FELİCİALARDA KRONİK PROBLEMLER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİALARDA KRONİK PROBLEMLER

İleti feliciaZK » 24 Kas 2008, 19:15

SONUÇ İTİBARİYLE FELİCİA KULLANICILARI ŞUNA EMİN OLSUNLAR Kİ
 YENİ BİR ÇOK ARABALARDA BİLE  ŞİMDİDEN FELİCİALARDAN BİLE DAHA ÇOK KRONİK HASTALIKLAR VAR SONRASI NE OLUR GÖRÜCEZ

FELİCİALARDA SES YALITIMINA (MOTOR VE YOL SESİ YALITIMI) EKONOMİK VE EN SAĞLIKLI ÇÖZÜM BULMALIYIZ

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti efboacestc » 24 Kas 2008, 23:30

benim felide ilk aldığımda motorun sesi çok rahatsız ediyordu.ama son 2 aydır motor sesi çok hoşuma gidiyor.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti ATLI » 26 Kas 2008, 02:46

Motor sesine soyle cozum buldum, hava filtresini degistirdim, spor hava filtresi aldim.Gaza basinca (ki bu olay benzini iciyor) guzel filtre sesi geliyor:)  gerci motor sesi cok buyuk sorun degil bence.En azindan 2000 modeller icin

Benim arabamda buji ler cok cabuk degisiyor.Neden oldugunu bilmiyorum.Abs ile ilgili mi ne bsy demisti servis.Abs olmasi yapiyor demisti...

3. sorunumda on aynalarin motoru bozulmasi.Lastik mis simdi ogrendim.Onlari daha dayanikli bsy yapsak daha iyi olucak gibi.Cok sukur oyle buyuk agriza yok yada kronk hastaligi yok

Isin sakasi
ATLI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akdeniz26 » 01 Arl 2008, 01:09

Motor sesi çok fazla giriyor içeri. Bunun çaresi yok mu? Her feliciada var galiba..Özellikle 70 - 80'den sonra..
akdeniz26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Halil Akdeniz
Nereden: Osmaniye
Arabanız: Araba arıyor

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir