silverline stopları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

silverline stopları

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 03:27

[quote="Medcezir"][quote="sılver_exelance"][quote="34 SCU 59"][quote="sılver_exelance"]sılverline tamamen farklıdır dostum arka stoplar karartmalıdır.orjinal Sunroof vardır.Koltukları ortopedik koltuktur normal favoritlerin koltuklarından tamamen farklı.fabrika çıkışı çelik cantlar mevcuttur.Orjinal renkli camlar merkezi kilit otomatik cam v.s orjinal sis farları(gerçi sisler her mmodelde var bildiğim kadarıyla)renk farkı vardır.kapı içleri tamamen kumaşla kaplı döşemedir.Far yıkama tertibatı bulunur  Espiriside şudur ki :çift airbag abs,asr, bluetooth, kızılötesi,yol bilgisyarı v.s özellikleri vardır be bilader  silverline anlatımaz yaşanır :) [/QUOTE]

otomatık cam varmı
[/QUOTE] özellikleri oku istersen zahmet edipte varmı yok mu orda yazar LOL Bi daha var demenin alemi ne kuru kalabalıktan başka [/QUOTE]

SEN O ÖZELLİKLERİ NEREDEN OKUDUN BİLEMEM AMA SİLVERDE VE BLACK DE FABRİKA CIKISI OTAMATİK CAM YOKTURRRRRR

EGER SENİNKİNDE VARSA SENDEN ÖNCEKİ SAHİBİ TAKMISTIR.

ayrıca glx modellerinin hepsindede ortapetik koltuk mevcuttur.
[/QUOTE]

DEMEK İSTEDİGİMİ ANLADIGIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.HEP ZIT GİDİYOR NE OLACAK BAKALIM ALLAH KİMSEYE İŞİNİ DUSURMESİN SORU SORUYOZ TERS CVP VERİYOR NEYSE

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti parsanoto » 06 Nis 2008, 03:31

açıkça sölim dostum artık favoritlerin far ve stop aksamının orjinalini bulmak çok zorlaştı..hani bulsanda çok pahalı..malum favolar orta direk arabası..inanki ben bazı orjinal parçalrın fiyatını sölerken korkuyorum..çünkü yurt dışından gelişleri çok pahalı..şimdi arkadaş sılver stopları arıyor benim elimde sadece sağı var..bundan bir ay önce bi çift lazım oldu araç sport lıne modeliydi..müşteri ısrarla orjinal stopları istedi ben elimdekini maliyet fiyatının altında söledim kabul etti..başka bi yerden sol buldum ama parçacı dostumuz 95 lira istedi stoba..belki oda haklı para bağlamış maliyeti yüksek..doğal olarak müşteri vazgeçti 2 tane sarı stop aldı ucuzundan taktı..

bu stopların akıbeti ne olcak açık sölim yan sanayi kullanmak zorunda kalıcaksınız..çünkü orjinal stoplara yaklaşılmıyor..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 03:33

[quote="parsanoto"]açıkça sölim dostum artık favoritlerin far ve stop aksamının orjinalini bulmak çok zorlaştı..hani bulsanda çok pahalı..malum favolar orta direk arabası..inanki ben bazı orjinal parçalrın fiyatını sölerken korkuyorum..çünkü yurt dışından gelişleri çok pahalı..şimdi arkadaş sılver stopları arıyor benim elimde sadece sağı var..bundan bir ay önce bi çift lazım oldu araç sport lıne modeliydi..müşteri ısrarla orjinal stopları istedi ben elimdekini maliyet fiyatının altında söledim kabul etti..başka bi yerden sol buldum ama parçacı dostumuz 95 lira istedi stoba..belki oda haklı para bağlamış maliyeti yüksek..doğal olarak müşteri vazgeçti 2 tane sarı stop aldı ucuzundan taktı..

bu stopların akıbeti ne olcak açık sölim yan sanayi kullanmak zorunda kalıcaksınız..çünkü orjinal stoplara yaklaşılmıyor..
[/QUOTE]

favoritlerın farları ne kadar

34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti parsanoto » 06 Nis 2008, 03:35

yan sanayileri ayfar olarak euro nun durumuna göre 30-35 arası değişiyor barbaros..orjinal farınında yüce oto liste fiyatı 184+kdv.. bide bulabilirsen orjinali.. 
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 03:39

[quote="parsanoto"]yan sanayileri ayfar olarak euro nun durumuna göre 30-35 arası değişiyor barbaros..orjinal farınında yüce oto liste fiyatı 184+kdv.. bide bulabilirsen orjinali.. [/QUOTE]
benim amacım farın içindeki taslar artık sararmıs xenon var ama farın içi kötü duruyor ne yapabilirim akıl versene yenisini alıp olemi kullanayım yada gerek yok bole devammı et dersin
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 06 Nis 2008, 03:46

[quote="parsanoto"]açıkça sölim dostum artık favoritlerin far ve stop aksamının orjinalini bulmak çok zorlaştı..hani bulsanda çok pahalı..malum favolar orta direk arabası..inanki ben bazı orjinal parçalrın fiyatını sölerken korkuyorum..çünkü yurt dışından gelişleri çok pahalı..şimdi arkadaş sılver stopları arıyor benim elimde sadece sağı var..bundan bir ay önce bi çift lazım oldu araç sport lıne modeliydi..müşteri ısrarla orjinal stopları istedi ben elimdekini maliyet fiyatının altında söledim kabul etti..başka bi yerden sol buldum ama parçacı dostumuz 95 lira istedi stoba..belki oda haklı para bağlamış maliyeti yüksek..doğal olarak müşteri vazgeçti 2 tane sarı stop aldı ucuzundan taktı..

[/QUOTE]

ARTIK BARBAROSUN ARKASINA SEFFAF YAPTIRRIZ BİZDE HER SENE 1 ÇİFT DEGİŞTİRCEMİZE GECEN BİZİM BURADAKİ PARCACI DİAMONT DİYE BİŞİ ÖNERDİ İNCELEDİM KALİTE GİBİ DURUYODU AMA KULLANMADANDA BİLİNMİYO YABİ

BU ARADA BARBAROS BEN STOPLARIN İÇİNDEKİ SİYAH YERLERİ METALİK GRİYE BOYATMAN HUSUSUNDA ISRARLIYIN SEN BULURSUN O SİLİKONLARI SÖKMENİN Bİ CARESİNİLOLLOL
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 06 Nis 2008, 03:46

gördüğüm kadarı ile aracını seviyorsun..aydınlatmamda problem yok diyosan devam et o şekilde..yine aydınlatmamda problem yok ama görüntü hoşuma gitmiyor diyosan al 2 tane far tak..yada farların taslarını boya dicem ama astarı yüzünü geçer..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 03:48

ole bir imkanım yok abi farlar silikonlu 1 tanesi heralde zamanında kırılmıs cam takmısler o yuzden yenisi alınacak heralde ama ugrarım dukkanına sorun değil konusuruz bu arada bana adresini verde stickerler sana gelicek senden alırım ben
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 06 Nis 2008, 03:51

BU ARADA BU AY FAR   ANKARADAKİ AYGERSAN SANIRIM DİMİ???

BİRDE BARBAROS FAR CAMLARINI SÖKERSEN RENGİ GİDEN YERLERİ BOYAYABİLİRSİN... BY WOODU  GECEN RESİMLİ ANLATMISTI

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 06 Nis 2008, 03:53

[quote="Medcezir"][quote="parsanoto"]açıkça sölim dostum artık favoritlerin far ve stop aksamının orjinalini bulmak çok zorlaştı..hani bulsanda çok pahalı..malum favolar orta direk arabası..inanki ben bazı orjinal parçalrın fiyatını sölerken korkuyorum..çünkü yurt dışından gelişleri çok pahalı..şimdi arkadaş sılver stopları arıyor benim elimde sadece sağı var..bundan bir ay önce bi çift lazım oldu araç sport lıne modeliydi..müşteri ısrarla orjinal stopları istedi ben elimdekini maliyet fiyatının altında söledim kabul etti..başka bi yerden sol buldum ama parçacı dostumuz 95 lira istedi stoba..belki oda haklı para bağlamış maliyeti yüksek..doğal olarak müşteri vazgeçti 2 tane sarı stop aldı ucuzundan taktı..

[/QUOTE]

ARTIK BARBAROSUN ARKASINA SEFFAF YAPTIRRIZ BİZDE HER SENE 1 ÇİFT DEGİŞTİRCEMİZE GECEN BİZİM BURADAKİ PARCACI DİAMONT DİYE BİŞİ ÖNERDİ İNCELEDİM KALİTE GİBİ DURUYODU AMA KULLANMADANDA BİLİNMİYO YABİ

BU ARADA BARBAROS BEN STOPLARIN İÇİNDEKİ SİYAH YERLERİ METALİK GRİYE BOYATMAN HUSUSUNDA ISRARLIYIM SEN BULURSUN O SİLİKONLARI SÖKMENİN Bİ CARESİNİLOLLOL
[/QUOTE]
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 03:53

[quote="Medcezir"]BU ARADA BU AY FAR   ANKARADAKİ AYGERSAN SANIRIM DİMİ???

BİRDE BARBAROS FAR CAMLARINI SÖKERSEN RENGİ GİDEN YERLERİ BOYAYABİLİRSİN... BY WOODU  GECEN RESİMLİ ANLATMISTI

[/QUOTE]

abicim anlattıda benim farın teki silikonlu nasıl sokecem ki
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 06 Nis 2008, 03:57

BY%20WOODU%20BU%20SEKİLDE%20CIKARMIŞEGER SOBRADAN SLİKONLADIYSA SÖKMEK ZOR TABİ AMA İMKANSIZ DEGİL

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 04:01

far orjınal orjınal olmasa anasını ağlatırımda barı far orjın kalsın stopları bile yaptırırken parsandan yenisini aldım vala solesin isterse yeni far almak lazım

34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 06 Nis 2008, 04:01

BİRDE AY-FARIN İÇİNİN RENGİDE PEK KALICI OLMUYO AMA YAN SANAYİ DİYİP GEÇME FENA DEGİL AYNASI FİLAN  CAMIDA GÜSEL BEN GECEN FARKKETTİM YAGMUR YAGDIKTAN SONRA BENİM FARLAR BUGLANMA YAPIYO YANİ İÇİNE SU ALIYO SANIRIM BENDE SÖKÜP BOYAYIP İNCE  BİR SLİKON CEKİP TAKICAM
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 06 Nis 2008, 12:23

bende adanada sorayım bakayım forman silverline stoplarını durum neymiş
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir