Araba Gaz Kesiyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araba Gaz Kesiyor

İleti favoritglx » 11 Mar 2008, 18:40

Arkadaşlar arabanın içinde bulunan gaz göstergesinden çat çat çat diye ses geliyor gaz kaz vermessen araba stop ediyordu tüpün garantisi devam ediyordu gazcıya gittim  gaz göstergesini değiştirdi ama sorun devam edebilir dedi sıkıntı beyin şase almıyor ondan olabilir  bir elektirikciye göster dedi vakit olmadığından gösteremedim daha acaba başına böyle bişey gelen veya bilgisi olan varmı? 

favoritglx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 11 Mar 2008, 18:41

Adama yap diye götürüyosun devam edebilir diyor saçmalığa bak
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favoritglx » 11 Mar 2008, 18:46

sorun dediği gibi devam ediyor ama çat çat çat diye gene ses geldikten sonra stop etmiyor şimdide bu nada şükür para almadıya ondan baştan savma yaptı 
favoritglx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kobra 1 » 16 Mar 2008, 21:06

aynı sorunun benzeri ile bende 2 aydır uğraştım başında bulunmadığım için çözemedik bitürlü sonunda gazcıya götürdüm beyni söktü karbiratöre giden hava hortumunu çift giriş yapıp beynin yerini değiştirdi düzeldi yeni takılan disprötörü  tamirci geri eskisi ile değiştirdi şu an sorun yok
kobra 1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silver_line » 18 Mar 2008, 10:36

aynı sesi bendede yaptı önceden 1-2 kez.ama yapmıyor ne zamandır.kendiliğinden kesti.takdırdığım yer anlamamazlığa verdi.dinledi ve bilmiyorum şu an ses yok dedi.bende peki eğer ses yaparsa kafana atarım dedimOuch

silver_line
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir