Su eksiltme sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Su eksiltme sorunu

İleti bekocan » 22 Ekm 2012, 21:01

favo41 yazdı:arkadaşlar bende de aynı problem var contayı yeni değiştirdik taşlaması yapıldı kapağın
suyu koyuyorum bir iki güne bitiyor ne gariptir ki hep aynı yerde kalıyor bidonun dibinde ufak bi çökük var ya orda kalıyor hep birde bidonun içini kokluyorum benzin gibi birşey kokuyor suyu yağa karıştırmıyor bana göre çünkü yağa bakıyorum hep aynı şekil su karışmış olsa kayganlığı azalıyor conta değişiminden önce nasıl olduğunu biliyorum
suyu da egzostan atıyor bana göre egzos hep ıslak çünkü
kaçıran bir yer yok başka fan müşürünün derecesi düşük fan hemen açıyor o yüzden de su deposundan atacağını tahmin etmiyorum birde conta değiştikten sonra araba zor çalışıyor önceden marş basar basmaz alırdı şimdi 5 sn filan bekliyorum marş basılı öyle alıyor yada ikinci marşta alıyor birde uzun yol yapacağım bayramda su ekleyip binsem yolda kalırmıyım acaba
sizce neden su eksiltir

söylemişşin zaten eksozdan dışarı atıyor suyu
yani değiştirmiş olduğunuz blok contası pek olmamış görüküyor.

Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti bekocan » 22 Ekm 2012, 21:03

aymanlı yazdı:bende de aynı sorun var :( bütun kelepçeleri kontrol ettim bıyerden su sızıntısı yok, kapaktan da su atmıyor. 1 ayda 1 lıtre su ekledım takriben.havalar cok soguyunca antıfrız koydum yeniden. bakalımm yinee cokk eksıltırsee tekrar bı ustayaa goturcemm olan bizım antifırize oluoo :( bırde benım fan otomatık acmıyıorr eskı sahıbı bır cikle koydurmus kırmızya yaklaşınca ben kendım acıyorum fanı. acaba bundan da kaynaklanıyorolabılırmı ?

bu arızalar blok contasından kaçağı ğörmediğiniz su eksozdan damla halinde atılıyor.
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti fatih usta » 22 Ekm 2012, 21:15

gömleklerde oynama olmuş olabilir su deposunun kapağını yenile ve git opelciden al daha kaliteli kapak opellerin ki oluyor
Kullanıcı avatarı
fatih usta
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Arabanız: favorit 135 l

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir