İç döşeme farklılığı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İç döşeme farklılığı

İleti kemaI » 14 Tem 2008, 16:55

6 aylık 93 model 135L kullanıcısıyım,  bazı favoritlerde görüyorum, iç döşemeleri benimkinden farklı. Koltuklar daha kalın, kapı döşemelri kol tutacakları kapı açacakları daha güzel. Favorit arabası hakkında fazla bilgim yok. Bu 135 in sonundaki L yüzünden mi farklılık var. Değiştirsem çok mu masraflı olur.

kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti maniak » 14 Tem 2008, 17:02

93 modelin ikinci yarısından sonra bir takım değişiklikler oldu ve vw el attı diyebilirim bu araca. 93 model ikinci yarıdan sonra lx glx donanımlara sahip oldu ve onlarda dediğiniz gibi daha farklı malzeme kullanıldı.daha güzel ve kalitel koltuk döşemeleri kapı içleri ve ön konsol dahil daha kaliteli malzeme ile sunuldu.değişiklik yapabilirsiniz ama yenisini bulacağınızı sanmıyorum temiz çıkma bulursunuz belki ondada vereceğiniz parayı bence aracınızı satıp lx yada glx olan model almanız hatta uygun bulursanız silverline yada blackline almanızı tavsiye ederim sonradan takmanız daha pahalıya gelebilir.....

maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 14 Tem 2008, 19:05

136L' lerle 135L' lerin torpido ve kapı içi döşemeleri aynıdır. 136L' lerin koltukları, üzerinde oturanın her frende öne doğru gitmesine neden olan naylon bir kumaşla kaplıdır. 135L' lerde ise çok kaliteli olmasa da kadife bir koltuk kumaşı kullanılmıştır. LX ve GLX' lerdeyse kadifeden vazgeçilerek daha kaliteli bir kumaş kullanılmış ve torpidonun plastik kalitesi arttırılarak siyah renge dönüştürülmüştür. Kapı içi döşemeleri de daha farklı bir fomdadır ve kontrplak tazı bir malzemenin üzerine kumaş, bir anlamda yapıştırılmıştır.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ilk aşk » 14 Tem 2008, 19:15

[quote="sainz"]136L' lerle 135L' lerin torpido ve kapı içi döşemeleri aynıdır. 136L' lerin koltukları, üzerinde oturanın her frende öne doğru gitmesine neden olan naylon bir kumaşla kaplıdır. 135L' lerde ise çok kaliteli olmasa da kadife bir koltuk kumaşı kullanılmıştır. LX ve GLX' lerdeyse kadifeden vazgeçilerek daha kaliteli bir kumaş kullanılmış ve torpidonun plastik kalitesi arttırılarak siyah renge dönüştürülmüştür. Kapı içi döşemeleri de daha farklı bir fomdadır ve kontrplak tazı bir malzemenin üzerine kumaş, bir anlamda yapıştırılmıştır.[/QUOTE]

FAVORİTİN DUAYENİ ClapClapClapClap
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 14 Tem 2008, 19:21

[quote="ilk aşk"][quote="sainz"]136L' lerle 135L' lerin torpido ve kapı içi döşemeleri aynıdır. 136L' lerin koltukları, üzerinde oturanın her frende öne doğru gitmesine neden olan naylon bir kumaşla kaplıdır. 135L' lerde ise çok kaliteli olmasa da kadife bir koltuk kumaşı kullanılmıştır. LX ve GLX' lerdeyse kadifeden vazgeçilerek daha kaliteli bir kumaş kullanılmış ve torpidonun plastik kalitesi arttırılarak siyah renge dönüştürülmüştür. Kapı içi döşemeleri de daha farklı bir fomdadır ve kontrplak tazı bir malzemenin üzerine kumaş, bir anlamda yapıştırılmıştır.[/QUOTE]

[/QUOTE]

EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Yapma böyle yahu!

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 14 Tem 2008, 19:23

[quote="sainz"][quote="ilk aşk"][quote="sainz"]136L' lerle 135L' lerin torpido ve kapı içi döşemeleri aynıdır. 136L' lerin koltukları, üzerinde oturanın her frende öne doğru gitmesine neden olan naylon bir kumaşla kaplıdır. 135L' lerde ise çok kaliteli olmasa da kadife bir koltuk kumaşı kullanılmıştır. LX ve GLX' lerdeyse kadifeden vazgeçilerek daha kaliteli bir kumaş kullanılmış ve torpidonun plastik kalitesi arttırılarak siyah renge dönüştürülmüştür. Kapı içi döşemeleri de daha farklı bir fomdadır ve kontrplak tazı bir malzemenin üzerine kumaş, bir anlamda yapıştırılmıştır.[/QUOTE]

[/QUOTE]

Yapma böyle yahu!

[/QUOTE]

uğur abi çok mütevazisin ama ben biliyorum çok tekniksin Clap
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 14 Tem 2008, 19:50

[quote="ilk aşk"]...uğur abi çok mütevazisin ama ben biliyorum çok tekniksin Clap[/QUOTE]

Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 14 Tem 2008, 23:54

[quote="sainz"][quote="ilk aşk"]...uğur abi çok mütevazisin ama ben biliyorum çok tekniksin Clap[/QUOTE]

[/QUOTE]

saygılar  bizden uğur abi Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: anterior ve 19 misafir