Sunroof

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sunroof

İleti 34SCU59 » 16 May 2008, 22:52

[quote="by wodoo"]elektrikli favoya olmayabilir, ama elektrikli, manuel fark etmez yaptırırsan işini güzel yapan yere yaptır yoksa sonradan başın çok ağrır... [/QUOTE]

elektirkli oluyor abicim ben sahidim biliyorsun parayı ver ole bir yaspıyorlarki elekitirikliyi gecen sene arkadas flash-s e yaptırmıstı çokta tatlı oldu

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti alwaysloser » 16 May 2008, 23:47

abi bırak sunroofu tüm camları elektirikli yaptır daha ucuza gelir istediğin camıda tek tuşta açtırırsın satarkende üstüne koyarsın bide tamponları boyat 2 marşpiyel al onlarıda boyat camlara film çek kapı çıtalarını takma işte bittii
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti abdulhamit » 17 May 2008, 00:10

Yok kardeş ben modifiye sevmiyorum aslında üzerinde geniş taban çelik jant var onu bile çıkartmayı düşünüyorum. Cam çarpıyor kuluç yapıyor hasta edşyor cidden kullanmak için düşündüm sunroofu ön camları kendim açarım arkalar otomatik olabilir ona yetişemiyorum :)
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti junior » 17 May 2008, 01:26

[quote="PİCK-UP"]manual leri;; 250 ytl den başlıyor..
elektriklileri;;850 ytl den başlıyor..
ama yaptıracakken bir kere yaptıracaksın webasto marka al orjinal gibi kesinlikle sorunda yapmaz.. ama onlar biraz tuzlu 1250 ytl filan fiyatları...
[/QUOTE] çok haklısın arkadaşım ben 11 sene önce yaptırdım webasto elektrikli super hala hiç sorunsuz kullanıyorum bu konunun en önemli tarafı 2 ayda bir sanrufun contasını silikon spreyle temizleticeksin
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir