felicia lx

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia lx

İleti vogafs » 07 Nis 2009, 00:48

ARKADAŞLAR MERHABALAR ÖNCELİKLE SİTENİN ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÜYESİ OLARAKTAN :) 

1996 SKODA LX 1.3 ALDIM 1 HAFTA OLUO 6400 TL 120000 DE GÖSTERTTİM USTAYA KAPORTA MOTOR TEMİZ .. DÜN Bİ ARIZA VERDİ MARŞ BASMIODU ARABA HİÇ ALMIODU MARŞ I DİNAMO ŞANZIMAN LIYMIŞ BU ARABALARDA  NEYSE İŞÇİLİK DAHİ YAPTIRDIM 130 TL TUTTU :) BU ARABALAR SIK ARIZA VERİR Mİ MARŞ DİNAMOSUNDAN FELİCİA SI OLAN ARKADŞLAR BİLİRİER HERALDE  ... 

CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ..

vogafs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 07 Nis 2009, 00:55

99 felicia vardı bir kere yaptı aynı arızayı ama servisim saolsun aşırı ucuza hallettim :) (yaklaşık 30 tl) üstelik yetkili serviste :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti sonerx » 07 Nis 2009, 01:02

marştan pek arıza olmaz ama tam anlamadım.benimkinde marş dişlileri kaçırdı.30 tl ye yenisini aldım.8 tl işçilik.(bu arada sökme işlemini kendim yapmıştım).
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti alpino » 07 Nis 2009, 01:07

bende olan arızada marş normal çalışmasına rağmen bujilere elektrik gelmediğinden ateşleme yapmıyordu. sorun distribütorde değildi. motorun ön sol tarafında kutu şeklinde bir parçanın arızasıydı.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti Konyalım » 07 Nis 2009, 01:13

Arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin Aracın da hayırlı uğurlu olsun. Bende 1996 model glx feliciamı yaklaşık1,5 yıldan beridir kullanmaktayım. Aracım 194500'te  inanırmısın bugüne kadar en çok yaptığm masraf 100 TL'ye fren balatalarını değiştirmek oldu. Başkaca da bir masrafım olmamıştır. Sık sık arıza verdiği tamamiyle uydurmadır.  Periyodik bakımlarını düzenli yaptırırsan hiçbir sıkıntın olmaz ki ben günde en az 30 km yol yaparım ve arabayı bağırta bağırta da kullanırım. Hayırlı forumlar .
Konyalım
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vogafs » 07 Nis 2009, 01:39

marş dinamosu söküldü dişliler kömürler değişti arabanın ..........  bide araba için az yakar demişlerdi tüpte 200 tl yakıo aldıımdan beri daha az olması gerekmezmi baktırıım mı bi tüp ayarlarına ??

vogafs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lanett » 29 Oca 2010, 18:02

arabayı al götür tamirciye baştan asagı yaptır ama sunu söliyim senın arabadan hiç bişey olmaz gibi geldı bana bı resmını koy ona göre yprum yapayım koçum öle sanki mercedesin arıza yapmıs gibi heycanlanıorsun altı üstü skoda ya takma kafana bu kadar.

araba iyi ama sen hakkını veremiyorsun

HAKKINI VER ARABANIN HAKKINI

ALIRIM ANAHTARINI

NOT:SENİ HERYERDE BULURUM rumuz:skoda mkoda:(adım hakan belkı tanırsın )
lanett
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti recebov » 03 Şub 2010, 13:04

ŞİMDİ ARKADAŞIIM SKODA ALMIŞSIN ARIZA YAPTI DİYORSUN 2 . EL ARAÇ ALINCA BİRKERE 500 TL TAMİR PARASINI CEBİNE KOYCAKSIN SATAN ADAM SATACAĞI ARABANIN BOZUK YERİNİ YA BEN SATIYORUM ALACAK ADAM RAHAT ETSİN BİR ENAYİLİK YAPIP YAPTIRACAK HALİ YOK .MASRAF YAPARSIN BELLİ BİR SÜRE SONRA ARACI TANIDIKCA MASRAFTAN KURTULURSUN. ARABA-ÇILIK BU SONU ÇILIK ANLICAN ARACIN VARSA DERDİDE OLACAK BÜTÜN ARAÇLAR AYNI AMA SKODA FELİCA SAĞLAM ARBADIR. HER ARBAYA BENZEMEZ MASRAF AZDIR TÜPTE 200 YAKIYOSA NORMAL LPG ZAMLANDI SEN BAKMA YOK 150 YAKIYO YOK 170 YAKI DİYENLERE ONLAR HAYAL YAKIYO BENCE 200 ALTINDA ANCAK MOTORSİKLET YAKIYO.YOK ÖYLE ŞEY ,HAYIRLI OLSUN TEKRAR FELİCA TAM GARİBAN ARBASI ASLINDA .HER YÖNÜYLE SAHİBİNİ DÜŞÜNÜR BU ARAÇ ÇOK SADIKTIR. KULLAN GÖRECEKSİN. AKLINA PİŞMANLIK SÖYLEMLERİ GETİRME GEREKSİZ.
recebov
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir