Felicia iç Dizayn

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia iç Dizayn

İleti ünsal » 15 Ağu 2007, 00:35

felicia için yol bilgisayarı türkiyede çok az ben bu konuda çok araştırdım yücel autoya sınırlı sayıda gelmiş ve bir çok ildeki servislere dağıtmışlar karbiratörlüler ve enjeksiyonlulara göre ayrı iki model var karbiratörlüler 45ytl,enjeksiyonlular150 ytl diye en son fiyat almıştım ama piyasada yok zaten pek bir özelliği yok araçtaki arıza durumunda uyarı veriyo, içerdeki ısı ve motor sıcakllığı,aracın o anki hızı,kapı açık uyarısı tabi bu özellikler modele görede değişiyor diye biliyorum Smile

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti iboli » 16 Ağu 2007, 15:49

[quote="PİCK-UP"]ARKADAŞLAR GELDE DELLENME Bİ ZAMANLAR TÜRK MERCEDES OLARAK TANINAN TABİİ Kİ MERCEDESİN YANINDAN BİLE GEÇEMEYEN TOFAŞ ŞAHİN İN BİLE TÜM AKSESUARLARI HERYERDE SATILIYOR ÖRN;;(ELEKTRİKLİ VE SİNYALLİ AYNA,ANGEL EYE VE ZENON YANI MERCEKLİ FARLARI , ARMALARI , AYNALARI ) VEDE NEYİNİ İSTERSENİZ KOLAYLIKLA BULABİLİYORSUNUZ. AMA Bİ AKSESUAR CIYA GİDİP SKODA YADA SKODA FELİCİA AKSESUARI SATIYORMUSUNUZ DEDİGİMİZDE HAYIR YADA YOK DİE CEVAPLAR ALIYORUZ...

VEDE AKSESUARCILARI BU YÖNDEN ÇOK AMA ÇOK KINIYORUM...
[/QUOTE]

Eğer şahin doğan gibi herşeyi bulunsaydı bu fiyatlara alabileceğimizi pek sanmıyorum.
iboli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 16 Ağu 2007, 17:31

skoda;;;araç zaten çok ucuz degil parçaları hele hiç ama  hiç ucuz degil...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti marmaralı » 17 Ağu 2007, 01:58

Evet belki skoda özelliklerine göre ucuz olabilir ama.Parçaları ucuz değil...
marmaralı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 17 Ağu 2007, 02:12

skoda hiç de ucuz bir araba degil bir kere.... arkadaşım
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti rockerhero » 20 Ağu 2007, 00:22

merhaba bu ilk yanıtım   bence o iki gözün olduğu yeri kolay ca söküp yerine bi tv  koyabilirsin  teybin vcdli ise mp3 isimlerini görebilirsin  bu sana 100 milyona patlar
rockerhero
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rockerhero » 20 Ağu 2007, 14:45

abi nereye parçası pahalı yapmayın gözünüzü sewim.   bizim arabanın baskı balatasını deiştirdik orjinal alman malı baskıbalata kullandık 140 milyon tuttu.  bizde önceden doğan slx wardı  onu baskıbalatası 160 milyona patlamıştı birsene önce :)

rockerhero
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 22 Ağu 2007, 18:19

ARKADAŞIM ARTIK TÜRKİYEDE ORJİNAL DİE BİR ŞEY KALMADI. ALMAN MALI DİE ALDIGIN SENİN BASKI BALATA ORJİNALE BENZETİLMİŞ TAİWAN DIR.. TMM MI? ÜSTELİK SENİN BİR ÖNCEKİ ARABANIN YANİ DOGAN SLX İN TÜM MALLARI KESİNLİKLE ORJİNAL TÜRK MALIDIR BUDA DEMEK ÇİNDEN ve TAİWANDAN DAHA KALİTELİ ve DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR... BNM AGADA FELİCİA WAR O NE ZAMAN ORJİNAL CHEZH PEBUBLİC YADA GERMANY YAZAN Bİ MAL ALSA SÜREKLİ KULLANIMDA 1 YADA 1.5 YIL SONRA BOZULUYOR KIRILIYOR V.S V.S ASIL ORJİNAL MAL DEDİGİN ARABAYI İLK ALDIGIN GİBİ ÜZERİNDE GELEN MALDIR.. NE KADAR İDARE EDER BİR ORJİNAL MAL;;; SÜREKLİ KULLANIMDA 5-6 YIL HAFTA SONU KEYF AMAÇLI KULLANIMDA İSE 8-9 YILDIR AMA SENİN ORJİNAL MAL DEDİGİN 1-1.5 YIL SONRA AYNEN OLUYOR.
BUDA NE DEMEK ARTIK SEN DÜŞÜN GERİSİNİ

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti silverline93 » 22 Ağu 2007, 19:04

waalla elinizde para varken aslanlar gibi önemli parçaları stoklayın iki üç sene sonra bulamazsınız bir silverline stop lambası 250 ytl orjinali karbüratör yok piyasada olanda 1000ytl ye veriyor bu nasıl iş anlamadım...
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rockerhero » 22 Ağu 2007, 20:10

yanlış anlaşılmasın bilmişlik taslamıyorum.doğrudur da biz o barçayı skoda servisinden almıştık. servisten çıkan araçlara 1 yıl garanti weriyolar ya. servis kendi başını nie yaksın die düşündümGeek 
rockerhero
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 23 Ağu 2007, 12:32

kardeş biz hepsini denedik hiç biride orjinal degil bana güwenin.. servis bir yıl verebilir. bende sana dedim ki sürekli kullanılan arabada 1-1.5 yıl gidio parça dedim. servis bana ne diyor benim parçamda teknik bir arıza yok sadece bu sürekli çalışmadan dolayı sizden kaynaklanan bi sorun diyor...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir