SATTIMMMM FAVOMUUUU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATTIMMMM FAVOMUUUU

İleti turkisdevil » 02 Haz 2008, 11:21

hayirli olsun ..

turkisdevil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aymanlı » 03 Haz 2008, 00:31

cok ii bir fşyata satmıssın.hayırlı olsun.
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 03 Haz 2008, 00:56

[quote="sılver_exelance"]iiyi ettiğn kesin uğraşılmaz favoritle bela bir araba walla ben aldığıma bin pişman olduydum ve 4 ay sonra sattım kurtuldum hoca sende kurtulmuşşun skodanın eski arabasına yanaşmıyacaksın....[/QUOTE]

Değerli forumdaşım sılver_exelance bir süredir takip ettiğim kadarı ile aracını satmadan öncede sattıktan sonra da sürekli bir araç kötüleme propagandası içinde olduğunu görüyorum (özellikle favolar) ben bir favo ya da feli kullanıcısı olmamama rağmen, bu forumdaki favo ve feli kullanan arkadaşlar ve bahsini ettiğimiz araçları kullanan herkes adına sürekli karalama politikanı yanlış buluyorum ve üzülüyorum,bu arabalara binenler var beklentileri olanlar var satıp daha iyisini alacak olanlar var.istersen birçok kore ve japon araçları hakkında forumlar var onlara takıl sen burası sana hafif geliyor artık öyle ya 102 hp uçak gibi araban var.Sana müdahele benim işim değil ama sadece bu tutumundan vazgeçmeni rica ediyorum.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 03 Haz 2008, 01:14

[quote="98Pickup"][quote="sılver_exelance"]iiyi ettiğn kesin uğraşılmaz favoritle bela bir araba walla ben aldığıma bin pişman olduydum ve 4 ay sonra sattım kurtuldum hoca sende kurtulmuşşun skodanın eski arabasına yanaşmıyacaksın....[/QUOTE]

Değerli forumdaşım sılver_exelance bir süredir takip ettiğim kadarı ile aracını satmadan öncede sattıktan sonra da sürekli bir araç kötüleme propagandası içinde olduğunu görüyorum (özellikle favolar) ben bir favo ya da feli kullanıcısı olmamama rağmen, bu forumdaki favo ve feli kullanan arkadaşlar ve bahsini ettiğimiz araçları kullanan herkes adına sürekli karalama politikanı yanlış buluyorum ve üzülüyorum,bu arabalara binenler var beklentileri olanlar var satıp daha iyisini alacak olanlar var.istersen birçok kore ve japon araçları hakkında forumlar var onlara takıl sen burası sana hafif geliyor artık öyle ya 102 hp uçak gibi araban var.Sana müdahele benim işim değil ama sadece bu tutumundan vazgeçmeni rica ediyorum.
[/QUOTE] dostum saygı kurallarını aşma istersen hangi foruma  takılıp takılmayacağıma da sen  değil ben karar veriyim değilmi.....Kötülemiyorum bende favorit varken de yazıyodum .şimdide yazıyorum .Ha tek sorun olan şeyleri söylememse (yani arabalardaki sorunları v.s)ben söylerim bunu da kısıtlayamassınız saygılarlaaaaaaa...
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 03 Haz 2008, 01:23

Sen bilirsin..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ifoba » 03 Haz 2008, 12:18

iiyi ettiğn kesin uğraşılmaz favoritle bela bir araba walla ben aldığıma bin pişman olduydum

bu yukarıdaki yazılanlar ''olan şeyleri söylemekmi'' yoksa bir aracı yerden yere vurmakmı, arkadaş doğru söylüyor sen yanlış yerde yazıyorsun, burası skodam.com ve üstelik favorit bölümü yani bu aracı kullanan yada gönül verenlerin bilgilerini tecrübelerini paylaştığı bölüm, insanlar bu forumu okurken favorit hakkında ''sövgü'' değil övgü ve bilgi almak için okurlar, sizi şiddetle kınıyorum, başka bölümlerde iyi forumlar dilerim.
ifoba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 03 Haz 2008, 14:36

[quote="sılver_exelance"][quote="98Pickup"][quote="sılver_exelance"]iiyi ettiğn kesin uğraşılmaz favoritle bela bir araba walla ben aldığıma bin pişman olduydum ve 4 ay sonra sattım kurtuldum hoca sende kurtulmuşşun skodanın eski arabasına yanaşmıyacaksın....[/QUOTE]

[/QUOTE] dostum saygı kurallarını aşma istersen hangi foruma  takılıp takılmayacağıma da sen  değil ben karar veriyim değilmi.....Kötülemiyorum bende favorit varken de yazıyodum .şimdide yazıyorum .Ha tek sorun olan şeyleri söylememse (yani arabalardaki sorunları v.s)ben söylerim bunu da kısıtlayamassınız saygılarlaaaaaaa...[/QUOTE]

Usta konu dağılmasın ama, madem hyundain var ne alaka skodalarla uğraşıyorsun, şimdi bende 5 kasa BMW var, hyundai'yi boşver teneke desem olmazzz. Özellikle eski model skodaları olanlar araçlarıyla duygusal bağları olanlar var, kiminin ilk arabası, kiminin baba yadigarı, çok açık sözlüsün ondan sanırım ama hiç gerekte yok...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favoritglx » 03 Haz 2008, 16:49

BEN ARACI ALALI DAHA BİRKAÇ AY OLDU ALIRKEN DE FORDA SİZ DEĞERLİ FAVORİT KULLANICILARININ GÖRÜŞLERİNİDE ÖĞRENMEK İSTEDİM VE FORMA YAZDIM HERKES TAVSİYE ETTİ VE KÖTÜLEYEN OLMADI FAKAT GÖRÜYORUMKİ ŞİMDİ BİR FAVORİT SATILSA HERKES AĞIZ BİRLİĞİ YAPMIŞCASINA FAVORİTİ KARALAMA KAMPANYASINA GİRİYOR  BU NE YAMAM ÇELİŞKİDİR BÖYLE ANLAYAMIYORUM...
favoritglx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 03 Haz 2008, 17:05

?? toplu halde karalama yapıldığını değil aracını satan arkadaşa hayırlı olsun,daha iyisini alırsın inşallah,fiyatı düşük değil normal satmışsın.. şeklinde yanıt yazan arkadaşlar görüyorum ben.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti melodizm » 04 Haz 2008, 13:34

hayırlı olsun dostum.. ii fiyata satmışsın daha iisini alırsın inşallah..
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpacino2677 » 07 Haz 2008, 15:15

HAYIRLI OLSUN BENCE FAVORİT BİR BAŞ BELASI DEĞİL BAÇ TACI BEN ÇOK MEMNUNUM.
alpacino2677
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bükeyhan » 08 Haz 2008, 10:43

arkadaşlar 10 senedir biniyorum favoya, emniyet şeritlerinde envai çeşit arabalara rastladım ama favo daha tık demedi . tamirci değilim yağını değiştirir binerim, çok da ucuz, parçaları olsun, yakıtı olsun .
bencede kimse favoya özellikle bu sitede karalar şekilde yazmasın beğenmeyen gitsin başka araçlar a binsin ve yorumlarınıda başka sitelere saklayıp orada yazsınlar.

bükeyhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 08 Haz 2008, 10:46

favodan sonra sağlam bişey almak lazımdır
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 08 Haz 2008, 12:33

beyler favorit on numara arabadır favoritten önce 3 tanede tofaş arabamız oldu onlarıda gördük! favorite yaklaşık 2.5 senedir biniyoruz hiç sorun çıkarmadı bize 1.5 sene bakıma girmedi araba ! 1.5 sene ne demek ! başka bi araba olsaydı çoktan bizi yarı yolda bırakmıştı araba yinede banamısın demedi aslan gibi devam etti yollarda (bide babam hiç acımaz arabaya çukurlarda yavaşlamaz, dağ taş direk sürer, yani o halde araba bizi bırakmadı düşünün)... o halinde bide rampalarda, tofaşların çıkamadığı dik yokuşlarda afedersiniz köpek gibi tırmandı Clap

bide hararet sorunu var diyolar, allaha şükür 2.5 senedir bir kere hararet yapmışlığı yok arabanın hararet göstergesi bile az yükseliyor tamam diğer favoritlerde olabilir ama dediğim gibi benim başıma hiç gelmedi şu ana kadar...

şimdi, favoriti kötüleyen arkadaşlar sorarım size favoritin kendi sınıfında (broadway dışında çünkü broadwayda güzel araba) favorit kadar sağlam, ucuz, seri, parçası ucuz, az sorun çıkaran bi araba göstersin bakıyım ??????
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ilk aşk » 08 Haz 2008, 12:48

size bir olay anlatayım bir gün büyüklerimle rakı sofrasına oturduk abimizin biri sofraya ciğer sakatat falan istedi garson getirdi . bana buyur ye dediler . ben ise kesinlikle yemem çok kötü birşey iğrenç dedim . abimizin biri bana eğer beğenmiyorsan bana dokunuyor diye kibarca reddet dedi bizim yediğimiz yemeği mındar etme dedi . yani bana nezaket dersi verdiler . herkezin bie tercihi vardır onun beğendiğini sevmek zorunda değilsiniz ama aşağılamakta olmaz . yani konuyu şuraya getirecem favo bana göre iyi bir araçtır bakımlarını yaparsan seni üzmez . herkesin aracı kendine güzeldir . ben reno aldım ama skodayı ve siteyi bırakmadım . kimsenin arabası hakkında kötü yorumda bulunmadım favo bence skodanın en iyi serisidir .Thumbs%20Up
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir