cam kaldırma da sorun.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cam kaldırma da sorun.

İleti qaliba » 09 Haz 2008, 02:20

arkadaşlar merhaba..
benim favonun bu cam kaldırmasında sorun var çok sıkı kaldırıp indiriyor.

kapıların içini açtım baktım. içinde ki kaldırma aparatları pas tutmuş gacur gucur ses veriyor. ama pas az uz değil yani. bunları değiştirmem mümkün mü?

illaki favorite uygun parçalarmı lazım yoksa bu aparatlar standart her araca oluyomu? ve birde fiyat hakkında bilgisi olan varsa lütfen söylesin.

teşekkür ederim....

qaliba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 09 Haz 2008, 05:43

hangi aracın merkezi takılmıs belli değil sen kapıları birdaha aç iyice yağla ve gresli kalsın yoksa basına iş alırsın
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti turkisdevil » 09 Haz 2008, 14:14

benim arabaninda sol oncam cami kaldiran mekanizmanin dislisi siyirmis gittim sanayiiye skoda parcasi degil dediler sahin dogandan uyarlamislar tofas malzemesi satan yere gittim ama bulamadim , dedim orjinalini alayim onunda fiyati 30 ytl (tek tarafin fiyati) tek taraf alacaktim yanliz manuel indirme kaldirma oldugu icin almadim benim camlar elektrikli simdilik cami tornavida ile sabitledim tornaci arkadas var ona yaptirmayi dusunuyorum insallah yapa biliriz yoksa komple sokup mauel cama gececegim
turkisdevil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 09 Haz 2008, 14:51

[quote="qaliba"]arkadaşlar merhaba..
benim favonun bu cam kaldırmasında sorun var çok sıkı kaldırıp indiriyor.

kapıların içini açtım baktım. içinde ki kaldırma aparatları pas tutmuş gacur gucur ses veriyor. ama pas az uz değil yani. bunları değiştirmem mümkün mü?

illaki favorite uygun parçalarmı lazım yoksa bu aparatlar standart her araca oluyomu? ve birde fiyat hakkında bilgisi olan varsa lütfen söylesin.

teşekkür ederim....

[/QUOTE]

sana tek tavsiyem WD40 pas söküücü al sık bir kutu. çok kaliteli bir ürün anca senin sorununu bu çözer.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir