ankara skoda servisi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ankara skoda servisi

İleti dupnisa » 25 Tem 2008, 15:01

Merhaba
 Ankara'da en iyi skoda servisi sizce hangisidir (işçilik + fiyat )

dupnisa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti semih06 » 25 Tem 2008, 16:18

Apo usta :)
semih06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ertan1973 » 11 Ağu 2008, 22:28

TABİİKİ   ERDAL USTA  GECE GÜNDÜZ NEREDE OLURSAN OL
 Big%20smileLOLGELİR ARABANI ÇALIŞTIRIR VAKTİN YOKSA  İŞYERİNDEN  EVİNDEN , GELİR  ALIR YAPAR  ADAM SKODA FAVORİT YAPARKEN ÇOK BÜYÜK BİR HAZ ALIYOR    ADAM FAVORİTİ OPARATÖR DR .GİBİ   ELİNE  FAVOYU VERİN   ÖLÜ AEABAYI AYAĞA KALDIRI   EEEE   KOLAY DEĞİL 15 SENEDİR  DOSTUM  AMA İNANIN  İŞİNİN EHLİ ÖZELLİKLE FAVO DA    İSTERSENİZ GSM Yİ VEREYİM    0532  5752432
ertan1973
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hercan » 12 Ağu 2008, 12:47

TABİKİ ERDAL USTA (BURAK SKODA )BAŞKENT SANAYİ SİTESİNDE 2781643
hercan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 12 Ağu 2008, 17:03

servis olarakta and otoyu tek gecerim

azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zulfikar22 » 18 Ağu 2008, 15:56

lojistik skodadaydım hafta sonu çok memnun kaldım tavsiye ederim 

şaşmaz oto sanayinde serkan usta

03122783123
Kullanıcı avatarı
zulfikar22
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Zülfikar DEMİREL
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2006 1,2

İleti kayamert » 19 Ağu 2008, 02:08

AND oto yu ben de tavsiye ediyorum ilgi alaka var geçenlerde 45 bin bakımı için gittim arabamda cizikler  vardı ufak tefek pasta cila ile giderilecek cinsden para almadan hallettiler hoşuma gitti...
kayamert
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aymanlı » 02 Eyl 2008, 17:02

arkadaslar bende arabama bakım yaptırmak ıstıyorum.askerden daha yenı dondugum ıcın arabaya vakıt ayıramadım.hem bakım hem lpg taktıracagım.bana nereyı önerırsınız ve nekadar paraya bu yapacaklarımın altından kalkabilirim.teşekkürler
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 13 Eyl 2008, 00:25

ben şaşmaz da ünaldı skoda'yı tek geçerim. hem yetkili servis, hem bir sürü kasko firmasıyla anlaşması var hem de fiyat konusunda yardımcı oluyorlar
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti sılver_exelance » 13 Eyl 2008, 00:40

iskitlerde skoda uludağ var ....işçilikleri güzeldir.Ancak fiyatlar konusunda bir şey diyemem...
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aaras95 » 13 Eyl 2008, 01:17

Bende Ankara'ya yeni geldim (Kayseri'den)... Uygun bir hafta sonu bütün servisleri gezip bizzat görmek gibi bir planım var. Bayram'dan sonra bir hafta sonunu bu iş için ayıracağım..

aaras95
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nolies » 14 Eyl 2008, 02:17

lojistik skoda
şaşmazda. parçaları gidip güven skoda dan alıyorsunuz. parçadan geçirdiler mi şüphesi yok zaten serkan usta da lütfü ustada çok temiz insanlar. emeğin karşılığı neyse onu istiyorlar. ne eksik ne fazla. hepsinden önemlisi yaptıkları iş çok sağlam. hiçbir zaman ustam geçen hafta şunu yaptırdım olmamış diye gitmezsin. 

biraz reklam olcak ama
http://www.lojistikskoda.com/
nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti ecy00 » 17 May 2012, 18:34

Ankara da en iyi servis bencede SKODA LOJİSTİK güler yüz
işin ustaları
temizlik
dürüstlük
uygun fiyat
gözüm hiç arkada kalmadı bu zamana kadar
serkan usta ve lütfü usta yı tek geçerim...

Oto Sanayi Sitesi 1. Cadde 81. Sokak No : 10 Şaşmaz - ANKARA
0 312 278 31 23
http://www.lojistikskoda.com

:!:
Kullanıcı avatarı
ecy00
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: e.can yüksekli
Arabanız: black line

İleti yabani » 17 May 2012, 19:32

Lojistige arabamı ilk aldığımda yine bu sitedeki tavsiyeler üzerine gitmiştim...şimdi ustalar hakkında konuşmak istemiyorum fakat sıcağı sıcağına bugün yaşadığımı yazayım bari hazır konu hortlatılmışken.
Bugün'de boğaz kelebeğini temizletmek için Bahsedilen Erdal ustaya gittim. Anlaşılan bu usta gerçekten favoritlerde iyi ki dükkanında 2 favo vardı, dışarıda bir tane bekliyordu. neyse söyledim boğaz kelebeği temizliği için geldiğimi, ama o ne? kelebeği sökmeden üstünden balata spreyi sıkarak temizliyor bu ustamız, bir balata spreyi alıp kendimde yapardım bu işi, bunun için usta olmaya gerek yok, benim bildiğim kelebek sökülür, dışarıda fırça ile temizlenir, sonra takılıp kalibrasyon yapılır. Ben bu işi daha önce ilkim audi servisinde yaptırmıştım ve 10 tl almışlardı, bu ustamız üstten balata spreyi sıkmak gibi son derece zor!! bir işlem için 30 tl aldı. Bu ustamıza da sırf kendi ustamda vag cihazı yok diye gitmiştim (hani söküldükten sonra kalibrasyon yapılacak ya! )

Öyle skoda ustası filan aramayın boşuna, Özel skoda servisi olayı hikaye, adam gibi bir özel VW servisi bulun olsun bitsin. Nasılsa seat-skoda-VW-audi aynı fabrikadan çıkma, büyük çoğunluklada aynı parçaları kullanıyorlar. Bugün aynı zamanda damla otogaz'a da gittim, yaza uygun kalibrasyon yaptırmak için, o meşhur ustamızda olmayan vag cihazı onlarda vardı, onlardan istemeden adamlar vag'a bağlayıp bir sorun varmı diye kontrol ettiler. İşini ciddiye alan yer o işin gerektirdiğini yapıyor yani.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti fabia_2009 » 10 May 2013, 19:43

2009 Fabia sahibiyim. Tecrubemi aktarayim, belki faydali olur. Servis icin nereye gideyim diye forumlarda arastirma yapmisitim. 3 adet ozel servis belirledim. Bunlardan bir tanesi lojistik skodaydi. Forum entrylerinden lojistik skoda icin reklam mahiyetinde yorumlar oldugunu farkettim. Belki yaniliyorum ama TV'de reklam verseniz ayni cumleleri kurarsiniz. Bu sebeple lojistigi elemistim. Ismini ozelde soranlara verecegim bir servisi aradim. 310 TL bakim masrafi cikardilar. Baska birtanesini aradim. 200 civari olur dedigi icin oto sanayinde onu aramaya basladim. Ancak cadde numaralari degistigi icin bulamadim. Cok da vaktim olmadigi icin karsima cikan servise gireyim dedim. Is bu ya karsima lojistik cikti. Once fiyat sordum. Bana 160 TL hesap cikardilar. Baska bir yere de sorsam bu ivme ile herhalde 100 TL nin altina duserdim. :) Ben de tamam dedim cektim arabayi. Fiyat farkinin neden kaynaklandigini acikcasi bilmiyorum. Isciligi mi daha ucuz (30 TL) yoksa parcalar mi 2nci 3ncu kalite idi bilemiyorum. Ama degisen yag ve filtreler olunca dert etmedim.
Genel olarak ustalardan memnun kaldim. Ne kopartirsam kardir hesabinda degiller. Ancak usta arabayi bilgisayara bagladiginda tum testleri yapmadi. Sadece birkac konuyu test etti. Durumu anladim ama yuzune de vurmadim. Daha araba 30binde oldugu icin aslinda ariza da beklemiyordum.
Sonuc olarak ben lojistikten memnun kaldim. Aradiklarim arasinda en uygun fiyati vermeleri ve temiz insan goruntusu cizmeleri bunda etkili oldu. Muhtemelen tekrar giderim. Balataya 3000 km omur bicti. 3-4 ay sonra gidersem tekrar edit yaparim insallah.
fabia_2009
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: fabia 1.2 classic plus

İleti yagmurunoglu » 24 May 2013, 18:29

ben şaşmazda güven Skoda'ya gidiyorum. Sebahattin usta ve elektrikçi oğlu ile beraber çok güzel iş çıkarıyorlar. ustanın biraderi ve abisinin ayrı ayrı parça dükkanları var ve bizim araçların her türlü parçası mevcut.artık sorunları ezberlemişler özellikle bizim bu formen ve favoritleri yalamış yutmuşlar. insana güven veriyorlar.
adreslerini tam olarak bilmiyorum ama Sebahattin ustanın gsm:0537 871 59 77 memnun kalacağınız bir servis.
Kullanıcı avatarı
yagmurunoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: vedat yağmuroğlu
Arabanız: formen

İleti cirmak » 24 May 2013, 20:41

Merhabalar,
2008 yılından beri Lojistik Skodaya giderim. Başka servis tecrübem olmadı. Ama az çok arkadaşlardan sağdan soldan duyumlarım var. Lojistik Skoda dürüstlük anlamında laf yok. Parçayı gidip kendin alıyorsun. (Güven skoda dan) Onda da sorun yok. Fiyat olarak iyiler. Son gittiğimde biraz fazla aldılar gibi geldi. Normalde 40-60 lira verirdim(Parçalar bana ait). Songittiğimde 140 lira verdim. Farklı olarak Z rotu ve Arka Balatalar değişti. Neyse...
Skoda konusundaki ustalıkları iyidir. Sıralama olarak önce Serkan, Sonra lütfi gelir. Ayırca elektirik işlerine bakan Fatih usta var. Yan dükkandan transfer oldu sanırım. Sakınnnnn diyorum o kadar. :) Fatihe gideceğine Başkent sanayide Arslanlar WW var. (Elektirikçi) İş olarak On numaralar. Neyse Genel olarak lojistik iyidir. Temizler, dürüstler... Şunu unutmayın fabrika haricinde hiçbir tamirci, servis aracın herşeyini bilemez. illaki bir tırnak , bir parça kırılır... Herkese iyi akşamlar...
cirmak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem
Arabanız: Fabia 1.4 74 kw Elegance

İleti ogeredeli » 19 Arl 2015, 10:33

Lojistik Skoda Serkan Usta Ankarada kimse eline su dökemez. Adam ustalıktan önce insan yani. Giden pişman olmaz
Kullanıcı avatarı
ogeredeli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Osman GEREDELİ
Arabanız: SKODA FABİA 1.4 CLASS

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir