FELİCİANIN SAĞLAMLIĞI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİANIN SAĞLAMLIĞI

İleti abdulhamit » 13 Kas 2008, 11:11

Arkadaşlar ortağımda felicia var başından bir olay geçmiş ağlarmısın gülermisin cinsinden :)
Trafikte sol kapı ile çamurluğun arasına bir toyota çarpmış. Tabi felicianın kapı içinde barlar olduğu için toyota iptal felininde hafif menteşeler  eğilmiş sanırım kapı hafif peş duruyor birde çarptığı noktada biraz boya yıpranması :) Zavallı toyota çarpacak başka araba bulamadın mı??

abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 13 Kas 2008, 18:42

inanın skodalar çok sağlam
bizim arkadaş favorit ile corolla kaza yapmıştı inanın corolla daha kötüydü

kazanın şeklide eşit konumlardalarmış
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 14 Kas 2008, 16:42

''Şaşırdım'' desem yalan olur.Thumbs%20Up

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti haktan32 » 15 Kas 2008, 03:52

Yaklaşık 2 ay önce bende benim fabia ile bursa da kaza yaptım. Gece saat 02.00 sıralarında kendime yanan kırmızı ışığı farketmemem sonucu sağdan cıkan renault kango ya çarptım, gerci çarpmadan önce aracı farkettim ve frene girsemde kangonun sol arka kapı-camurluk kısmına ön tampon umla gömdüm...  Kangonun kapı ve camurluk kısmı olduğu gibi çöktü.. Benim fabia nın ise sadece plakası yere düştü birde kücük bir çizik vardı..:) Renult un sürücüsü benim araca bakıp maşallah maşallah demesi hala gözümün önünde :))

haktan32
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ATLI » 26 Kas 2008, 02:10

Boyle seyler duymak gercekten guzel.Sunu bilmeliyiz ki euro ncap lar bile belirli hiz limitlerinde yapilan testler.Yani bizim sehir icin yaptigimz hiz limetileri bile neredeyse degil.Duydugma gore  60 km...Hiz yapiyalim yeter.Yoksa skodalarin ister ceklerin yaptigi zamanlarin arabalar olsn isterse almanlara gectikten sonra olsun gercekten saglamlar.
ATLI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonerx » 26 Kas 2008, 02:59

daha önce bu tür konu açmıştım ve orada bir doğanın kırmızı ışıkta geri hamle yapıp benim feliye önden vurması sonucunda kendi tamponunun patlayıp yere düştüğünü yazmıştım.O günden beri benim tamponda hala bir iz arıyorum ama nafile...
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir