95 felicia için gösterge.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

95 felicia için gösterge.

İleti SlithereenGuard » 26 Ekm 2008, 16:43

Arkadaşlar 95 model felicia için gösterge paneli arıyorum. Araçın göstergelerinde adeta ışıklar sönük gibi. hiçbir parıltısı yok. yeni araçlara bakınca göstergeler çok harika geliyo. Araca yeni bi panel alabilir miyim? yoksa lamba veya led gibi bişeyler takılabiliyo mu ? 

SlithereenGuard
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti SlithereenGuard » 27 Ekm 2008, 14:26

yahu forumda bişe bilen yok mu  ?? 
SlithereenGuard
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 27 Ekm 2008, 14:44

arkadasım onlarda ledler degısıo ama ıyı bı yere gotur.Internetten arastır topapıda bır suru yer var.Hatta oto elektırıkcılerıde yaparlar ama sen yınede skodacıya gotur.Yanı panel degıl panelın arkadasınkı ısıklar degısıo sadece.Gıtmısken kalorıferın ordakı ısıkları falanda degıstırt ben degıstırttım ıcı sıfır gıbı oldu arabanın
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti royal » 27 Ekm 2008, 15:04

sultanbeylide bir elektronikçi usta varmış yarına randevu aldım benim favonun gösterge panelini ışıklandırcak bakalım yapabiliyorsa resimlerini koyarım telefonlarınıda veririm bi aksilik olmazsa yarın arabayı göndercem
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Felicia9841 » 27 Ekm 2008, 15:45

[quote="Balki, Burak"]arkadasım onlarda ledler degısıo ama ıyı bı yere gotur.Internetten arastır topapıda bır suru yer var.Hatta oto elektırıkcılerıde yaparlar ama sen yınede skodacıya gotur.Yanı panel degıl panelın arkadasınkı ısıklar degısıo sadece.Gıtmısken kalorıferın ordakı ısıkları falanda degıstırt ben degıstırttım ıcı sıfır gıbı oldu arabanın[/QUOTE]

Ne kadar tuttuğunu öğrenebilirmiyiz?
Felicia9841
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir