CARBON-CLEAR (B.DEPOSU TEMİZLİĞİ)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CARBON-CLEAR (B.DEPOSU TEMİZLİĞİ)

İleti feliciaZK » 07 Nis 2009, 23:44

FELİCİAMDA DAHA ÖNCE ROLANTİ SORUNU VARDI BOĞAZ DEĞİŞECEK FALANDERKEN CİHAZ İLE ADAPTASYON İLE DÜZELDİ

BU GÜN  BENZİN ALDIM 200 300 MT GİTTİM IŞIKLARDA DURDUM VİTES BOŞTA DURUYORUM ROLANTİ BİRDEN 500 DEVİRE DÜŞTÜ TIRT TIRT ETTİ DERKEN STOP ETTİ

DEPOYU DEVAMLI ALTLARDA KULLANIYORUM BİRDR YENİ BENZİN ALDIM DEPO KARIŞTI VE PİS YAKIT İLE BÖYLE BİR ŞEY OLMUŞ OLABİLİRMİ

ÇÖZÜM OLARAK DEPOYU TEMİZLETİP CARBON CLEAR YAPTIRMAK MANTIKLI OLURMU

(SERVİS DEPO TEMİZLETMEK MANTIKSIZ DİYOR CARBON CLEARCI  PERFORMANSTA BİLE FARKI GÖRECEKSİN DİYOR

FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti kmustafat » 08 Nis 2009, 11:20

depo yu temizletmen mantıklıdır bende sorun yaşadığımda depoyu temizlettim içindeki benzini boşalttım kısmende olsa işe yarar bununla birlikte enjektör temizliği ile aracının eski performansını yakalayacağını düşünüyorum. eğer daha önceki benzin kötü ve depoda pislik varsa temizletmen şart temizletmezsen aynı pislik enjektör temizliğinden sonra yine enjektöre aynı hasarı verir.
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 08 Nis 2009, 15:17

Depoyu temizletmeniz elbette faydalı olur, carbon clean enjektör kısmının temizliğinde işe yarıyor, işlem sonrası bir de enj. temizleyici katkı atmamı servis önermişti.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti feliciaZK » 18 Nis 2009, 23:25

SERVİSİM KARBON CLEAR YERİNE ARADA BİR ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ BENZİNE EKLEMEK YETERLİ DİYOR

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 18 Nis 2009, 23:41

hiç bişey eklemeyin bence.
hepsi gereksiz.

kendi araçlarımızda hiç kullanmadım, çevremde de ailemde de bunlardan kullanmayıp yüzbinlerce kilometre yol yapanlar var.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti feliciaZK » 19 Nis 2009, 00:17

TEŞEKKÜRLER
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti fmaka » 19 Nis 2009, 02:32

[quote="AhmetH"]hiç bişey eklemeyin bence.
hepsi gereksiz.

kendi araçlarımızda hiç kullanmadım, çevremde de ailemde de bunlardan kullanmayıp yüzbinlerce kilometre yol yapanlar var.

[/QUOTE]

bence de gereksiz

boşuna para vermeyin.özellikle carbon clean bizim araçlarda yani enjektor temızlıgnde per kfayda saglamıyormus.

kullananlar ve özel servis söyledi bana.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: style ve 7 misafir