Ana bayi Yüce Oto İnanılmaz Motor Blog fiyati

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ana bayi Yüce Oto İnanılmaz Motor Blog fiyati

İleti atayahya » 24 Nis 2009, 23:31

Arkadaşlar Dizel motor bloğu alıcaktım, Skoda Yüce Auto Merkezi aradım. 1.9 felicia blog varmı diye, İnanmıcaksınız TAM 4000 tl fiyat verdiler.

Bende telefonda passat 2000 modelin turbolu (130 bg) sıfı motor bloğuna 1250 ytl isyorlar deyince %10 indirim yaptılar ve 3600 tl dediler...

İçi boş bir motor bloğu bu kadar pahalı olurmu. !!! Angry

Yeni Reno dizel motorlar bile Komple sıfır faturalı 4500  tl

Yüce otoyu almanya ve cekoslavaklaya daki skoda merkezine şikayet edicem, herkes kendileri gibi cahil sanıp, fahiş fiyata milleti kazıklamaya çalışıyor.

Arkadaşlar ingiltere ve almanyayla irtibat kurdum

81.000 mildeki komple motor çalışır durumuda 30 gün garanti ve kartla ödeme

Motor linki

Aracımı yaptırı yaptırmaz satarım daha skodanın yanında bile geçmem.

Kia rio aracımın motoru bile koreden sıfır 4500 tl. 

Angry Arkadaşalar sakın yüce otonun kapısında bile geçmeyin...Angry

atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti copyright5 » 25 Nis 2009, 00:12

şimdi bu duruma benzer bi durum benim arkadaşımın felicia sının başına geldi yüce auto ve türkiye deki tüm yedek parça ithalatçılarını aradı benzinli felicia motor blogu ( boş olarak ) sıkı durun yüce auto 2,000 tl fiyat çekti ; tabi arkadaşımda bi güzel ........ etti.. ( diğer ithalatçılar da pek farklı değil 1,700 tl den aşağı bulamadı ! )

sonrasında ise almanyadan getirtti ve tabi ki aracı topladı ve sattı hemde zararına sattı ve maalesef skoda dan soğuttular sağ olsunlar ..

bir daha asla skoda almıyacak ve nefret ediyo diyebilirim !!
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti atayahya » 25 Nis 2009, 00:24

Arkakaşlar yüce oto haikaten soyguncu.
İngiletereden adam uçakla kargo dahil benden 275 £ yani 650 ytl çalışır durumda komple 1.9 dizel motor için istiyor.
Teslimatta 7- 9 gün arası olur diyor..

Bir şeydaha söylim. Geçen yaz ötv siz mazotun tonu 1250 USD 
şuanda ötv siz yakıtın tonu 300 Usd...,

Mazot fiyatı düştü ama bizde vergiler düşmedi...
Lanet olsun içimdeki türkiye sevgisine:D

Yunan gemi kaptanın dediği GİBİ.... TÜRKİ_ye yani burası yeme yeri herkes bol bol yiyor..
Yunanlar bile fark etmiş türkiye yiyerek zengin olunduğunu...
atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti copyright5 » 25 Nis 2009, 00:32

[quote="atayahya"]Arkakaşlar yüce oto haikaten soyguncu.
İngiletereden adam uçakla kargo dahil benden 275 £ yani 650 ytl çalışır durumda komple 1.9 dizel motor için istiyor.
Teslimatta 7- 9 gün arası olur diyor..

Bir şeydaha söylim. Geçen yaz ötv siz mazotun tonu 1250 USD 
şuanda ötv siz yakıtın tonu 300 Usd...,

Mazot fiyatı düştü ama bizde vergiler düşmedi...
Lanet olsun içimdeki türkiye sevgisine:D

Yunan gemi kaptanın dediği GİBİ.... TÜRKİ_ye yani burası yeme yeri herkes bol bol yiyor..
Yunanlar bile fark etmiş türkiye yiyerek zengin olunduğunu...
[/QUOTE]

Clap Clap Clap Clap 

esasında ağlamak lazım Cry

ne zaman adam olucaz acaba  ? ne zaman çalmadan ; kazıklamadan ; hak yemeden adam olucaz bilen var ise sölesin !!
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti junior » 25 Nis 2009, 00:42

ben 2005de motor blogumu yuce otodan 1250  tl ye almıştım 94 model favoriteBig%20smile
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti fantastik » 25 Nis 2009, 01:29

zaten iyi olsalar ismi alırlar onun için sadece distiribitörler yakında ellerindende alırlar inşallah hiç unutmam bilyeyi bana 260 ytlye değiştirdiklerini....
fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Nis 2009, 18:13

[quote="atayahya"]SmileArkadaşlar Dizel motor bloğu alıcaktım, Skoda Yüce Auto Merkezi aradım. 1.9 felicia blog varmı diye, İnanmıcaksınız TAM 4000 tl fiyat verdiler.

Bende telefonda passat 2000 modelin turbolu (130 bg) sıfı motor bloğuna 1250 ytl isyorlar deyince %10 indirim yaptılar ve 3600 tl dediler...

İçi boş bir motor bloğu bu kadar pahalı olurmu. !!! Angry

Yeni Reno dizel motorlar bile Komple sıfır faturalı 4500  tl

Yüce otoyu almanya ve cekoslavaklaya daki skoda merkezine şikayet edicem, herkes kendileri gibi cahil sanıp, fuhuş fiyata milleti kazıklamaya çalışıyor.

Arkadaşlar ingiltere ve almanyayla irtibat kurdum

81.000 mildeki komple motor çalışır durumuda 30 gün garanti ve kartla ödeme

Motor linki

Aracımı yaptırı yaptırmaz satarım daha skodanın yanında bile geçmem.

Kia rio aracımın motoru bile koreden sıfır 4500 tl. 

Angry Arkadaşalar sakın yüce otonun kapısında bile geçmeyin...Angry
[/QUOTE]

Rono ile skoda  karsilastirmak yanlis:)
Skoda`nin merkezi Almanya ve Cekoslavakya`da degil, Cek Cumhuriyeti`nde, ayrica KIA rio`nun motoru sana kore den degil Slovakya`dan gelmistir buyuk ihtimalle, Slovaklar ortak oldular KIA`ya, ve yanlis olmasin 3yildir da Slovakya`da uretiliyor KIA`lar..  SlovaKIA diye de yeni logolari var:)
Alman mali iyidir ama pahalidir.. Ben triggerleri 800EUR`a degistirdim herkes uff dedi simdi motor blogu icin 2000Eur fiyat vermisler ehh normal diyeyim bari:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Nis 2009, 18:15

[quote="fantastik"]zaten iyi olsalar ismi alırlar onun için sadece distiribitörler yakında ellerindende alırlar inşallah hiç unutmam bilyeyi bana 260 ytlye değiştirdiklerini....
[/QUOTE]

cok iyi degistirmisler bence, zira orijinal bilye materyal 99Eur arti iscilik koymuslar iste..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti atayahya » 27 Nis 2009, 19:59

Kardeş felicanın fiyatı en kralı yurt dışında 1000€.
Senin arabandan ispanyada tamponları vuravura park ediyorlar, aracın yurt dışında ne kadar değersiz ve ucuz oluğu anla...

Sen ancak bayi ağzıyla konşuyorsun.

2000€ normal fiyat değil, 500€ gümrüğe sana araba getittirim, hemde kredi kartıyla satın alıp...Gümrükte görürsün aracı

Ben gemi kaptanı olarak uzak doğu hariç denize kıyısı olan hemen her ülkeye gittim, senin yazdıklarını türkiyeki saf üyeler yutar ancak.
atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 27 Nis 2009, 20:09

Şu yedek parça fiyatlarının araç fiyatı ile neden -tam da olmasa- doğru orantılı olmadığını anlayamıyorum.

4000 lira çok para hakkaten.

Bu arada ,motor bloğunu neden değiştiriyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti hakanerdogan » 27 Nis 2009, 20:12

düzeltme için teşekkürler.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 27 Nis 2009, 23:10

[quote="atayahya"]Kardeş felicanın fiyatı en kralı yurt dışında 1000€.
Senin arabandan ispanyada tamponları vuravura park ediyorlar, aracın yurt dışında ne kadar değersiz ve ucuz oluğu anla...

2000€ normal fiyat değil, 500€ gümrüğe sana araba getittirim, hemde kredi kartıyla satın alıp...Gümrükte görürsün aracı

Ben gemi kaptanı olarak uzak doğu hariç denize kıyısı olan hemen her ülkeye gittim, senin yazdıklarını türkiyeki saf üyeler yutar ancak.
[/QUOTE]

Bu yazi kime? Konuyu acana mi? ki konuyu acanda senmissin` Zira senin mesajinin uzerinde benim mesajim vardi aciklik getirelim,ltf.

ayrica 1000Eur`a bulacagin `en baba` felicia :-)
http://skoda-felicia.autobazar.eu/19-d-lx-id964031.html
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti atayahya » 27 Nis 2009, 23:44

Elbette çok para.Cry
Aracın fiyatı 7.500 ytl motor blog fiyatı 4000 ytl Smile

Motor bloğu çatlamış ve içten çürümüş, sanırım radyotor suyunu tamamen antifirizli kullandım, ondan dolayı bloğun kanalları çok korozyona uğrayıp  yıpranmış. Şuan tamirde onarmaya çalışıyor, garanti olmaksızın, Yapamazlarsa arabayı hurdaya çıkarıcam, nezakki.
atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 27 Nis 2009, 23:53

[quote="atayahya"]
Motor bloğu çatlamış ve içten çürümüş, sanırım radyotor suyunu tamamen antifirizli kullandım, ondan dolayı bloğun kanalları çok korozyona uğrayıp  yıpranmış.
[/QUOTE]

Antifiriz pas ve korozyon koruyucu katkılar içerir suya nazaran metal ile dost bir malzemedir. Önceki sahibi doğru düzgün antifiriz koyulmadı ise metal yıpranmış ve sizin tarafınızdan antifiriz kullanımı sonucu korozyona uğrayan kısımlar dökülmüş ve blok zayıflayarak çatlamış olabilir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti alpko » 28 Nis 2009, 00:04

[quote="alpko"]

[quote="atayahya"]Kardeş felicanın fiyatı en kralı yurt dışında 1000€.

[/QUOTE]

Bu yazi kime? Konuyu acana mi? ki konuyu acanda senmissin` Zira senin mesajinin uzerinde benim mesajim vardi aciklik getirelim,ltf.

ayrica 1000Eur`a bulacagin `en baba` felicia :-)
http://skoda-felicia.autobazar.eu/19-d-lx-id964031.html
[/QUOTE]

Mesajima cevap alamadim ama neyse zaten bana degildir buyuk ihtimalle, hatta kesin ihtimalle, arkadas bayagi atip tutturmus merak ettim kime diye ama mesaj ortada kaldi, olsun bakalim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti atayahya » 28 Nis 2009, 01:39

Arkadaşım sen hangi ülkedesin ona göre sana cevap verim, araçlar kaç yaşından sonra hurda fiyatına göre satılıyor diye.
atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 28 Nis 2009, 02:59

[quote="atayahya"]Arkadaşım sen hangi ülkedesin ona göre sana cevap verim, araçlar kaç yaşından sonra hurda fiyatına göre satılıyor diye.[/QUOTE]

Avrupa Birligi, yeterli bir cevap mi? Skoda`nin 120L leri artik hurdaya ciktiginda devtlet 300Eur`luk arac icin 2000Eur oduyordu millete..

500Eur`a arac bulmak, Turkiye`ye getirmek ve sokmak!!
Fabia`nin Turkiye`ye girisi icin gectigimiz sene diplomat bir arkadasim 4000USd odemisti, felica icin de 10Eur isteyecek degiller herhalde!

kiyidan gormekle, icerisi gorunmuyor ne yazikki..

Ozelden mesaj yazmissin cevapladim.. Tsk.
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 28 Nis 2009, 10:45

Ne olursa olsun 6-7000 liralık bir arabaya 4000 liraya boş blok satmak fırsatçılık ve de terbiyesizliktir.Ayrıca bu fiyatın passat örneği verilince birden 400 lira düşmesi de aynı iğrençliğin devamıdır.Daha da düşmeyeceğinin garantisi yoktur.Yani bu mal tutturabildiğine gidecek demektir.Şİmdilik bir sorun yaşamadığım için distribütör firmayabirşey diyemiyeceğim, Allah düşürmesin kimseyi ellerine.(Doktora, hakime, oto tamircisine)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Sonraki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir