Citigo müzik sistemini değiştirmek için gerekli audio trim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Citigo müzik sistemini değiştirmek için gerekli audio trim

İleti MATO YETI » 15 Mar 2013, 12:34

Merhaba arkadaşlar,
Citigo aracımızın müzik sistemini değiştireceğiz ama bildiğiniz gibi müzik çalar klima kontrol paneli ile entegre olduğundan plastik çerçevenin değişmesi gerekiyor. Bu çerçeveyi Skoda'dan getirttim fakat çevresindeki kısmın rengi siyah olarak geldi. Bizim aracımızda ise gümüş. Dolayısıyla kullanamayacağımız bu parçayı satın aldığım fiyata (75 TL) satmak istiyorum. Citigo'sunun müzik sistemini değiştirmek isteyenlere duyurulur :) 0533 350 4350

Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti burakkaptan » 25 Mar 2013, 08:22

aracınız otomatikmi
Kullanıcı avatarı
burakkaptan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak YILDAN MİRZA
Nereden: Yalova
Arabanız: YETİ 1.4 AMBITION DSG

İleti MATO YETI » 25 Mar 2013, 15:36

evet
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 25 Mar 2013, 20:28

MATO YETI yazdı:Merhaba arkadaşlar,
Citigo aracımızın müzik sistemini değiştireceğiz ama bildiğiniz gibi müzik çalar klima kontrol paneli ile entegre olduğundan plastik çerçevenin değişmesi gerekiyor. Bu çerçeveyi Skoda'dan getirttim fakat çevresindeki kısmın rengi siyah olarak geldi. Bizim aracımızda ise gümüş. Dolayısıyla kullanamayacağımız bu parçayı satın aldığım fiyata (75 TL) satmak istiyorum. Citigo'sunun müzik sistemini değiştirmek isteyenlere duyurulur :) 0533 350 4350

Boşuna satmayın; bir oto boyacısına götürüp( skoda yetkili serviste de yaparlar.) gümüş renge boyatıp kullanabilirsiniz.
Yeter ki özenli boyasınlar.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia+2016 FABIA III+1994 Forman

İleti MATO YETI » 29 Mar 2013, 10:57

Boya ile elde edilebilecek bir görüntü değil maalesef. 2 mm'lik bir çizgiyi de alüminyum görünümlü boyayabilecek bir boyacı olduğunu sanmıyorum :)
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Citigo

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir