MALESEF YOK DİYORLAR ( BULDUM )

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MALESEF YOK DİYORLAR ( BULDUM )

İleti Medcezir » 22 Mar 2008, 13:11

HERKEZE GÜNAYDIN ARKADAŞLAR  BİR COK KEZ FARKLI BASLIKLAR ALTINDA TARTIŞTIGIMIZ ÇÖZÜM BULAMAYA ÇALIŞTIGIMIZ BİR KONU İLE İLGİLİ SIKINTIMI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

BU RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ PARÇA "ÖN KONSUL" YENİSİNİ ALMAK İSTİYORUM FAKAT BU PARCAYI BULAMADIM. SAGOLSUN ÖNCÜL SKODADAN BURHAN ABİ COK İLGİLENDİ HEMEN HEMEN TÜRKİYEYE PARCA GETİRTEN TÜM TOPTANCILARI ARADI AMA ODA BULAMADI. BEN İSE ANKARADA GİTMEDİK SKODA PARCACISI İSTANBULDA ARAMADIK TOPTANCI BIRAKMADIM AMA SONUÇ MALESEF YOK YOK YOK OLDU... SKOPARDA BİLE YOK DİYİM SİZ ANLAYIN... ARTIK BU PARCA GELMİYOMUŞ ANCA PARCACILARDAN ZAMANIN DA ALIPDA DEPOLARINDA KALDIYSA KALMIŞTIR DİYOLAR SİZ ARKADASLARIMDAN RİCAM BULUNDUGUNUZ SEHİRDEKİ CALISTIGINIZ PARCACILARA BİR SORSANIZ BELKİ ELLERİNDE VARDIR KIYIDA KÖŞEDE 1 TANE KALMIŞTIR BANA LAZIM OLAN ARACIM LX OLDUGUNDAN SİYAH OLAN. BİLGİLERİNİZE SİMDİDEN SAGOLUN TÜM FORUM ÜYELERİNE SAGLIKLI, HUZURLU VE MUTLU GÜNLER DİLERİM HERKEZE SAYGI VE SELAMLAR ....    MEDCEZİR / ÖZKAN / ANKARA.......

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Mar 2008, 13:17

ankarada güven otom.ve güveniş e sordunuzmu,birde öncül skoda aydenizlere sordumu??
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 22 Mar 2008, 13:19

abi istiyosan ankarada hurdacılar sitesine bak yalnız ordada çıkma bulursun ama bulursun
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Medcezir » 22 Mar 2008, 13:22

ARKADASLAR YENİSİ LAZIM. ANKARADA GÜVEN, GÜVEN İŞ. HEMEN HEMEN BÜTÜN PARCACILARA SORDUM. HATTA GÜVEN İŞ'DEN METİN ABİDE BİR KAÇ YERE SORDU AMA MALESEF SONUÇ YOK!!!!

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 22 Mar 2008, 13:27

[quote="Medcezir"]

ARKADASLAR YENİSİ LAZIM. ANKARADA GÜVEN, GÜVEN İŞ. HEMEN HEMEN BÜTÜN PARCACILARA SORDUM. HATTA GÜVEN İŞ'DEN METİN ABİDE BİR KAÇ YERE SORDU AMA MALESEF SONUÇ YOK!!!!

[/QUOTE]

ankarada bide benim devamlı parça aldığım yere bi sorun

oto çınar
oto sanayi sitesi 1. cadde 9. sokak no:38/A  şaşmaz/ankara
tel = 278 59 88
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Medcezir » 22 Mar 2008, 13:31

[quote="by wodoo"] [quote="Medcezir"]

[/QUOTE]

ankarada bide benim devamlı parça aldığım yere bi sorun

oto çınar
oto sanayi sitesi 1. cadde 9. sokak no:38/A  şaşmaz/ankara
tel = 278 59 88
[/QUOTE]

KARDEŞ ORAYIDA ARADIM CEVAP AYNI YOK.... VE EPEYDEN BERİ O PARÇA GELMİYOR DEDİLER...Cry
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 22 Mar 2008, 13:40

dostum ben sana bunu açıkladım..elinde eskiden kalma bi bayii buldun buldun bulamadın,çıkma arıcaksın..yurt dışında da yok bu parça kimse getirmiyor..çek cumhuriyetinde artık eskii model parçası bulmak orlaştı baya..birde ithalatçıların o parçayı getirmeme sebebini sana sölim pahalı bi parça olduğu için..ithalatçı o parçaı getirse hemen hemen 60 euro civarı piyasaya vercek alan bayide karını koycak bu parça ytl olarak 150 lira civarı olcak kim alır bu parçayı..3 sene önce elimde o parça vardı fiyatını soran herkes çok pahalı olduğu için almaktan vazgeçti..bende en son birinin işi görülsün ve elimden çıksın diye zararına verdim..

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti AKER » 22 Mar 2008, 13:48

BU RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ PARÇA "ÖN KONSUL" YENİSİNİ ALMAK İSTİYORUM FAKAT BU PARCAYI BULAMADIM. SAGOLSUN ÖNCÜL SKODADAN BURHAN ABİ COK İLGİLENDİ HEMEN HEMEN TÜRKİYEYE PARCA GETİRTEN TÜM TOPTANCILARI ARADI AMA ODA BULAMADI. BEN İSE ANKARADA GİTMEDİK SKODA PARCACISI İSTANBULDA ARAMADIK TOPTANCI BIRAKMADIM AMA SONUÇ MALESEF YOK YOK YOK OLDU... SKOPARDA BİLE YOK DİYİM SİZ ANLAYIN... ARTIK BU PARCA GELMİYOMUŞ ANCA PARCACILARDAN ZAMANIN DA ALIPDA DEPOLARINDA KALDIYSA KALMIŞTIR DİYOLAR SİZ ARKADASLARIMDAN RİCAM BULUNDUGUNUZ SEHİRDEKİ CALISTIGINIZ PARCACILARA BİR SORSANIZ BELKİ ELLERİNDE VARDIR KIYIDA KÖŞEDE 1 TANE KALMIŞTIR BANA LAZIM OLAN ARACIM LX OLDUGUNDAN SİYAH OLAN. BİLGİLERİNİZE SİMDİDEN SAGOLUN TÜM FORUM ÜYELERİNE SAGLIKLI, HUZURLU VE MUTLU GÜNLER DİLERİM HERKEZE SAYGI VE SELAMLAR ....    MEDCEZİR / ÖZKAN / ANKARA.......
[/QUOTE]

Selam adaş bende Özkan,Ankaradayım aracı bende yeni aldım Ankarada Favorit için yedek parça,aksesuar,bakım işlerini güvenle hesaplı olarak yaptırabileceğimiz yerleri tecrübeli skodacılar olarak az çok bilirsiniz sanırım,bunun için önerebileceğin yerler varsa yazabilirmisin? İhtiyaç olduğunda elimizin altında bulunsun..
AKER
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 22 Mar 2008, 13:49

[quote="parsanoto"]

dostum ben sana bunu açıkladım..elinde eskiden kalma bi bayii buldun buldun bulamadın,çıkma arıcaksın..yurt dışında da yok bu parça kimse getirmiyor..çek cumhuriyetinde artık eskii model parçası bulmak orlaştı baya..birde ithalatçıların o parçayı getirmeme sebebini sana sölim pahalı bi parça olduğu için..ithalatçı o parçaı getirse hemen hemen 60 euro civarı piyasaya vercek alan bayide karını koycak bu parça ytl olarak 150 lira civarı olcak kim alır bu parçayı..3 sene önce elimde o parça vardı fiyatını soran herkes çok pahalı olduğu için almaktan vazgeçti..bende en son birinin işi görülsün ve elimden çıksın diye zararına verdim..

[/QUOTE]

HAKLISINIZ 52 EURO+KDV GİBİ Bİ FİYATI VARDI..... BENİMDE ARTIK BULABİLECEĞİM KONUSUNDA PEK UMUDUM KALMADI ZATEN  PAYLASIM İÇİN TESEKKÜRLER
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti junior » 22 Mar 2008, 14:01

selam ben sana bir telefon vereyim belki o bulabilir istanbulda necati usta tel0212 4819214 telefonu arman bey den aldım de kırmızı skoda de o sana yardımcı mutlaka olur kolay gelsin
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti Medcezir » 22 Mar 2008, 14:03

[quote="AKER"]BU RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ PARÇA "ÖN KONSUL" YENİSİNİ ALMAK İSTİYORUM FAKAT BU PARCAYI BULAMADIM. SAGOLSUN ÖNCÜL SKODADAN BURHAN ABİ COK İLGİLENDİ HEMEN HEMEN TÜRKİYEYE PARCA GETİRTEN TÜM TOPTANCILARI ARADI AMA ODA BULAMADI. BEN İSE ANKARADA GİTMEDİK SKODA PARCACISI İSTANBULDA ARAMADIK TOPTANCI BIRAKMADIM AMA SONUÇ MALESEF YOK YOK YOK OLDU... SKOPARDA BİLE YOK DİYİM SİZ ANLAYIN... ARTIK BU PARCA GELMİYOMUŞ ANCA PARCACILARDAN ZAMANIN DA ALIPDA DEPOLARINDA KALDIYSA KALMIŞTIR DİYOLAR SİZ ARKADASLARIMDAN RİCAM BULUNDUGUNUZ SEHİRDEKİ CALISTIGINIZ PARCACILARA BİR SORSANIZ BELKİ ELLERİNDE VARDIR KIYIDA KÖŞEDE 1 TANE KALMIŞTIR BANA LAZIM OLAN ARACIM LX OLDUGUNDAN SİYAH OLAN. BİLGİLERİNİZE SİMDİDEN SAGOLUN TÜM FORUM ÜYELERİNE SAGLIKLI, HUZURLU VE MUTLU GÜNLER DİLERİM HERKEZE SAYGI VE SELAMLAR ....    MEDCEZİR / ÖZKAN / ANKARA.......
[/QUOTE]

Selam adaş bende Özkan,Ankaradayım aracı bende yeni aldım Ankarada Favorit için yedek parça,aksesuar,bakım işlerini güvenle hesaplı olarak yaptırabileceğimiz yerleri tecrübeli skodacılar olarak az çok bilirsiniz sanırım,bunun için önerebileceğin yerler varsa yazabilirmisin? İhtiyaç olduğunda elimizin altında bulunsun..
[/QUOTE]

PARCACI OLARAK SORARSAN GÜVEN-İŞ İYİ AMA USTA OLARAK SORUYOSAN O KONUDA BENDE MÜZDARİBİM İÇİME SİNE SİNE SANA TAVSİYE EDEBİLECEGİM Bİ YER YOK...
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 22 Mar 2008, 14:23

sen komple gogus ıstemıyon sadece o bolgeyemı ıstıyon yuvarlak ıcıne aldıgın alanı
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AKER » 22 Mar 2008, 14:24

[quote="Medcezir"] [quote="AKER"]BU RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ PARÇA "ÖN KONSUL" YENİSİNİ ALMAK İSTİYORUM FAKAT BU PARCAYI BULAMADIM. SAGOLSUN ÖNCÜL SKODADAN BURHAN ABİ COK İLGİLENDİ HEMEN HEMEN TÜRKİYEYE PARCA GETİRTEN TÜM TOPTANCILARI ARADI AMA ODA BULAMADI. BEN İSE ANKARADA GİTMEDİK SKODA PARCACISI İSTANBULDA ARAMADIK TOPTANCI BIRAKMADIM AMA SONUÇ MALESEF YOK YOK YOK OLDU... SKOPARDA BİLE YOK DİYİM SİZ ANLAYIN... ARTIK BU PARCA GELMİYOMUŞ ANCA PARCACILARDAN ZAMANIN DA ALIPDA DEPOLARINDA KALDIYSA KALMIŞTIR DİYOLAR SİZ ARKADASLARIMDAN RİCAM BULUNDUGUNUZ SEHİRDEKİ CALISTIGINIZ PARCACILARA BİR SORSANIZ BELKİ ELLERİNDE VARDIR KIYIDA KÖŞEDE 1 TANE KALMIŞTIR BANA LAZIM OLAN ARACIM LX OLDUGUNDAN SİYAH OLAN. BİLGİLERİNİZE SİMDİDEN SAGOLUN TÜM FORUM ÜYELERİNE SAGLIKLI, HUZURLU VE MUTLU GÜNLER DİLERİM HERKEZE SAYGI VE SELAMLAR ....    MEDCEZİR / ÖZKAN / ANKARA.......
[/QUOTE] Selam adaş bende Özkan,Ankaradayım aracı bende yeni aldım Ankarada Favorit için yedek parça,aksesuar,bakım işlerini güvenle hesaplı olarak yaptırabileceğimiz yerleri tecrübeli skodacılar olarak az çok bilirsiniz sanırım,bunun için önerebileceğin yerler varsa yazabilirmisin? İhtiyaç olduğunda elimizin altında bulunsun.. [/QUOTE]

PARCACI OLARAK SORARSAN GÜVEN-İŞ İYİ AMA USTA OLARAK SORUYOSAN O KONUDA BENDE MÜZDARİBİM İÇİME SİNE SİNE SANA TAVSİYE EDEBİLECEGİM Bİ YER YOK...
[/QUOTE]
Olsun ne yapalım iyi ustayıda artık deneyerek bulacağız yada Ankarada iyi ustası olan arkadaşlar yardımcı olacak..
Teşk.
AKER
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Mar 2008, 17:42

kardeş vinleks kaplama yapılıyormuş onu bir araştır istersen..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 23 Mar 2008, 23:32

BENDE DE O PARCANIN CAMA YAKIN YERİ AÇILMAYA BAŞLADI Confused EN İİ Sİ ŞİMDİDEN ÖNLEMİMİ ALMAYA ÇALIŞAYIM YOKSA HALİMİZ HARAPUnhappy
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 23 Mar 2008, 23:38

bende adanada arayacağım sizin için parça satan yerleri bakalım varmı şansınıza yarin arar akşam saat 9 dan soonra yazarım ok
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti piyanistkemik » 24 Mar 2008, 11:58

bahs edilen parçayı ben sunni deriyle kapladım. Esnek bir kaplama mazlemesi var mutlaka esnek olmasına dikkat et kavislerde buyük rahatlık oluyor. Ben çok memnunum. Yenisini alsam bu kadar güzel olmazdı.
piyanistkemik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 24 Mar 2008, 12:52

[quote="piyanistkemik"]bahs edilen parçayı ben sunni deriyle kapladım. Esnek bir kaplama mazlemesi var mutlaka esnek olmasına dikkat et kavislerde buyük rahatlık oluyor. Ben çok memnunum. Yenisini alsam bu kadar güzel olmazdı.[/QUOTE]

resimlerini koyarmısın sana zahmet
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir