Araba birden bire çalışmadı :( Lütfen yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araba birden bire çalışmadı :( Lütfen yardım

İleti skoda61 » 04 May 2009, 16:44

[quote="LiLPlayya"] [quote="skoda61"][quote="ahmedennes"]dun aynısı basıma geldı araba durduk yere calısmadı vurdurduk servıse goturduk mars komurlerı deıstırıldı suan sorun yok  [/QUOTE]

Maliyet ne kadar ?
[/QUOTE]

Sizin videodaki durum bi ara benim feLLyde sürekLi oLuyordu. KoLtuk aLtında sürekLi ufak bi çekiç buLundururdum(: En sonunda amcamLa beraber sökmeye karar verdik. Boşta iken çok rahat çaLışıyordu ama yerine takıLıncı sıkışma yapıyordu. İçini açtık ve voLana geçen dişLinin aLtında kaLın bir yay var. Bunu biraz sertLeştirdik ve sorun kaLmadı. Gördüğüm kadarıyLa favorit ve feliciaLarda bu tip bi sıkıntı var. İyi bi tamirciniz varsa götürün 10-15 tlye yapar çünkü ne parça nede fazLa bi işciLik söz konusu tabi birazda tamircinin insiyatifine kaLmış
[/QUOTE]

Siz cesaret göstererek mekanizmayı sökme girişiminde bulunmuşsunuz :) Ancak aynı şeyi kendimin yapacağını zannetmiyorum. Benim yapabileceğim tek şey konuya yazdığınız ilk cevaptaki gibi çekiçle tık tık vurmak olur :)   

skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti LiLPlayya » 04 May 2009, 16:49

AsLında cesaretimin sebebi amcamın tamirci oLması :)) Yoksa kendi başıma açmazdım. 
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skoda61 » 04 May 2009, 16:53

[quote="LiLPlayya"]AsLında cesaretimin sebebi amcamın tamirci oLması :)) Yoksa kendi başıma açmazdım.  [/QUOTE]

:)))  Keşke benimde tamirci bi amcam olsaydı LOL
skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 07 May 2009, 02:21

bu arada sizin şarj lambanızda yanmıyor.

bence sorun aküde olabilir  başıma gelse  tıklatmak yerine aküyü incelemeye yönelirdim
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir