Boğaz Kelebek Manşonu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Boğaz Kelebek Manşonu

İleti komando » 20 Kas 2008, 01:18

Arkadaşlar arızda boğaz kelebek problemi yaşayan varmı? arabam arada sırada stop etme ve sabahları çalıştırmada problem yaşıyorum dediklerine göre boğaz kelebegim bozuk bir kere temizlettim adaptasyon yaptırdım vs fakat yine aynı bir degişiklik yok . bundan izmir de anlayan varmı veya bana bunun yenisi ile degistirmemin maliyeti ne kadardır bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ilginize şimdiden teşekkürler

komando
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 20 Kas 2008, 01:57

benimde araba boşa aldığım zaman ara sıra stop ediyordu. boğazı temizlettim sonra devir 2000 den aşağı düşmedi. gaza basınca normale iniyodu. sonra samsun daki servise götürdüm, onlar 1.3 olduğu için bunlara adaptasyon olmuyo, 1.6 lara oluyo dediler. parçaya baktılar: arızalı değişmesi gerekir dediler. neyse geçen sene orjinali 750, yan sanayisine 400 ytl di. bafra daki ustama götürdüm onlarda değişmesine gerek yok bi süre kullan düzelir dedi. yaklaşık 4 ay sonra kendine geldi. düzeldi
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muskaraaslan » 20 Kas 2008, 13:56

[quote="tayel"]benimde araba boşa aldığım zaman ara sıra stop ediyordu. boğazı temizlettim sonra devir 2000 den aşağı düşmedi. gaza basınca normale iniyodu. sonra samsun daki servise götürdüm, onlar 1.3 olduğu için bunlara adaptasyon olmuyo, 1.6 lara oluyo dediler. parçaya baktılar: arızalı değişmesi gerekir dediler. neyse geçen sene orjinali 750, yan sanayisine 400 ytl di. bafra daki ustama götürdüm onlarda değişmesine gerek yok bi süre kullan düzelir dedi. yaklaşık 4 ay sonra kendine geldi. düzeldi[/QUOTE]

Benim arabada 1.3 boğaz kelebeğini temizlettikten sonra muhakkak adaptasyon yapılması gerekiyor. 1.3 lerede adaptasyon yapılıyor.  yoksa dediğiniz gibi devir düşmüyor.
muskaraaslan
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir