Ön Sis Roleleri Yardım Lütfen.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ön Sis Roleleri Yardım Lütfen.

İleti efboacestc » 14 Kas 2008, 20:31

Lütfen Yardım Edin aracım felicia 1.3 Mpi ön geçen gün ön sislerin sigortası atmıştı.değiştirdim ama hala yanmıyor acaba roleden olabilirmi.roleyi değiştirip denicem göstergede sis işareti bile çıkmıyor.sigorta panelim bunun aynısı.lütfen yardım edin.

efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti yonetici » 14 Kas 2008, 20:50

Sigortanın atmasına neden olan sorun sürüyor olabilir bunu tespit etmek lazım. Yeni taktığınız sigortada atmış olabilir. Böyle uzaktan ne desek boş birebir sizinle aynı sorunu yaşamış bir üyemiz çıkarsa ancak tecrübesinden istifade etme şansınız olur.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti PİCK-UP » 16 Kas 2008, 00:24

ekranda yanmıyor ise birinci iş 30 A sis farı sigortası takmak yine yanmıyor ise 4 bacaklı bosh marka röle al değiştir. yada röleleri tek tek sök bacaklarına bak röle yanmaz kolay kolay sadece bacak açar. yani kısa devre anında bacagı rölenin içine çeker onu pense yardımı ile iyice dışarı çekip deneyebilirsin , saglam olabilir.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti efboacestc » 16 Kas 2008, 01:55

bugün gittim elektirikçiye sağolun yinede sorun sigortanın takıldığı yerde imiş sigorta sağlam ama yanmıyordu bişeyler yaptı çalıştı.ikisinede 55w yeni ampul taktı.yan çamurluk sinyal içini değişti 10 ytl aldı gönderdi.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir