yav bu göğüsü nasıl sökücem:S

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yav bu göğüsü nasıl sökücem:S

İleti nolies » 06 Oca 2009, 18:44

300 ytl yi verince 180 kadranlı olanı da yapacağına eminim.

değer mi dersen ben vermem o kadar para. 

nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 06 Oca 2009, 20:21

[quote="nolies"]300 ytl yi verince 180 kadranlı olanı da yapacağına eminim.

değer mi dersen ben vermem o kadar para. 
[/QUOTE]

kendisi yapmıyordur, yurt dışından getiriyor büyük ihtimalle, bunu alana kadar resmini verdiğin vrs logolu göstergeden sipariş veririm çekoslovakya'dan ama oda yaklaşık bu fiyata denk geleceği için, gene değmez...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ersinn » 07 Oca 2009, 10:47

arkadaşlar çeşitli yabancı sitelerde favorit için km resimleri mevcut bunu renkli yazıcıda hafif sert naylona basın işlem tamam kırtasiyelerde var asetatmı neydi ismi tam hatırlayamadım
300 tl ye gerek yok hatta sitede fotoşop kullanan varsa oda yapıp paylaşabilir ;)
ersinn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti green_island » 10 Oca 2009, 16:21

Ben geçen hafta göğüsü komple söküp ampülleri elden geçirdim. Üstü epey bir tozlanmıştı güzelce sildim 2 tanesi patlamıştı onları değiştim. göstergelerin önündeki çerçeveyi metalik gri renkli folyoyla kapladım sonuç mükemmel. Ayrıca düğmelerin olduğu çerçeveyide aynı malzemeyle kapladım. Bütünlük oluşturması için küllüğün üzerinide kapladım. Suzuki Swift marka hurda bi araçtan aldığım konsolu (şaftın üstüne) bi güzel temizleyip metalik gri spreyle boyadım. Aynı boyayla düğmleride boyadım. Düğmeleri boyamadan önce orta kısmındaki ikonların olduğu parçaları çıkarttım böylece orjinalliği bozulmamış oldu. Resimleri çektim ancak data kablosu şu an yanımda yok. En kısa zamanda eklerim sizler içinde bir fikir olur.
green_island
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vedatbolu » 10 Oca 2009, 20:25

arkadaşlar bu verdiğiniz linkteki kadranlar  her markaya oluyomuymuş...çok güzel  görünüyor ya...bn mecburen değiştircem bozuldu zaten...250 lira para istiyolar..düz saate 250 vereceğimie bunlardan bi tane almak daha mantıklı değil mi ??
vedatbolu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vedatbolu » 10 Oca 2009, 20:48

Nolies ...arkadaşım güven-iş otoda  favonun km saatini bulabilirmiyim ? bide bn boludayım bizim burdan gelirken çok ters bi yerde mi kalıyor yeri ? 
vedatbolu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nolies » 11 Oca 2009, 00:56

[quote="vedatbolu"]Nolies ...arkadaşım güven-iş otoda  favonun km saatini bulabilirmiyim ? bide bn boludayım bizim burdan gelirken çok ters bi yerde mi kalıyor yeri ? [/QUOTE]

boludan gelirken yolunun üstünde zaten. şaşmaz sanayi sitesinde bildiğim 2 tane skoda yedek parçacısı var. biri güven-iş , diğeri güven. biri diğerinin çakmasıdır herhalde. ilgileniyorsan ikisinin de telefonu vereyim ara sor.
nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti vedatbolu » 11 Oca 2009, 04:07

hocam varsa bi zahmet alayım bn numaraları...bakalım ne fiyat diyecekler...teşekkürler şimdiden...
vedatbolu
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir