FAVORİT SES SİSTEMİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT SES SİSTEMİ

İleti aymanlı » 29 Mar 2008, 02:20

arkadaslar benim arabanın ses sistemi bitik durumda arabayı yeni aldım sayılır. hapörlörler patlak sadece bir tanesi çalışıyor. yenimişken araba içinde güzel ses almak için biraz sistemi yenilemek istiyorum.siz bu konuda ne önerirsiniz.öle dışarıya ses vermesine gerek yok ama sesi açtıgım da da bası tizibelli olmalı.150 200 e ne gibi eklemeler yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erenim » 29 Mar 2008, 02:25

valla pek bişey yapamassın o paraya anca  teyp alırsın  birde mid bas takımı alsan işini görür sanırım daha sonra birde anfi aldımı ok ama fiyat kotasını biraz yükseltmen gerekir kolay gelsin
erenim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aymanlı » 29 Mar 2008, 02:29

ilgin için teşekkür ederim. bu konuda epey bilgisizm sizler yardımcı olursanız arabaya birşeyler yapmayı düşünüyorum. şu ilanda araç kolonları var cok ucuz gibi geldi onları alsam mevcut ses sistemine monte edip biraz kaliteyi attırabilirmiyim. http://www.sahibinden.com/sony-_xs1013W ... isplayitem 
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nurchee2003 » 18 Nis 2008, 18:02

merhaba arkadaşım bence bu hoparlörler seni bir süre paranı toparlayıncaya kadar idare eder zaten sesini duyduğunda emin ol vazgeçemicen yine sony alcam dersin bence sony kaliteli benim çoğu cihazım sony hatta yakında bende alcam sony hoparlör xplod pionerden memnun değilim hem bak kutusunda bence kaçırma o fiyata o hoparlör süper....
nurchee2003
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6

İleti slurps » 18 Nis 2008, 23:53

ön kapılara ufak arka pandizota oval bi cift kolon alırsan yeter dısarı bile ses verirsin ama teybi düzgün bişey al kolonlar dandik olsa bile teyp iii olsun yeter
slurps
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir