hararet sorun...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet sorun...

İleti qaliba » 16 Haz 2008, 15:21

arkadaşlar daha öncede forumlarda verilmiş bu sorun .
ama bende beyini yeni değiştirdim. ve hemen ardından hararet sorunu başladı 50 km bile yapmadan su kaynattı 2 kere. abime gösterdim. havasını aldı beyine giden suyun ama devirdaim de sorun olabilir dedi. şimdi gösterge tam ortada kalıyo. ama fazla km yapmadığım için yine hararet yaparmı yapmazmı bilmiyorum. bu sorun beyinden kaynaklı olabilirmi. havasını tam almamışmıdır.? birde bu hararet göstergesinde ibrenin nerede durması lazım normalde?

ayrıca ankaradayım bildiğiniz iyi bir usta varmı buralarda bu işi çözecek? ve masraflar ne kadar tutar tahmini?

iyiki bu forumumuz ve sizler varsınız...

şimdiden herkese teşekkürler....

qaliba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hercan » 16 Haz 2008, 18:28

ankara başkent sanayide burak skoda var erdal usta tavsiye ederim işçilik güzel fiyatlarda dişarıya göre çok uygun .başkent sanayi sitesi 48.sk.no:26 ankara tel:278 16 43

hercan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 17 Haz 2008, 00:29

Kardeş beyinden kastın ne bilmiyorum ama termostat ve fan müşirini kontrol et farklı derecede bir aracınki takılmış olabilir.
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti spepe » 02 Tem 2008, 15:37

fana dıştan bir düğme bağlat arkadaş. hararet yükseldimi sen emniyet olsun diye çek düğmeni fan açılsın. iki defa silindir kapağını taşlattırmak zorunda kaldım. sonunda da değiştirdim silindir kapağını
spepe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 02 Tem 2008, 16:11

ret nedir bilmiyorum walla ben adanadayım bu sıcaklarda daha hararet nedir bilmiyorum
borular tıkalımı bakın müjüre bakın gerekirse uygun bi derecelisini taktırın

sık sık hararet yapıosa belki fan çalışmıyodur
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir