FAVORİT KARBÜRATÖR ÖZELLİKLERİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT KARBÜRATÖR ÖZELLİKLERİ

İleti ozkan3267 » 10 Tem 2008, 00:04

ARKADAŞLAR FAVORİT KARBÜRATÖR ÖZELLİKLERİNİ BİLEN VAR MI?  Mesela çift boğazlı mı tek boğazlı mı .... vs gibi

ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ktefoto » 11 Tem 2008, 10:50

Ben geçen gün baktım, çift boğazlı. Aslında şu karbüratör temizliğini kendimiz yapabilsem... Tiner mi kullanılıyor temizliği için. Kendimiz nasıl temizleriz, hangi malzemelerinin değişmesi gerekir?
Gerçekten bu konuda tecrubelere ihtiyacım var
ktefoto
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 11 Tem 2008, 15:30

[quote="ktefoto"]Ben geçen gün baktım, çift boğazlı. Aslında şu karbüratör temizliğini kendimiz yapabilsem... Tiner mi kullanılıyor temizliği için. Kendimiz nasıl temizleriz, hangi malzemelerinin değişmesi gerekir?
Gerçekten bu konuda tecrubelere ihtiyacım var[/QUOTE]

forumun  meraklısı  için  bölümünün  kendin yap  kısmında  ben  bir  çok  şeyi  anlatmaya  çalıştım..

inceleyin  Smile
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ilk aşk » 12 Tem 2008, 11:39

[quote="AhmetH"][quote="ktefoto"]Ben geçen gün baktım, çift boğazlı. Aslında şu karbüratör temizliğini kendimiz yapabilsem... Tiner mi kullanılıyor temizliği için. Kendimiz nasıl temizleriz, hangi malzemelerinin değişmesi gerekir?

forumun  meraklısı  için  bölümünün  kendin yap  kısmında  ben  bir  çok  şeyi  anlatmaya  çalıştım..

inceleyin  Smile
[/QUOTE]

ahmet şu senin teknik anlatımların çok güzel tebrikler kardeşim devamlı takip ediyorum Clap
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 12 Tem 2008, 12:44

[quote="ktefoto"]Ben geçen gün baktım, çift boğazlı. Aslında şu karbüratör temizliğini kendimiz yapabilsem... Tiner mi kullanılıyor temizliği için. Kendimiz nasıl temizleriz, hangi malzemelerinin değişmesi gerekir?

Elimde şöyle bir teknik resim var. Belki işine yarar.

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir