TÜM SKODA CAMİYASI HAYDİ AY-FARA MAİL ATIYORUZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TÜM SKODA CAMİYASI HAYDİ AY-FARA MAİL ATIYORUZ

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 02:58

[quote="34 SCU 59"][quote="Medcezir"][quote="alwaysloser"]hele yapsınlarda büyük ihtimalle arabalarına modiifiye düşünen arkadaşşlar 70-80 lirayı aramayacaktır belki bende isterim bu aralar beyaaz ampul takacağım zaten[/QUOTE]

BUNU SIRF MODİFİYE OLARAK DÜŞÜNME...  DAHA KALİTELİ BİR AYDINLATMA OLARAK DÜSÜN... MODİFİYE YAPMAK İSTEMEYEN FARLARI DEFORME OLMUŞ ARKADASLARDANDA BENCE RAGBET GÖRÜR
[/QUOTE]

ole diyorsunda bizim insanlarımız yurt dısında standart olan burada ekstra para verdiğimiz xenonlara bile karsı
[/QUOTE]

EVET HAKLISIN AMA KULLANIPDA ARADAKİ FARKI GÖRSELER SANIRIM FİKİRLERİ DEGİSİR DÜŞÜNSENE BİRİNDE GÖRÜŞ MESAFESİ 20M   XENONDA NEREDYSE İKİ KATI BUNDA KARSI CIKILCAK HUSUS NE???

GECEN ARKADASIN BİRİSİ YAZMISTI FABRİKAAN NASIL CIKTIYSA EN İYİSİ ODUR DİYE YANLIS HATIRLAMIYORSAM  DÜSÜNSENE KARDEŞ KUŞ SERİSİNDE BİR ZAMANLAR FABRİKA CIKISI SAG AYNA YOKTU ARABALARA PASPAS KOYMAZLARDI OKADAR PARA VERİP SIFIR ARABA ALIRLARDI 90LI YILLARDA BİRDE PARA VERİP SAG AYNA TAKTIRIRLARDI PASPAS ALIRLARDI

HEM XENON DİGER FARLAR GİBİ KARSIDAN GELENİN GÖZÜNÜDE ALMIYO

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Nis 2008, 03:01

[quote="Medcezir"][quote="34 SCU 59"][quote="Medcezir"][quote="alwaysloser"]hele yapsınlarda büyük ihtimalle arabalarına modiifiye düşünen arkadaşşlar 70-80 lirayı aramayacaktır belki bende isterim bu aralar beyaaz ampul takacağım zaten[/QUOTE]

BUNU SIRF MODİFİYE OLARAK DÜŞÜNME...  DAHA KALİTELİ BİR AYDINLATMA OLARAK DÜSÜN... MODİFİYE YAPMAK İSTEMEYEN FARLARI DEFORME OLMUŞ ARKADASLARDANDA BENCE RAGBET GÖRÜR
[/QUOTE]

ole diyorsunda bizim insanlarımız yurt dısında standart olan burada ekstra para verdiğimiz xenonlara bile karsı
[/QUOTE]

EVET HAKLISIN AMA KULLANIPDA ARADAKİ FARKI GÖRSELER SANIRIM FİKİRLERİ DEGİSİR DÜŞÜNSENE BİRİNDE GÖRÜŞ MESAFESİ 20M   XENONDA NEREDYSE İKİ KATI BUNDA KARSI CIKILCAK HUSUS NE???

GECEN ARKADASIN BİRİSİ YAZMISTI FABRİKAAN NASIL CIKTIYSA EN İYİSİ ODUR DİYE YANLIS HATIRLAMIYORSAM  DÜSÜNSENE KARDEŞ KUŞ SERİSİNDE BİR ZAMANLAR FABRİKA CIKISI SAG AYNA YOKTU ARABALARA PASPAS KOYMAZLARDI OKADAR PARA VERİP SIFIR ARABA ALIRLARDI 90LI YILLARDA BİRDE PARA VERİP SAG AYNA TAKTIRIRLARDI PASPAS ALIRLARDI

HEM XENON DİGER FARLAR GİBİ KARSIDAN GELENİN GÖZÜNÜDE ALMIYO
[/QUOTE]

aynen katılıyorum aynısını fiatta yine yapıyorlar hatta araştır fiat linea'da koltuk arka koltuk başları opsionel benim 93 model arabada arkada emniyet kemeri bile var hatta bahsettigin arabalarda devir saati bile yok
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 03:16

BARBAROS BENCE CANTLARIN GÜZEL 14" CANT YERİNE SPOR HELOZON VE AMORTİSÖR YAPSAN DAHA İYİ OLMAZMI
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Nis 2008, 03:17

[quote="Medcezir"]BARBAROS BENCE CANTLARIN GÜZEL 14" CANT YERİNE SPOR HELOZON VE AMORTİSÖR YAPSAN DAHA İYİ OLMAZMI [/QUOTE]

GÜZEL OLURDA MUHAFAZA DEMİRİM YOK KORUYUCU DEMİİRDEN BAHSEDİYORUM O YUZDEN YANAŞMIYORUM.BİRDE HIZ İÇİN YAPMIYORUM ÖNEMLİ OLAN BEKLENMEYENİ VERMEKTİR..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 03:25

[quote="34 SCU 59"][quote="Medcezir"]BARBAROS BENCE CANTLARIN GÜZEL 14" CANT YERİNE SPOR HELOZON VE AMORTİSÖR YAPSAN DAHA İYİ OLMAZMI [/QUOTE]

GÜZEL OLURDA MUHAFAZA DEMİRİM YOK KORUYUCU DEMİİRDEN BAHSEDİYORUM O YUZDEN YANAŞMIYORUM.BİRDE HIZ İÇİN YAPMIYORUM ÖNEMLİ OLAN BEKLENMEYENİ VERMEKTİR..
[/QUOTE]

BENİM ARABADADA MUHAFAZA DEMİRİ VAR AMA KENDİNİ KORUYACAK HALİ KALMMIŞ VALLA GEREKSİZ AGARLIK YAPIYO YARIN PARSANA Bİ SORAYIM BU DEMİRİN KALİTE OLANI VARMI??
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Nis 2008, 03:27

[quote="Medcezir"][quote="34 SCU 59"][quote="Medcezir"]BARBAROS BENCE CANTLARIN GÜZEL 14" CANT YERİNE SPOR HELOZON VE AMORTİSÖR YAPSAN DAHA İYİ OLMAZMI [/QUOTE]

[/QUOTE]

BENİM ARABADADA MUHAFAZA DEMİRİ VAR AMA KENDİNİ KORUYACAK HALİ KALMMIŞ VALLA GEREKSİZ AGARLIK YAPIYO YARIN PARSANA Bİ SORAYIM BU DEMİRİN KALİTE OLANI VARMI??
[/QUOTE]

ONU BENDE SORAYIM OLUR OLMAZ YERE KUT DİYE GİRİYORUZ BASIMIZA BELA OLUR VALLA BİDAHA ALTINDAN KALKAMAYIZ YENİ MOTOR YAPTIR DAHA İYİ HİÇ OLMAZSA YENİ DERSİN
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 09:39

http://www.ayfar.com/tr/iletisim.php

ARKADASLAR YUKARIDAKİ ADRES AY-FARIN İLETİSİM LİNKİ

DÜN SİTELERİNE BAKTIM LADA SAMARAYA BİLE LÜKS FAR YAPMISLAR AMA (ANGEL FAR)

LAKİN BİZİM FAVO-FORMENLERE Bİ NUMARA YOK

BENDE İLETİSİM LİNKİNDEN DURUMDAN DUYDUGUM RAHATSIZLIGI BİZİM ARABALARIMIZINDA MODERN GÖRÜNMEYE HAKKI OLDUGUNU YAZDIM VE BİR TÜKETİCİ OLARAK SORUNLA İLGİLENMELERİNİ BİZİM ARABALARIMIZ İÇİNDE BU ÇALIŞMALARI YAPMALARINI İSTEDİM... FAKAT Bİ BENİM İSTEMEMLE OLMAZ HAYDİ AY-FAR'A SESİMİZİ DUYURMA ZAMANI... SİZLERDE MAİL YAZIN LÜTFEN BOŞ GEÇMEYİN EGER DOGANA-SAHİNE, LADA SAMARAYA YAPIYOLARSA BİZİM ARABALARIMIZIDA YAPSINLAR NETİCEDE PİYASADA LADADAN COK FAVO VE FORMEN VAR

SİTENİN ÜRÜNLER BÖLÜMÜNDEN MODELLERİ İNCELEYİN HELE DOGANA YAPTIKLARI ANGEL FAR HARİKA BEN Bİ RESMİNİDE KOYCAM ZATEN

LÜTFEN SİZDE MAİL YAZARAK SESİNİZİ DUYURUN ( TÜM SKODAM.COM CAMİYASI )

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 09:45

TÜM SKODACI ARKADASLARIN DESTEGİNİ BEKLİYORUM BELKİ SESİMİZE KULAK VERİRLER...  LÜTFEN BU KONUDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ AY-FARIN İLETİŞİM LİNKİNE BİLDİRİN

KATILAN KATILMAYAN HERKEZE ŞİMDİDEN TESEKKÜRLER HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER VE İŞLER DİLERİM...
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 07 Nis 2008, 10:54

Formu doldurup yolladım umarım bir sonuç çıkar, ama ben pek sanmıyorum:(
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 07 Nis 2008, 11:20

arkadaşlar lada ya bile yapılmış diyosunuz skodaya neden yok..bırakın olmasın..neden olmasın diyorum...şimdi herkes görüntüyü görünce daha iyi bi aydınlatma olacağını düşünüyor..halbuki tam tersi..
biz lada nın yetkili bayisiyiz  yedek parçasında..tunıng farlardan çok sattık ama inanın kimse memnun değil..özellikle herkesin ortak şikayeti geceleri farların ışığı çok dağıttığı görüşü bozduğu..ama görüntü gerçekten güzel..tunıng farlar ilk yapıldığı zaman sorunlar daha çoktu..far tasları eğiliyordu,camlar mika olduğu için kararıyordu,far ayarı tutmuyordu..zamanla bunların çoğunu hallettiler ama ışığı dağıtmasına bi çözüm getirmediler..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 07 Nis 2008, 12:28

[quote="parsanoto"]arkadaşlar lada ya bile yapılmış diyosunuz skodaya neden yok..bırakın olmasın..neden olmasın diyorum...şimdi herkes görüntüyü görünce daha iyi bi aydınlatma olacağını düşünüyor..halbuki tam tersi..
biz lada nın yetkili bayisiyiz  yedek parçasında..tunıng farlardan çok sattık ama inanın kimse memnun değil..özellikle herkesin ortak şikayeti geceleri farların ışığı çok dağıttığı görüşü bozduğu..ama görüntü gerçekten güzel..tunıng farlar ilk yapıldığı zaman sorunlar daha çoktu..far tasları eğiliyordu,camlar mika olduğu için kararıyordu,far ayarı tutmuyordu..zamanla bunların çoğunu hallettiler ama ışığı dağıtmasına bi çözüm getirmediler..
[/QUOTE]

+1
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti BlueVRS » 07 Nis 2008, 12:39

Şunu da ben ilave edeyim,ayfar bu lada farları sanıyormusunuz ki Türk lada kullanıcıları için yaptı elbette ki hayır.Tabi ki çok iyi ihracat yaptığımız yakın komşumuz Rusya için yaptı,Türkiye içinde satsın satsın 200 takım far satsın bu miktar kalıp maliyetlerinin 10 da birini bile karşılamaz.

Ayfar ın ortaklarından biri ile tanışırız bir ara kalıp maliyetleri hakkında sohbetimiz oldu kendisi ile,sağ tarafı için ayrı sol tarafı için ayrı olmak üzere toplam 10-12 kalıp yapılıyor sadece bir model far için ve herbir kalıp minimum 8-10 bin ytl.

O nedenle eğer son zamanlarda ayfar çek,slovakya ve yakın çevresinde favo kullanıcılarının çok olduğu ülkelerde ihracat yapacak müşteri edinmedi ve bu tür bir fara oralardan talep gelmedi ise attığınız maillere alacağınız cevabı yada cevapsızlığı şimdiden kestirmek zor değil.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 07 Nis 2008, 17:12

bir de bazı arkadaşlar büyük harfle yazmasalarConfused
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti 07 DL 391 » 07 Nis 2008, 18:41

MERHABA
BEN MAİL YAZDIM UMARIM Bİ NETİCE ÇIKAR BENDE ARACIMIN FARKLI BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEMESİNİ İSTERİM
07 DL 391
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 07 Nis 2008, 18:46

Ve Beklenen Cevap Geldi:

Bu mailinize Ayfar Otomotiv AR-GE Müdürü olarak yanıt
veriyorum.Öncelikli olarak bir tüketici olarak biz imalatçılara böyle teklifler
sunduğunuz için teşekkür ederiz.Fakat takdir edersiniz ki yeni bir ürün satışa
konurken ilk yatırım maliyetleri oldukça fazladır( Özellikle kalıp).Böyle bir
çalışmayı Ar-Ge ekibimizle bilgisayar ortamında yapıp son şeklini vermemiz
mümkündür.Fakat bu ürünün imalat sürecine girebilmesi için bu farın satış
miktarlarının fazla olacağına inanmamız gerekmektedir.Daha önce 3 değişik
farımızın lüx modellerini satışa sunduk ve çok olumlu tepkiler aldık.Skoda
Favorit ile ilgili bugüne kadar bize böyle bir talep gelmedi.İhracat yapan bir
firma olarak bunların dış piyasadaki taleplerini de göz önüne almamız
gerekmektedir.Bununla ilgili gerekli çalışmaları yapıp Genel Müdürümüzle
görüştükten sonra size daha detaylı bilgi vermemiz mümkün olabilir.

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

İyi Çalışmalar…

Abuzer BİNİCİ

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 07 Nis 2008, 19:22

Abuzer Bey her büyük üretici firmanın müdürüne yakışır şekilde yanıt vermiş tebrikler.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 20:53

[quote="98Pickup"]
Abuzer Bey her büyük üretici firmanın müdürüne yakışır şekilde yanıt vermiş tebrikler.
[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti LiLPlayya » 07 Nis 2008, 20:58

http://www.ayfar.com/tr/urunler.php?id=53

Burda skoda farları varm amaBig%20smile
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi