Ana bayi Yüce Oto İnanılmaz Motor Blog fiyati

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ana bayi Yüce Oto İnanılmaz Motor Blog fiyati

İleti alpko » 28 Nis 2009, 13:16

[quote="hetepe"]Ne olursa olsun 6-7000 liralık bir arabaya 4000 liraya boş blok satmak fırsatçılık ve de terbiyesizliktir.Ayrıca bu fiyatın passat örneği verilince birden 400 lira düşmesi de aynı iğrençliğin devamıdır.Daha da düşmeyeceğinin garantisi yoktur.Yani bu mal tutturabildiğine gidecek demektir.Şİmdilik bir sorun yaşamadığım için distribütör firmayabirşey diyemiyeceğim, Allah düşürmesin kimseyi ellerine.(Doktora, hakime, oto tamircisine)[/QUOTE]

Engin baba mantiken yola ciktiginda evet halisin diger arkadasta hakli ama ben ne diyorum bunlar parcalari direkt fabrikadan getirtiyorlar, ve SKoda`nin kendi motoru zaten yok artik ve motorlari VW, bu yuzden de pahali.. Ben triggeri 800`Eura degistirdiysem, motor blogu 1900Eur iyi rakam diyorum, ama bu para degildir vs demiyorum, bana da Turkiye`de adam ben triggeri en fazla 300LIRA ya degistirirdim dedi, boyle firsatlarin bulundugu bir yerde yasadiginizdan sanslisiniz.. Tamam burada felicia`yi konusuyoruz o zaman fiyatin biraz daha az olmasi gerekiyor ama su Skoda`yi artik renault, fiat gibi araclarla kiyaslamayiniz, bu skoda` nin disi skoda icindeki her parca audi ya da VW, ve motoru zaten VW..

Bir de AB icinde parca tabi ki ucuz olacak, herseyden once yerli mali onlar icin, ve ne gumruk ne de baska bir sorun var, ulasim da ucuz.. Bunlar parcanin Turkiye`ye getirilirken uzerine konulan ucretler.. Ornegin: Almanya, Cek Cumhuriyeti`nden getirttirdigi hicbir mal icin gumruk odemiyor, Schengenler zaten sinir yok, arti olarak AB ulkeleri ekonomik tek bir havuza baglilar, bir ulke icerisinde odenen vergi diger ulke icerisinde de gecerli, zaten ulke kavrami artik sadece sembolik, tum yasalar, tum kurallar, ve tum belgeler ayni.. Tek bir AB ehliyeti gibi...

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 28 Nis 2009, 14:29

Alpko'cum, ben zaten EU koşullarını değil, buradaki ticari üçkağıda bu lafları ettim.
Malın değeri neyse odur, ama ''fiyat şu'' deyip, sonradan alakasız bir fiyata inmeleri de bana bu lafları ettiriyor.Biz de tüketici olarak şunu biliyoruz ki, güncel ticarette 3'e alınan bir malı 10'a bile satsa ''zarar ettim'' diyen insanlar çoğunluğu oluşturuyor.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 28 Nis 2009, 14:37

[quote="hetepe"]Alpko'cum, ben zaten EU koşullarını değil, buradaki ticari üçkağıda bu lafları ettim.
Malın değeri neyse odur, ama ''fiyat şu'' deyip, sonradan alakasız bir fiyata inmeleri de bana bu lafları ettiriyor.Biz de tüketici olarak şunu biliyoruz ki, güncel ticarette 3'e alınan bir malı 10'a bile satsa ''zarar ettim'' diyen insanlar çoğunluğu oluşturuyor.
[/QUOTE]

Evet haklisin ama sunu da unutmayalim Turkiye`de pazarlik diye bir kultur var, bu yuzden satici yuksek tutuyor olabilir, sakin kimse Yuce Otoyu destekledigimi dusunmesin, hic isim olmadi bunlarla cok sukur:) olmasin da, ama iyi seyler de duymuyorum..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia042 » 29 Nis 2009, 09:29

bir ara forumda görmüştüm skoda parçası satan bir firma 3500 TL ye benzinli motor satıyordu!! sıfır kullanılmamış. Fiyatın yüksek olması düşündürücü, ikinci kez fiyat vermeleri dahada kötü bayinin müşteri politikası ,skoda markasına da zaar veriyor bence.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti atayahya » 02 May 2009, 19:46

Arkadaş 2000 € çıplak motor blog fiyatı normal diyor.

Peki  1200 €  komple yeni 1.9 dizel motora ne yorum yapacak?

http://cgi.ebay.de/Motor-AEF-VW-Polo-Sk ... 7C294%3A50

Kısacası hangi bayi olduğunu söylede sana hak verilim, bu kadar fiyat savunman için.

atayahya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umitfatihgenc » 03 May 2009, 21:07

Arkadaşlar bende biraz baktım alpko arkadaşın gönderdiği siteye ve yanlış görmediysem 2000euro ya fabialar bile var.Atayahya arkadasıma simdi hak veriyorum burdan.Adamlar araba fiyatına motor bloğu satıyolar.Resmen soygun bu;
ahanda bulduğum araçların fiyatları...
http://skoda-fabia.autobazar.eu/12-12v- ... 78116.html
http://skoda-fabia.autobazar.eu/19-tdi-rs-id957063.html
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: U-F-G
Nereden: İzmir
Arabanız: 2012 Yeni İ30

İleti alpko » 04 May 2009, 02:12

[quote="umitfatihgenc"]Arkadaşlar bende biraz baktım alpko arkadaşın gönderdiği siteye ve yanlış görmediysem 2000euro ya fabialar bile var.Atayahya arkadasıma simdi hak veriyorum burdan.Adamlar araba fiyatına motor bloğu satıyolar.Resmen soygun bu;
ahanda bulduğum araçların fiyatları...
http://skoda-fabia.autobazar.eu/12-12v- ... 78116.html
http://skoda-fabia.autobazar.eu/19-tdi-rs-id957063.html

[/QUOTE]

2000Eur`a fabia mi olur!!!
 baktim verdigin linklere 1.linkte adam leasingle arac almis ve 2000 istiyor ve alan kisinin uzerine de leasing devredip odemesini istemis.. (bu sekilde alanla, arayanlar var).
Ikinci linkte ayni sekilde leasing devri, uzeirne 2500Eur istiyor..
2003-2004model Fabialar 4500-5000Eur`dan basliyor, fiyatlar cok cok dustu gecen sene bu donem de bu fiyatlarin yarisi daha fazlaydi..

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 02:14

tabi ya +pohkraçı var Tongue (?)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 04 May 2009, 02:18

[quote="hakanerdogan"]tabi ya +pohkraçı var Tongue (?)
[/QUOTE]

Aynen oyle Hakan,
2500 arti leasingin devami demis, yani adam bu zamana kadar odedigi ya da an azindan bi bolumu olan 2500eur istiyor sonrs leasingi tum ayni sartlaiyla noterden senin uzerine devam ediyor, sende adamin kaldigi yerden 2-3sene artik ne kadar kalmissa, odemeye devam ediyorsun..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 02:19

borç devrediyor, iş değil be abi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 04 May 2009, 02:28

[quote="hakanerdogan"]borç devrediyor, iş değil be abi.
[/QUOTE]
Bi anlamda belki oyle denilebilinir ama araba senin oluyor ve her ay kaskosu dahil araca 100-200Eur odeuyorsun, yani zorlanmadan yavas yavas odeyerek tamamliyorsun.. Leasing olayi burada cok yaygin, mal edinmek icin, kasmadan, temiz bir yol. Hatta bazi araba pazari firmalar var, 0 pesinata leasing araba veriyorlar, mesela basip bugun pazara gidiyorsun cebinde 1lira yok araci alip cikiyorsun bir daha ki ay 100-200 arasi(nasil anlasti isen) oduyorsun, suresini de yine basta sen seciyorsun, 2yil, 3yil, 5yil vs. .. Kac arkadasim var bu sekilde cok pahali araclar alip bi sure sonra araclari bilerek vurdular, araci vurunca kasko leasing firmasina hemen ayni gun(polis raporunun sigorta sirketine verildigi gun) aracin toplam degerini oduyor sana da hic borc kalmiyor aracta perte cikiyor zaten, leasing o anda bitiyor.. Urkutucu degil, hatta guzel bir sistem:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir