favoya yol bilgisayarı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoya yol bilgisayarı

İleti Medcezir » 08 Mar 2008, 02:58

[quote="ahmet_armagan"]Aracın konsolunda 12,5 x 6,5 cm genişliğinde yaklaşık 5-6cm derinliğinde bir bölme ayarlayabilirseniz takılabileceğinizi düşünüyorum.

Cihazın fiyatı: 150YTL

Muhteviyat:

-          1 adet Kontrol kartı (ekran dahil)

-          1 adet tuş takımı ( saat ayarı)

-          2 adet ısı sensörü (iç ve dış) kablosu ile beraber

-          1 adet ön panel

Ürünü sipariş üzerine yaptığım için elimde hazırı yok, istediğiniz takdirde üretim süresi kadar beklemeniz gerekebilir.

Cihazın montajı kolay olup kendiniz yapabilirsiniz.

Bana böyle bi bilgi vermişti.
[/QUOTE]

peki arkadasa nasıl ulasabilirim telefonu varmı sizde siz nasıl ulastınız?

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 08 Mar 2008, 03:17

YAPAN ARKADASA MAİL ATMIŞTIM CEVAP VERMİŞ BEN YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM GELİŞMELERDEN HABERDAR EDERİM SİZLERİ ARKADASLAR. SAYGILAR SELAMLAR...

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hhakan » 08 Mar 2008, 21:44

Haber verirsen ii olur. Telefon ile değilde mail ile ulaşmıştım ben. Kolay gelsin
hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Mar 2008, 01:17

ARKADAŞLAR FIRAT BEYE ULAŞTIM KENDİSİ ÇANAKKALEDE İKAMET EDİYOMUŞ BU PROJEYİ İSE ANKARADA İKEN YAPMIŞ. ALIP TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT MONTAJ KONUSU GÖZÜMÜ KORKUTUYO O YÜZDEN BİR ÇEKİNCEMEDE KALDIM. ŞİMDİLİK GELİŞMELER BUNLAR ARKADAŞLAR HERKEZE SAYGILAR SELAMLAR
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozkan3267 » 09 Mar 2008, 01:17

km ölçmedikten sonra,yakıt tüketimini hesaplamadıkntan sonra pek faydası da olacağını düşünmüyorum 

ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 09 Haz 2008, 06:04

güzel birşey ilgimi çekti güncel tutalım arkadaslar
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti tahac » 09 Haz 2008, 14:25

Bencede güncel tutmalıyız..150 YTL'ye yapılabilecek en güzel modifiye bence..Ben de destekliyorum, lütfen haber verin.
tahac
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ifoba » 09 Haz 2008, 17:29

bu aleti yapan arkadaş başka bir skoda club da biyolog nickli bir arkadaştı okumuştum o bölümü, hatta farları sensörlü yapmıştı karanlıkta kendiliğinden yanıyordu, sonra kaza yapıp aracı pert oldu, kendine bişey olmadı Allah tan, bahsettiğim sitede sorun var sanırım açılmıyor, kafası çalışan bir arkadaştı, kendi kendine güzel şeyler yapıyordu, takip ediyordum.
ifoba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 09 Haz 2008, 21:13

[quote="tahac"]Bencede güncel tutmalıyız..150 YTL'ye yapılabilecek en güzel modifiye bence..Ben de destekliyorum, lütfen haber verin.[/QUOTE]

montajı ben yapacam 100 ytl diye fiyat verdi....haberin osun
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ozzgurr » 10 Haz 2008, 01:28

[quote="tahac"]Bencede güncel tutmalıyız..150 YTL'ye yapılabilecek en güzel modifiye bence..Ben de destekliyorum, lütfen haber verin.[/QUOTE]

çok haklısın marketlerde satılan termometreler bile 20 ytl den baslıyo bi şeyede benzemiyo. bu daha gösterişli ve kullanıslı ClapClapClap
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 10 Haz 2008, 01:46

hadi bakem bi yol bilgisayarlı favomuz olsun artık şu sitede 
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti recori » 10 Haz 2008, 13:26

arkadaşlar ne zamandır ben bu konuyu takip ediyorum ankaradayım ürünün resimleri de var ama bir türlü ne taktıranı duydum ne takılan yeri duydum hiçbir şey yok sanırım bu cihaz bir hayal ürünü olarak kalacak
bence 50 ye de satsalar ordada cihaz yokki
recori
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 10 Haz 2008, 16:23

[quote="alwaysloser"]hadi bakem bi yol bilgisayarlı favomuz olsun artık şu sitede  [/QUOTE]

olsa ne olacak seffar  stoplu favorit olduda ne oldu oylama gitti konu ayın otomobiline fabrika çıkıslı  kapak jantlı araba birinci oldu yani mevlüd olsa ne yazar olmasa ne yazar ya yapan bişi bilmiyo yada susup sesini çıkarmayacaksın
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti firat » 24 Haz 2008, 22:44

Merhaba arkadaşalar,

Tesadüfen bu froma denk geldim ve çok şaşırdım. Bahsi geçen cihazı tasarlayan ve üreten kişi olduğum için.

Bu cihazı (bilgi paneli) ilk arabam olan favom için hobi maksatlı yapmıştım. Hiç bir ticari amacı yoktu fakat bir kaç forumda favo hayranı arkadaşlarla paylaştıktan sonra yavaş yavaş ticari biçim almaya başladı. Geçen sene skodamı satınca bu projenin gelişimi durdu.

[quote="ifoba"]bu aleti yapan arkadaş başka bir skoda club da biyolog nickli bir arkadaştı okumuştum o bölümü, hatta farları sensörlü yapmıştı karanlıkta kendiliğinden yanıyordu, sonra kaza yapıp aracı pert oldu, kendine bişey olmadı Allah tan, bahsettiğim sitede sorun var sanırım açılmıyor, kafası çalışan bir arkadaştı, kendi kendine güzel şeyler yapıyordu, takip ediyordum. [/QUOTE]

biyolog nickli arkadaşın bu işle hiç bir ilgisi yoktur, kendiside bu cihazdan satın almak istemişti lakin fiyat yüksek geldi sanırım. O zamanlar 175ytl mi ne istemiştim tam hatırlamıyorum.

Ben Çanakkale'de görev yapmaktayım. Bu bölgeden talep eden olursa işçiliği ben yaparım, aksi halde işçilik talep edende kalır.

[quote="recori"]arkadaşlar ne zamandır ben bu konuyu takip ediyorum ankaradayım ürünün resimleri de var ama bir türlü ne taktıranı duydum ne takılan yeri duydum hiçbir şey yok sanırım bu cihaz bir hayal ürünü olarak kalacak

bence 50 ye de satsalar ordada cihaz yokki

[/QUOTE]

Cihazı görememeniz çok normal, bu hobi amaçlı bir prototip olarak yapıldı. Seri üretim bir ürün değil yani... Bu yüzden üretimi zor, zahmetli ve pahalı. Sadece sipariş üzerine ve eşe dosta yapıyorum.

[quote="34 SCU 59"][quote="tahac"]Bencede güncel tutmalıyız..150 YTL'ye yapılabilecek en güzel modifiye bence..Ben de destekliyorum, lütfen haber verin.[/QUOTE]

montajı ben yapacam 100 ytl diye fiyat verdi....haberin osun

[/QUOTE]

34 SCU 59 nickli katılımcının bahsettiği rakam doğrudur. (34 SCU 59'un bana time_out_.....@......com adresinden mail atan kişi olduğunu sanıyorum  ) . Skodamı satarken cihazı araçtan söktüm ve satış için köşeye ayırdım. Benden fiyat isteyen şahısa elimde o an için üretim yapacak malzeme olmadığından bu cihazın fiyatını verdim, cihazı bir müddet kullandığım için ise fiyatı 50ytl aşağıya çektim. yeni ürün isteyen olursa fiyat 150ytl'dir.

Amacım zengin olmak değil, emeğimin karşılığını almak.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, saygılar.

Fırat ŞENSES

firat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 24 Haz 2008, 22:53

ben bi kaç bilgi verdimde yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bazıları yanlış bilgiler..
bazı arkadaşlar yaptırmak istiyodu onlarada gerekli bilgisi siz verirsiniz artık....
hoşgeldiniz bu arada...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti by wodoo » 26 Haz 2008, 01:55

güncel...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC