felicia için spor beyaz gösterge

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia için spor beyaz gösterge

İleti DeepGreen » 28 Ağu 2009, 15:28

askerden yeni döndüğüm için pek birşeye el atmak istemiyorum ama gösterge ebatları vs. vardır herhalde internette bulabilirseniz bana yollayın illustrator'de taslağını çıkartayım hatta basım ve kesim işini bile halledebilirim.

DeepGreen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Felicia9841 » 29 Ağu 2009, 01:28

[quote="DeepGreen"]askerden yeni döndüğüm için pek birşeye el atmak istemiyorum ama gösterge ebatları vs. vardır herhalde internette bulabilirseniz bana yollayın illustrator'de taslağını çıkartayım hatta basım ve kesim işini bile halledebilirim.[/QUOTE]

Süper olur. Smile
Felicia9841
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 29 Ağu 2009, 01:38

Ama normalde satılanlar plazma ekranlı arkadaslar.İşin keyfi orda zaten :=)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti delidolu » 29 Ağu 2009, 01:52

[quote="y.emre"]tabiki zevk meselesi ama bence felicia nın göstergeleri gayet hoş ve spor duruyor

[/QUOTE]

Sadece gösterge değil bence aracın kendi de çok güzel, 1 önceki aracımı (palio) aldığım zamanlarda şimdiki aklım olsaydı direk felicia alırdım ve hala kullanmaya devam edeceğim için de octi yi hiçbir zaman almazdım. Herşeyiyle taktir ettiğim, sevdiğim araçlardandır.. Samimi 1 itirafta da bulunayım yolda son model bmw görünce yol vermeyen ben felicianın tamponunu görünce yeri geliyor sağa, yeri geliyor durup yol vererek geçişini izliyorum. Ayrıca nedense arkadan da hep lada'ya benzetiyorum. Güzel araç vesselam. Felicanın güncel modeli neden üretilmez ben de hep merak konusudur? Bu araç sahipleri gerçekten araçlarının kıymetini bilsinler.

Daldan dala olacak; ama dün engin -hetepe- ile vw galerisini gezdik yeni gelen vw ve audi araçları inceledik tabiki laf yok hepsi de süper ötesi araçlar ancak oradan çıktıktan sonra hep bi sonraki aracım ne olsun diye düşünen ben, kendi kendime "yaw bu işin sonu yok beah!!" dedim. ConfusedOuch Hangi aracı alırsan al 1-2 seneye kalmadan daha iyisi daha hızlısı, daha.... dıdısının dıdısı bi modeli aynı cep tel gibi çıkartıyorlar ve bizler de akaryakıta zam geldi die ağlaşmamıza rağmen gidip alıyoruz!!!! O yüzden Allahtan bi değişik 1 durum olmazsa herşey bugünkü gibi devam ederse uzunca 1 süre aracımı satıp, yenisini almama kararı aldım.

Başınızı ağrıttım neyse, iyi geceler...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti felicia042 » 29 Ağu 2009, 03:18

daha önceden benzer bir konu vardı
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti Felicia9841 » 02 Eyl 2009, 11:41

[quote="DeepGreen"]askerden yeni döndüğüm için pek birşeye el atmak istemiyorum ama gösterge ebatları vs. vardır herhalde internette bulabilirseniz bana yollayın illustrator'de taslağını çıkartayım hatta basım ve kesim işini bile halledebilirim.[/QUOTE]

Gelişme var  mı?
Felicia9841
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir