yardımcı olursanız cok sevinirim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yardımcı olursanız cok sevinirim

İleti erinc » 13 Mar 2007, 21:03

arkadaslar siteye yeni üye oldum bir süredir takip ediyorum yazılarınızı ..felicia ya olan baglılıgınızı takdir ediyorum..bende de felicia var ama fabrikadan cıkmıs haliyle sade ve yaz a üzerinde sade ve güzel degişiklikler yapmak istiyorum .biraz fikir sahibi oldum yazdıklarınızdan ama tam olarak bi bilgim yok özellikle fiyat konusunda..kocaeli üniversitesinde okuyorum ve yaza memleketime mugla ya dönecegim..elimde 750 ytl civarı bi para olacak bu parayla ne yapabilirim yaedımlarınız beni cok mutlu edicek şimdiden cok tesekkürler

erinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erinc » 13 Mar 2007, 21:09

erinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erinc » 13 Mar 2007, 21:13

gördügünüz gibi arkadaslar sade bir felicia ama daa güzel ve dikkat cekici olmasını istiyorum yardımlarınızı esirgemeyeceginizi umuyorum iyi günler...
erinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Mar 2007, 22:20

bu araçlarda orjınal aksesuar çok pahalı sis lambası , jant kapağı veya çelik jant, egzoz ucu ,idare edicek gibi müzik tesisatı vb gibi....otomobilim bölümüne bakabilirsiniz :)
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti YUNUS » 14 Mar 2007, 11:17

arkadasım bırak sade kalsın bence en iyi felicia orjinal kalandır o paraya arabanın bakımlarını falan yaptır bu arabalara sadelik daha cok yakısıo

YUNUS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 14 Mar 2007, 11:23

Bence felicianın dışı ile uğraşmaya değmez. Paranızı içine harcayın en azından konforunuz artsın. Arkadaşlarında dediği gibi 750 YTL ile önce bakım yaptırmak üzerinede kalan parayla benzin alıp gezmek bence daha mantıklı.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti erinc » 15 Mar 2007, 20:43

arkadaslar yorumlarınız için cok tesekkür ederim sadelik en ii diyosunuz..ama ben abartı modifiye istemiyorum bi arkadasınkini görmüstüm sitede beyaz felicia yı seritlerini ve aynaları beyaza cevirtmiş ve cant kapakları taktırmıs cok begendim bu tarz basit oynamalardan bahsediyorum ama yinede düsüncelerinize saygım sonsuz...acaba bu tarz degisiklikler gercekten bozar mı arabayı ve içinde ne gibi degisiklikler yaptırabilirim ???tesekkürler..kazasız günler
erinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 16 Mar 2007, 02:00

ufak tefek te olsa baya para gidiyo mesela benim aracım glx-i modeli idi ve aynalar orjınal boyalıydı yan şeritleri boyadım iç aydınlatma lambasını beyaz taktım 5 ytl , konsol buldum 35 ytl(baya aradım) jant kapakları tanesi 10 ytl , idare edicek şekilde alarm75 ytl,egzoz ucu 20 ytl , beyaz parklar 3 ytl, beyaz plaka lambaları 3 ytl vb. üç aşağı beş yukarı 200 ytl civarı gitti...
 bu sattığım aracımın resimleri...

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti erinc » 16 Mar 2007, 04:25

minik kardes cok saol ben de aynen bu yaptıklarını yapmayı düsünüyorum gercekten güzel olmus araba sadeligide bozulmamıs ama mugla da yaptırabilir miyim süpheliyim ben bi de sade bi spoyler taktırmayı düsündüm ama nasıl olur bi fikrim yok..arkadasların da dedigi gibi iç tasarımada bişeyler yapmak istiyorum ne yapabilirim ve bunlar bana ne kadara patlar bi fikrin var mı yani işcilik falan şimdiden tesekkürler
erinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia41 » 31 Mar 2007, 18:58

bende kocaelindeyim arabayı alalı 1 ay oldu ve basit modifiyeyi yapmaya başladım. park lambalarını mavi led aldım derinceye giderken solda petrolde (eskiyolda) 3ytl aynı yerden alarm aldım en uygun fiyat buradaydı 66 ytl sustalı anahtarlı( anahtarı yaptıması zor oluyo ama 10 ytlye hallediyolar istersen) . jant kapakları körfez sanayide skoda yedek parçacıda 4 tanesi 20 ytl. iki dükkan ileridede aynı fiyat değişik jantlar var.arka firen lambası 15-35 vites başlığıve kılıf 15 paspas15 koltuk kılıfı oda 15. cam filimleri iyisi100-200 arası oda sanayide. bunları yaptırınca araba yenileniyor zaten.  
felicia41
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir