Voltran lpg taktırdım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Voltran lpg taktırdım

İleti sılver_exelance » 13 Ağu 2008, 15:30

[quote="kaya"]Eğer lpg sisteminiz sıralı ise bu hesaplara aracın yaktığı benzini de eklemelisiniz bence..
Kaç km'de ne kadar benzin yakıyor araçlarınız arkadaşlar? Benim fabia 500 km'de sanırım 25 ytl'lik benzin yaktı, çok gibi ve bir sorun var sanırım..Daha doğrusu 25 ytl'lik benzin+60 ytl'lik lpg..Şehiriçi şehirdışı karışık ama daha çok şehiriçi ve çok fazla dur kalk var..85 ytl/500 dersek yaklaşık 0,170 ytl yapıyor.. 
[/QUOTE] sıralı sistem ancak ilk marştan sonra 30 saniye benzinde çalışıyor .....25 ytl gibi bir rakam çok fazla...Ayarlarını kontrol ettirin ve mümkünse benzinde çalışma sürecini kısalttırın

sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 13 Ağu 2008, 16:12

[quote="ifoba"]Fevgo kardeş ölçümünüzde yine hata var sanırım depoda 5 lt gaz olduğunu anlamanız oldukça zor, buda sonucu bayağı bir etkiler, bitince ölçerseniz daha gerçekçi bir sonuç alırsınız. İyi forumlar..[/QUOTE]
    bu sabah itibari ile aşagı yukarı 5 lt oldugundan eminim çünkü gaz bitene kadar  mevcut gazla kullandım ve 53 km kadar yol yaptım(şehir içi) Tongue Hesap doğru arkadaşlar.Buarada tankın uzerindeki ibre aşagı yukarı bir fikir veriyoki ben yanılmıyorum...Saygılar.
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 13 Ağu 2008, 16:25

[quote="fevgo"][quote="ifoba"]Fevgo kardeş ölçümünüzde yine hata var sanırım depoda 5 lt gaz olduğunu anlamanız oldukça zor, buda sonucu bayağı bir etkiler, bitince ölçerseniz daha gerçekçi bir sonuç alırsınız. İyi forumlar..[/QUOTE]
    bu sabah itibari ile aşagı yukarı 5 lt oldugundan eminim çünkü gaz bitene kadar  mevcut gazla kullandım ve 53 km kadar yol yaptım(şehir içi) Tongue Hesap doğru arkadaşlar.Buarada tankın uzerindeki ibre aşagı yukarı bir fikir veriyoki ben yanılmıyorum...Saygılar.
[/QUOTE] yAW BİLADER1 YTL DE YAKSA 1 KURUŞTA YAKSA SANA ZARARI VEYA FAYDASI ....ANCAK ŞÖYLE BİR DURUM VAR Kİ BEN 5 AY ÖNCE FAVOMLA ŞEHİRDIŞI 20 KURUŞ YAKIYORDUM.....Kİ SENİN BU SÖYLEDİN RAKAMLARI ŞU ANKİ FULL ENJEKSİYONLU ARCACIMLA YAKIYORUM ...VE BİR FAVORİTİN SENİN DEDİĞİN KADAR AZ YAKACAĞINA BEN ŞAHSEN KESİNLİKLE VE KATİYEN İNANMIYORUM...SEN ARABANIN BENZİNDEKİ VERİLERİNİ BİR İNCELE İSTERSEN 10 LİTRE CİVARI 2 LT DE LPG FARKI HOY ÜZERİNE ONDAN SONRA TEKTAT HESABINI YAP....BANA BİRAZ KENDİNİ KANDIRIYORMUŞŞUN HİİSSİ VERDİNBig%20smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 13 Ağu 2008, 17:22

[quote="sılver_exelance"][quote="fevgo"][quote="ifoba"]Fevgo kardeş ölçümünüzde yine hata var sanırım depoda 5 lt gaz olduğunu anlamanız oldukça zor, buda sonucu bayağı bir etkiler, bitince ölçerseniz daha gerçekçi bir sonuç alırsınız. İyi forumlar..[/QUOTE]
[/QUOTE] yAW BİLADER1 YTL DE YAKSA 1 KURUŞTA YAKSA SANA ZARARI VEYA FAYDASI ....ANCAK ŞÖYLE BİR DURUM VAR Kİ BEN 5 AY ÖNCE FAVOMLA ŞEHİRDIŞI 20 KURUŞ YAKIYORDUM.....Kİ SENİN BU SÖYLEDİN RAKAMLARI ŞU ANKİ FULL ENJEKSİYONLU ARCACIMLA YAKIYORUM ...VE BİR FAVORİTİN SENİN DEDİĞİN KADAR AZ YAKACAĞINA BEN ŞAHSEN KESİNLİKLE VE KATİYEN İNANMIYORUM...SEN ARABANIN BENZİNDEKİ VERİLERİNİ BİR İNCELE İSTERSEN 10 LİTRE CİVARI 2 LT DE LPG FARKI HOY ÜZERİNE ONDAN SONRA TEKTAT HESABINI YAP....BANA BİRAZ KENDİNİ KANDIRIYORMUŞŞUN HİİSSİ VERDİNBig%20smile[/QUOTE]

Ne güldürdünüz beni ya,SmileWalla his sizin bilemiyorum sizin hissiyatınızı ama ben kendimi neden kandırayım onu anlamadım,yani benim araba 250 yaksın ben de çıkıp 120 diyim kara mı gececeğimSmile..rakamlar ortada şartlar ortada kimin ne yaktğı beni bağlamıyor ama benim ölçümlerim hasbelkader bunlar....Ben bu yakıyo dedikçe neden insanlar tepki veriyor anlamıyorum hakikaten.Kimseyi inandırmak zorunda da değilim.Şahsen,kessinlikle ve katiyyen inanmayanlar gelir misafirim olur,çayımı içer ve bir eskişehir ankara turu yaparız ,Rakamlar tutarsa yolu çekerler ona göre.Wink
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 13 Ağu 2008, 17:26

[quote="fevgo"][quote="sılver_exelance"][quote="fevgo"][quote="ifoba"]Fevgo kardeş ölçümünüzde yine hata var sanırım depoda 5 lt gaz olduğunu anlamanız oldukça zor, buda sonucu bayağı bir etkiler, bitince ölçerseniz daha gerçekçi bir sonuç alırsınız. İyi forumlar..[/QUOTE]
[/QUOTE] yAW BİLADER1 YTL DE YAKSA 1 KURUŞTA YAKSA SANA ZARARI VEYA FAYDASI ....ANCAK ŞÖYLE BİR DURUM VAR Kİ BEN 5 AY ÖNCE FAVOMLA ŞEHİRDIŞI 20 KURUŞ YAKIYORDUM.....Kİ SENİN BU SÖYLEDİN RAKAMLARI ŞU ANKİ FULL ENJEKSİYONLU ARCACIMLA YAKIYORUM ...VE BİR FAVORİTİN SENİN DEDİĞİN KADAR AZ YAKACAĞINA BEN ŞAHSEN KESİNLİKLE VE KATİYEN İNANMIYORUM...SEN ARABANIN BENZİNDEKİ VERİLERİNİ BİR İNCELE İSTERSEN 10 LİTRE CİVARI 2 LT DE LPG FARKI HOY ÜZERİNE ONDAN SONRA TEKTAT HESABINI YAP....BANA BİRAZ KENDİNİ KANDIRIYORMUŞŞUN HİİSSİ VERDİNBig%20smile[/QUOTE]

Ne güldürdünüz beni ya,SmileWalla his sizin bilemiyorum sizin hissiyatınızı ama ben kendimi neden kandırayım onu anlamadım,yani benim araba 250 yaksın ben de çıkıp 120 diyim kara mı gececeğimSmile..rakamlar ortada şartlar ortada kimin ne yaktğı beni bağlamıyor ama benim ölçümlerim hasbelkader bunlar....
[/QUOTE] aynı bizim karşı komşu gibisin sende bilader murat 131 ile 10 kuruş yakıyorum der...neyse kapatalım konuyu ...sende demişsin his benim kalp benim ......istediğinide hissedebilir ve söyler ....
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 13 Ağu 2008, 17:30

[quote="sılver_exelance"][quote="fevgo"][quote="sılver_exelance"][quote="fevgo"][quote="ifoba"]Fevgo kardeş ölçümünüzde yine hata var sanırım depoda 5 lt gaz olduğunu anlamanız oldukça zor, buda sonucu bayağı bir etkiler, bitince ölçerseniz daha gerçekçi bir sonuç alırsınız. İyi forumlar..[/QUOTE]

Ne güldürdünüz beni ya,SmileWalla his sizin bilemiyorum sizin hissiyatınızı ama ben kendimi neden kandırayım onu anlamadım,yani benim araba 250 yaksın ben de çıkıp 120 diyim kara mı gececeğimSmile..rakamlar ortada şartlar ortada kimin ne yaktğı beni bağlamıyor ama benim ölçümlerim hasbelkader bunlar....
[/QUOTE] aynı bizim karşı komşu gibisin sende bilader murat 131 ile 10 kuruş yakıyorum der...neyse kapatalım konuyu ...sende demişsin his benim kalp benim ......istediğinide hissedebilir ve söyler ....[/QUOTE]

Ne güldürdünüz beni ya,SmileWalla his sizin bilemiyorum sizin hissiyatınızı ama ben kendimi neden kandırayım onu anlamadım,yani benim araba 250 yaksın ben de çıkıp 120 diyim kara mı gececeğimSmile..rakamlar ortada şartlar ortada kimin ne yaktğı beni bağlamıyor ama benim ölçümlerim hasbelkader bunlar....Ben bu yakıyo dedikçe neden insanlar tepki veriyor anlamıyorum hakikaten.Kimseyi inandırmak zorunda da değilim.Şahsen,kessinlikle ve katiyyen inanmayanlar gelir misafirim olur,çayımı içer ve bir eskişehir ankara turu yaparız ,Rakamlar tutarsa yolu çekerler ona göre.Wink
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 13 Ağu 2008, 17:52

sen fabrika verilerini kaale almıyorsun ya ....millet ona gülüyor baksan hesabına göre 6,8 litre kpg yakmışşın 100 km de LOL  ki bu arabalar benzinde 10 litreden aşağı yakmayan arabalar.....neyse tmm ben sana inandım için rahat olsun km de 50 bin  de yaksan ben inandım tmmLOL

sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 14 Ağu 2008, 02:30

Güldürme beni ya bırak bu işleri...Benzin Benzin diyip durmayalım araba lpg li,bahsettiğim mevcut sartlarda yakıtı da bu..İnandığına dane çok sevindim ya,başardım walla...LOL sen onu bunu bırak da 2. sayfadaki msjını neden sildin onu söyle birader.Asenalık yapmayalım,,önceden hak veriyodun da şimdii mi değişti fikirler...2. sayfadaki yorumun nerde....LOLWink 
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 14 Ağu 2008, 02:34

[quote="fevgo"]Güldürme beni ya bırak bu işleri...Benzin Benzin diyip durmayalım araba lpg li,bahsettiğim mevcut sartlarda yakıtı da bu..İnandığına dane çok sevindim ya,başardım walla...LOL [/QUOTE] LOLLOLLOLLOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 14 Ağu 2008, 02:35

[quote="sılver_exelance"][quote="fevgo"]Güldürme beni ya bırak bu işleri...Benzin Benzin diyip durmayalım araba lpg li,bahsettiğim mevcut sartlarda yakıtı da bu..İnandığına dane çok sevindim ya,başardım walla...LOL [/QUOTE] LOLLOLLOLLOL[/QUOTE]

Güldürme beni ya bırak bu işleri...Benzin Benzin diyip durmayalım araba lpg li,bahsettiğim mevcut sartlarda yakıtı da bu..İnandığına dane çok sevindim ya,başardım walla...LOL sen onu bunu bırak da 2. sayfadaki msjını neden sildin onu söyle birader.Asenalık yapmayalım,,önceden hak veriyodun da şimdii mi değişti fikirler...2. sayfadaki yorumun nerde....LOLWink 
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti fevgo » 14 Ağu 2008, 02:58

94 favorit glx

brc lpg

şehir içi 150 ytl

şehir dışı:120 ytl (90/110 km hızla)
LOL.......
fevgo
CLASSIC
CLASSIC