ARKADAŞLAR PİYASADA SATILAN BALATALARDAN VOLVEO VE SAKSIN BİLE SAHTESİNİ YAPMIŞLAR KİME GÜVENECEZ SAŞTIM KALDIM. FOVOLAR İÇİN GENEL GÖRÜŞ SAKSIN DEBRİYAJ BASKI BALATA SETİNİ ÖNERİYOLAR. HERKEZE SAGILAR SELAMLAR
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hhakan » 07 Mar 2008, 02:50

Alman bir marka vardı yanılmıyorsam LUK markası debriyajda bayağı kalitelidir.
hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir