MALESEF YOK DİYORLAR ( BULDUM )

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MALESEF YOK DİYORLAR ( BULDUM )

İleti Medcezir » 26 Mar 2008, 13:11

ARKADASLAR ARADIGIM PARCAYI BULDUM KARGO AZ ÖNCE GELDİ BANA BİRAZ PAHALIYA PATLADI AMA ( 135 PARCA+K10 KARGO = 145 ) TIRNAKLARI KIRIK ALT PARCAYIDA ALMIŞTIM COK ÖNCEDEN ANA PARCALARIMIZ TAMAM SİMDİ İBRELERİN AYDINLATMASI VE BAZI PARCALARIN MAUNLA KAPLAMASI KALDI BİTTİĞİNDE HOŞ BİR GÖRÜNTÜSÜ OLCAK DİYE ÜMİT EDİYORUM HERKEZE SAYGILAR....

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 26 Mar 2008, 13:17

Nereden buldun? Söyle de biz de bilelim. Bize de lazım olabilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Medcezir » 26 Mar 2008, 13:28

[quote="sainz"]Nereden buldun? Söyle de biz de bilelim. Bize de lazım olabilir.[/QUOTE]

ANKARADA BAKMADIGIM YER KALMADI ÖNCÜL SKODA (TOKAT) ORADAN BURHAN BEY BULDU BU PARCA ARTIK GELMİYOMUŞ ARKADASLAR ODA BASKA YERDEN TEGMİN ETTİ 1 TANE KALMIŞ ODA KAHVERENGİ BENİM ARABA İÇİN SİYAH LAZIMDI AMA OLSUN DERİ BOYASI İLE BOYANCAK ARTIK YANİ ANLICANIZ BAYA UGRASTIRDI BİZİ BİRAZDA MALİYETLİ OLDU LAKİN SKOPAR DAHİL SORMADIGIM YER KALMAMISTI ZATEN BU TÜR PARCALARI ANCA KIYIDA KÖSEDE KALMIŞ İSE BULABİLİRSİNİZ  DEMİŞLERDİ PARCACILARDA.... İNSALLAH HARCADIĞIM PARAYA VE EMEGE DEĞER SAYGILARIMLA.....
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir