ROT BAŞI VE ŞANZIMAN VE FAR AYARI ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ROT BAŞI VE ŞANZIMAN VE FAR AYARI ?

İleti marlon » 17 Kas 2008, 23:24

arkadaşlar arabayı muayeneye götürdüm  eksikler bunlar   sağ rot başı , far ayarları ,şanzumanda çok az yağ sızdırma  varmış bunlar bana kaça patlar  göztepede  sanayide  iyi güvenilir bir usta varmıdır yaptıracak tanıdığınız bildiğiniz

marlon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti esercelik24 » 19 Kas 2008, 03:50

muayenede bu kadar ayrıntıya kaçıyolarmı ?

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

İleti semuteyo » 19 Kas 2008, 13:36

[quote="esercelik24"]muayenede bu kadar ayrıntıya kaçıyolarmı ?[/QUOTE]

artık muayene istasyonarı araclarımızın her aksamına bakıyor. benim aracımdaki sileceklerdeki sorun yüzünden muayenemi yaptıramadım. Baktım olacak gibi değil, bizim araçların bu şartlar altında muayeneden geçmeleri imkansız gibi görünüyor. Ruhsatı gönderdim ve araç gitmeden yaptırttım:)
semuteyo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 19 Kas 2008, 14:31

[quote="semuteyo"] [quote="esercelik24"]muayenede bu kadar ayrıntıya kaçıyolarmı ?[/QUOTE]

artık muayene istasyonarı araclarımızın her aksamına bakıyor. benim aracımdaki sileceklerdeki sorun yüzünden muayenemi yaptıramadım. Baktım olacak gibi değil, bizim araçların bu şartlar altında muayeneden geçmeleri imkansız gibi görünüyor. Ruhsatı gönderdim ve araç gitmeden yaptırttım:)
[/QUOTE]

Artık bunu da yapmıyorlar. TÜV Türk her yanını inceliyor aracın ve en ufak şeylerden bile muayeneyi onaylamıyor. Sen nasıl yaptırdın bunu?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti semuteyo » 19 Kas 2008, 14:36

[quote="sainz"][quote="semuteyo"] [quote="esercelik24"]muayenede bu kadar ayrıntıya kaçıyolarmı ?[/QUOTE]

[/QUOTE]

Artık bunu da yapmıyorlar. TÜV Türk her yanını inceliyor aracın ve en ufak şeylerden bile muayeneyi onaylamıyor. Sen nasıl yaptırdın bunu?[/QUOTE]

Ben ruhsatımı verdim ve sadece istanbul'da 1 muayene istasyonunda bu işlemi yapıyorlar, buradan ismini ifşa etmeyeyim, isteyene pm'den yazarım
semuteyo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 19 Kas 2008, 18:27

[quote="semuteyo"]...Ben ruhsatımı verdim ve sadece istanbul'da 1 muayene istasyonunda bu işlemi yapıyorlar, buradan ismini ifşa etmeyeyim, isteyene pm'den yazarım
[/QUOTE]
Bana yazsana.Embarrassed
13.11.2008 tarihi itibariyle İstanbul' da o şekilde çalışan muayene istasyonu hiç kalmadı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir