ankarada super usta

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ankarada super usta

İleti turkisdevil » 26 May 2008, 12:22

arkadaslar bende degisik ustalarla calistim en sonunda bu isi iyi bilen hayati skoda olan bir usta ile tanistim kucuklugunden beri skodaciymis  adamin dukkani yok seyyar belediye yikmis dukkanini oda eski bir minubusun icine doldurmus takimi yikilan dukkanin yerinde is yapiyor.iscilik fiyatlarida makul oyle fazla para istemiyor yeri geliyor ufak tefek arizalara para bile almiyor.ankaradaki skodaci dostlarimin isine yarayacak bi usta isi dusen  is yaptirmasaniz bile bi fiyat alabilirsiniz malzemesini size aldiriyor ama ben ugrasmam diyorsan kendiside alabilir. adresini tarif edeyim  bentderesine giderken sag tarafda etlik dolmus duraklari var onun tam karsininda yikama yaglama diye biyer var orani yaninda bi bosluk var birde hurda minubus apo usta dedinizmi bulursunuz gitmek isteyen arkadaslara telefonunu verebilirim turkisdevil@hotmail.com mail atmaniz yeterli

turkisdevil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 26 May 2008, 14:13

amatör ruhlu bir usta elbete kaliteli olur. hayırlı olsun...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti aymanlı » 26 May 2008, 23:49

ankarada hıc bır usta tanımıyorum.yenı aldıgım favomu daha hıc bır tamırcıye goturmedım. böyle yönlendırmelere cok ıhtıcaım var aslında. .ankarayı avucumun ıcı gıbı bılrıım. orayı bulabılırım buyuk bır ıhtımalle.tessekkuler
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alaattin » 10 Haz 2008, 23:47

[quote="aymanlı"]ankarada hıc bır usta tanımıyorum.yenı aldıgım favomu daha hıc bır tamırcıye goturmedım. böyle yönlendırmelere cok ıhtıcaım var aslında. .ankarayı avucumun ıcı gıbı bılrıım. orayı bulabılırım buyuk bır ıhtımalle.tessekkuler[/QUOTE]

merhaba arkadaşım ankarada şaşmazda yüce skoda var çok iyi bir arkadaş (atilla bey) oraya güvenle götürebilirsin arabanı bende oraya giderim ayrıca skodanın tüm yedek parça ve aksesuarlarıda var bol çeşit bulursun orada ustalarda iyiler  sokak isminden tam emin değilim ama sanıyorum 40 yada 41.sokak  yüce skoda özel servisi
alaattin
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 1992 favorit

İleti erce » 23 Haz 2008, 19:25

apu ben de tanıyorum yandaki yıkama arkadaşımın üniden arkadaşı ve yıkamanın içinde yağcı selahattin bulunuyor.apo nun işçiliği iyidir tavsiye ederim :)

erce
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aymanlı » 23 Haz 2008, 23:05

[quote="alaattin"][quote="aymanlı"]ankarada hıc bır usta tanımıyorum.yenı aldıgım favomu daha hıc bır tamırcıye goturmedım. böyle yönlendırmelere cok ıhtıcaım var aslında. .ankarayı avucumun ıcı gıbı bılrıım. orayı bulabılırım buyuk bır ıhtımalle.tessekkuler[/QUOTE]

merhaba arkadaşım ankarada şaşmazda yüce skoda var çok iyi bir arkadaş (atilla bey) oraya güvenle götürebilirsin arabanı bende oraya giderim ayrıca skodanın tüm yedek parça ve aksesuarlarıda var bol çeşit bulursun orada ustalarda iyiler  sokak isminden tam emin değilim ama sanıyorum 40 yada 41.sokak  yüce skoda özel servisi
[/QUOTE]

tesekkur ederım.ankara sasmaz yüce skoda yazdım bunu bı kenara :)
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isaacx006 » 04 Tem 2008, 01:21

bugün ankarada Arıkan Skoda ile tanıştım. bundan sonra da arabamı başka yere emanet etmem. oraya gidene kadar bir sürü usta (!) gezdim. daha benim favoritin debriyaj pedalını söküp tamir edemediler.. adam ben anlamam dedi çıktı işin içinden. akşama kadar da oyaladı. arkadaşın tavsiyesi ile gittim 10 dakikada bitti.. kaybettiğim zamana acıdım ya. tofaş ve reno tamirine alışmış ustalar bizim skodayı öğrenme tahtası gibi kullanıyolar bunu fark ettim. Arıkan skoda ise sadece skodalara bakıyor. yeri de kolay.. istanbul yolu üzerindeki carrefour dan girip ilk ışıklardan sola girceksinizo yol boyunca gidip ilk ışıklardan U çekeceksiniz. ilk sağ sokaktan girin ordan da il sağdan dönün. levhasını görürsünüz zaten:)
açık adresi yıldırımlar san. sitesi 90 sok. no:25 (ayakkabı dünyasının arkası) 

isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir