Beyin tamiri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Beyin tamiri

İleti komando » 19 Arl 2008, 20:38

Arkadaşlar bir süredir aracımda stop etme problemi yaşıyordum burdan da fikirlerinizi almak için iletişime geçmiştim  aracımı izmir de iki tane yetkli servis e iki özel servise ve bir de bosh car servisine götürdüm hemen hepsi boğaz kelebegi dedi temizleyip adaptasyon yaptılar bir önce götürdüğüm yeri söylememe rağmen biz ayrı bir proğram atıp öyle deneyelim dediler neyse bir dünya da böyle para kaçırdım en sonunda baktım olmayacak bari bu boğaz kelebegini değiştireyim dedim izmir de araştırdım orjinal parca sıemens vdo diye bir marka olanını ortalama 500 ytl yan sanayi olanını ise 250-300 ytl arası buldum bir de internetten bakayım dedim ve otostart diye bir site den orjinal parçayı 310 ytl ye bir hafta kadar önce siparişini verdim orjinal parça ayın 15 inde elime geçti hiç bir problem yok neyse gittim yine özel bir serviste montajını yaptırdım bir 20 ytl de ona verdim fakat servisten çıktım 100 metre gitmedim ki araba yine stop etti servis e geri döndüm verdikleri cevap bu degilse o zaman ateşleme sistemidir demezlermi o sinirle 6 sanayi ye girdim orda özdaş skoda servisi var onlar beni bir beyin tamircisine yolladılar neyse lafı çok uzattmadan usta arabanın başına geldi kontağı açtı boğaz kelebegini bir dinledi ve senin aracının beyni arızalı dedi boğaz kelebeginin kontağı açtığınızda bir iki saniye içinde kendisini kurup durması gerekiyormuş benimkisi sürekli kurma pozizyonunda kalıyor neyse beyin tamiri çıkması derken Allahtan gittim usta işini bilen birisi imişki adam tamir etti su anda bir prblem yok  ben beyin ustasından memnun kaldım bey efendi bir insan burdan izmir de ikamet eden arkadaşlara da belki faydalı olur diye adını ve adresini veriyorum

Boss-Tech Elektronik   677/49 sk No 19 Buca esnaf sitesi (otokent karşısı)Karsan pejo servisinin tam karşısı gaziemir izmir

tel 0232 282 03 53

Adnan ERKARDEŞ

komando
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti A.SERKAN » 19 Arl 2008, 20:54

nazik düşüncen için sagol kardeşim
A.SERKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi