City Safe

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

City Safe

İleti MATO YETI » 22 Kas 2012, 15:16

Merhaba arkadaşlar,
City Safe sistemini deneyen var mı?

Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 22 Kas 2012, 16:14

MATO YETI yazdı:Merhaba arkadaşlar,

merhaba,

25-30km hızla seyir halinde iken çalışır. safe tuşu aktif olmalıdır
SKODA - YÜNCÜLER OTOMOTİV - TEKİRDAĞ-MERKEZ
0282 231 21 75
www.yunculer.com
www.facebook.com/yunculerskoda
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Tekirdağ

İleti MATO YETI » 22 Kas 2012, 16:35

Merhaba,
25 değil 5-30 km/h hızlar arasında çalışır diyor ama benim aracımda çalışmadı. Orta konsoldaki butondan aktif hale getirmiştim. Bir kaç defa denedim trafikte, çalışmadı. (Elimi direksiyondan çektim, ayaklarımı da her iki pedaldan uzaklaştırdım) En son otoparkta büyük plastik bir kasa koyup denedim, kasaya vurdum :? Ekranda herhangi bir arıza göstergesi yok, laser cihazın önü açıktı herhangi bir kısıtlayıcı engel yoktu ama çalışmıyor :(
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

İleti chips » 23 Kas 2012, 08:15

[quote="MATO YETI"]Merhaba,
25 değil 5-30 km/h hızlar arasında çalışır diyor ama benim aracımda çalışmadı. Orta konsoldaki butondan aktif hale getirmiştim. Bir kaç defa denedim trafikte, çalışmadı. (Elimi direksiyondan çektim, ayaklarımı da her iki pedaldan uzaklaştırdım) En son otoparkta büyük plastik bir kasa koyup denedim, kasaya vurdum :? Ekranda herhangi bir arıza göstergesi yok, laser cihazın önü açıktı herhangi bir kısıtlayıcı engel yoktu ama çalışmıyor :([/quote ]

Kitapta engelin yaklasik boyutlari hakkinda.bilgi veriyor. Bence kasa algilamak icin yeetersiz. Mesela hafif bir kac kutu koyun ust uste. Carparsaniz.da zarar.gormez.

Bu arada yit.tuketiminiz hakkinda.bilgi verebilirmisiniz. Tabi kullandiguniz yolun ozelligi ve trafik yogunlugunu da anlatarak
chips
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bahadır
Nereden: Konya
Arabanız: Citigo Elegance

İleti MATO YETI » 23 Kas 2012, 14:15

Kasayı yere yatay değil dik şekilde koymuştum ama olmadı ama zaten trafikte de denedim 8-10 defa, olmadı az daha çarpıyordum Yarın servise götüreceğim. Siz denediniz mi peki City Safe sistemini?
(Yakıt tüketimi konusunda başka başlıkta yazarım daha sonra ama aracı daha 1-2 gün kullandım ve çoğunlukla eşimde oluyor...)
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

İleti sırrı » 11 Tem 2013, 11:08

denedim verim alamadım
sırrı
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: sırrı çölmekçi
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: citigo

İleti sırrı » 11 Tem 2013, 11:10

servisle konuşacağım hatta almanlarla konuşacağım
sırrı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sırrı » 11 Tem 2013, 11:12

YÜNCÜLER OTOMOTİV yazdı:
MATO YETI yazdı:Merhaba arkadaşlar,

merhaba,

25-30km hızla seyir halinde iken çalışır. safe tuşu aktif olmalıdır

abi denedim herşeyi yaptım olamadı you tube 'da deneme görüntüleri var bizimkiyle alakası yok
sırrı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akifoktar » 21 Eyl 2013, 13:53

Ben city safe sistemini denedim çalıştı bir anda frene yüklendi. Kaput hizasını geçen yüksek karton kutu kullandım . Trafikte bir kere de bir bisikletliye çarpmamı engelledi.
akifoktar
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: akif oktar
Nereden: Konya
Arabanız: Citigo ASG Elegance

Citigo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir