TÜM SKODA CAMİYASI HAYDİ AY-FARA MAİL ATIYORUZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TÜM SKODA CAMİYASI HAYDİ AY-FARA MAİL ATIYORUZ

İleti by wodoo » 07 Nis 2008, 21:00

[quote="LiLPlayya"]http://www.ayfar.com/tr/urunler.php?id=53

Burda skoda farları varm amaBig%20smile
[/QUOTE]
arkadaşların bahsettiği angel eyes li farlar

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti 34SCU59 » 07 Nis 2008, 21:02

[quote="sinnex"]Formu doldurup yolladım umarım bir sonuç çıkar, ama ben pek sanmıyorum:( [/QUOTE]

abi yollarken pek için ısınmamıs ama piyango sana vurmus
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti 34SCU59 » 07 Nis 2008, 21:06

aynı mail benim tarafımada gelmiş

RE: İletişim Formu

Kimden: Abuzer Binici (abuzerbinici@ayfar.com)

Gönderme tarihi:

07 Nisan 2008 Pazartesi 15:04:02

< ="Microsoft Safe" name=Generator>
<>
.ExternalClass .EC_shape
{;}

<>
.ExternalClass p.EC_MsoNormal, .ExternalClass li.EC_MsoNormal, .ExternalClass div.EC_MsoNormal
{margin-right:0cm;margin-left:0cm;font-size:12.0pt;font-family:'Times New Roman';}
.ExternalClass a:link, .ExternalClass span.EC_MsoHyperlink
{color:blue;text-decoration:underline;}
.ExternalClass a:visited, .ExternalClass span.EC_MsoHyperlinkFollowed
{color:blue;text-decoration:underline;}
.ExternalClass p
{margin-right:0cm;margin-left:0cm;font-size:12.0pt;font-family:'Times New Roman';}
.ExternalClass span.EC_E-postaStili19
{font-family:Arial;color:navy;}
@page Section1
{size:595.3pt 841.9pt;}
.ExternalClass div.EC_Section1
{page:Section1;}

Bu mailinize Ayfar Otomotiv AR-GE Müdürü olarak yanıt veriyorum.Öncelikli olarak bir tüketici olarak biz imalatçılara böyle teklifler sunduğunuz için teşekkür ederiz.Fakat takdir edersiniz ki yeni bir ürün satışa konurken ilk yatırım maliyetleri oldukça fazladır( Özellikle kalıp).Böyle bir çalışmayı Ar-Ge ekibimizle bilgisayar ortamında yapıp son şeklini vermemiz mümkündür.Fakat bu ürünün imalat sürecine girebilmesi için bu farın satış miktarlarının fazla olacağına inanmamız gerekmektedir.Daha önce 3 değişik farımızın lüx modellerini satışa sunduk ve çok olumlu tepkiler aldık.Skoda Favorit ile ilgili bugüne kadar bize böyle bir talep gelmedi.İhracat yapan bir firma olarak bunların dış piyasadaki taleplerini de göz önüne almamız gerekmektedir.Bununla ilgili gerekli çalışmaları yapıp Genel Müdürümüzle görüştükten sonra size daha detaylı bilgi vermemiz mümkün olabilir.

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

İyi Çalışmalar…

Abuzer BİNİCİ

From: Ayfar [mailto:ayfar@ayfar.c

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti Medcezir » 07 Nis 2008, 21:16

ARKADASLAR HEPİNİZE KATILIMLARINIZDAN DOLAYI SONSUZ TESEKKÜRLER  EDERİM SAGOLUN VAROLUN BİRLİKTEN KUVVET DOGDUGUNU BİR KEZ DAHA TEYİT ETMİŞ OLDUK
TEKRAR TEKRAR TESEKKÜRLER......

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isaacx006 » 08 Nis 2008, 13:22

walla ankarada o kadar çok favo var ki.. eğer aracın güzel görünmesine katkıda bulunacaksa ben de alırım. mail atmadım firmaya ama böyle bir ürünün araçlarda görünmesi talebini artıracaktır. malumdur ki en iyi reklamı tüketici yapar..
isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 14:52

malesef girişimimiz sonuçsuz kaldı arkadaslar dün bana yolladıkları bir maille kesin bir dille üretim programlarında yer vermeyeceklerini ve yapılmayacagını yazmıslar... saglık olsun ne diyelim
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 09 Nis 2008, 14:56

[quote="Medcezir"]malesef girişimimiz sonuçsuz kaldı arkadaslar dün bana yolladıkları bir maille kesin bir dille üretim programlarında yer vermeyeceklerini ve yapılmayacagını yazmıslar... saglık olsun ne diyelim[/QUOTE]

Yapacak bişey yok can sağlığı olsun, ya parçası olan bir araç alacağız yada stopçularda kendimiz yaptıracağız... Açıkçası ben aracımdan iyice sıkıldım, yaz sonuna doğru peugeot 306 düşünüyorum... nasip...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 15:15

[quote="sinnex"] [quote="Medcezir"]malesef girişimimiz sonuçsuz kaldı arkadaslar dün bana yolladıkları bir maille kesin bir dille üretim programlarında yer vermeyeceklerini ve yapılmayacagını yazmıslar... saglık olsun ne diyelim[/QUOTE]

Yapacak bişey yok can sağlığı olsun, ya parçası olan bir araç alacağız yada stopçularda kendimiz yaptıracağız... Açıkçası ben aracımdan iyice sıkıldım, yaz sonuna doğru peugeot 306 düşünüyorum... nasip...
[/QUOTE]

kardeş favo benim 2. araba bir arabam daha var... bende bir ara masraflarından bıkıp 1.6mpi feli almaya karar vermiştim fakat istediğim gibi bi araba denk gelmedi  ben oldummu artık hem 1.6 olsun hemde klimalı olsun istedim orjinal güzel bir araba bulamadım buldugumda 13bin gibi ucuk rakamlar istedi. favo diger arabamın yanında tam anlamıyla teknoloji fakiri olarak kalıyo fakat ilk arabam oldugu için satmıyorum hatta arabayı topluyorum yani bu arabadan ticari bi beklentim yok ben topluyorum derken 2.5bin ytl gibi bi para tutuyo ama sıfırından farksız hale gelecek tabi bitince.. lakin hani yapmışken bende fardı stopdu bişeyler yapmak istedim fakat neye elimi attımsa bi sonuç yok aksesuar bakımından sıfır yani aslına bakarsan kime sorsan bu arabaya harcadıgın paraya degmez der fakat olsun basladım artık toplamaya yarım bırakmam. yani anlıcan arkadasım bırak seffaf farı okadar aradımda silverline stobu bile bulamadım.. o yüzden biraz sogudum desem yalan olmaz...
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 10 Nis 2008, 12:25

kardeşler örnek 30 kişi far alacak olsa bir mail daha göndersek 30 kişi far yaptıracak bunun kalıp parası filan bize ait filan gibilerden konuşsak işe yararmı acaba biraz tuzlu olur ama  denemekte fayda var derim

Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti sinnex » 10 Nis 2008, 12:43

[quote="reprisal_hunter"]

kardeşler örnek 30 kişi far alacak olsa bir mail daha göndersek 30 kişi far yaptıracak bunun kalıp parası filan bize ait filan gibilerden konuşsak işe yararmı acaba biraz tuzlu olur ama  denemekte fayda var derim

[/QUOTE]

Yok be abi naaptın, kalıp paralarını arabalarımızı satsak ödeyemeyiz, boşver...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 10 Nis 2008, 12:52

[quote="sinnex"] [quote="reprisal_hunter"]

[/QUOTE]

Yok be abi naaptın, kalıp paralarını arabalarımızı satsak ödeyemeyiz, boşver...
[/QUOTE]

ARKADASLAR OLURU YOK BU İŞİN MALESEF.... ANCA Bİ BAKALİTCİ BULUP FAR CAMININ SEFFAFINI YAPTIRABİLİRİZ Kİ ODA BAYA MALİYETLİ OLUR BU FAR İŞİ İLE İLGİLİ BARBAROS KARDEŞİM Bİ ÇELIŞMASI VAR 350 GİBİ Bİ RAKAMDAN BAHSETMİŞTİ FAKAT ENGELLER DAHİLMİYDİ ONU BİLMİYORUM OLMADI ONA Bİ SORALIM GELİŞMELERİ
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 10 Nis 2008, 13:13

ewet ona soralım
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi