tüpünmü var derdin var :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tüpünmü var derdin var :)

İleti ozfree1 » 19 Haz 2009, 10:06

arkadaşlar halen tüp tam bir randumanlı calışma olayı yok bıktım tüpcüye gitmekten :) en sonunda söktürecem en son götürdügümde gösterge oldu şimdi devir saati kafayı yedi rolanti gidip gidip geliyor bulamadık bir usta off offAngryAngry

ozfree1
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 19 Haz 2009, 10:26

geçmiş olsun elektronikten olabilir..arkadasların dediği gibi marka onemli değil onemli olan işciliği olan ustadır...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti delidolu » 19 Haz 2009, 10:42

Bence sen o gittiğin ustaya değil o ustanın yaşadığı muhite bile uğrama...

İşini bilmediği aşikar,en dandiğinden marka/model lpg sistemi kullananları ve kötü lpg tesisatı da gördüm ama senin bıktığın ya da sanayi ile akrabalık derecesine geleni görmedim.

Eğer anlattığın gibi büyük 1 dengesizlik varsa, forumdaki senin bulunduğun bölgede yaşayan arkadaşlar varsa iyi bir usta tavsiyesinde bulunsalar iyi olur :)

Geçmiş olsun, umarım düzelir; lpg iyidir :D

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti dejavu » 19 Haz 2009, 11:07

Önce adam gibi bi usta bul bencede. Bak bende kaşındım geçen gün gideyim bi kalibrasyon yaptırayım belki daha az yakar dedim tıkandı araba resmen o günden sonra. hem gitmiyor, hem çok yiyor.

Ama kalibrasyondan önce benzinden daha iyidi, gayette ekonomikmiş aslından, şimdi yapacağım tüpü taktırdığım yere değil de işini daha iyi bilene ücret karşılığı bi kalibrasyon yaptırmak olacak.

Yarım usta maldan, yarım doktor candan edermiş :D
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 19 Haz 2009, 11:18

kime yaptırdın samsunda ben bi keresinde sözde brc servisine gittim adama nasıl yapılcağını tarif ettim
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti ozfree1 » 19 Haz 2009, 11:54

MEHMET ŞADİ DİYE BİR YER GÜLSANDA CAMİ KARŞISINDA şimdi yanından geliyorum faturalı mal yok bu buna uyumsuz diyor evet care diyorum sistem degişcek 800 ytl ücret niye taktınız diyorum madem uyumsuzdu ne yapalım diyor garantiden degişin diyorum yok oydu yok buydu bana hikaye anlatıyorlar valla samsunda varsa başka iyi bir usta bilen arkadaş söylesin bıktım ve cokta sıkıldım tüple ugraşmaktan arabanın keyfini bile cıkaramadım arabam cok iyi benzinde ama tüp büyük bir baş agrısı inşallah buluruz bir carede şuan araba arkadaşımda tamirci arabının tüm motor tesisatını enjektörleri boğaz kelebegini herşeyini cıkarcak ve temizleyecek bakalım inşallah toplar kendini yoksa ben toplayıp atacam :)
ozfree1
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 19 Haz 2009, 12:12

faturası var madem tüketici heyetine başvur

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti ozfree1 » 19 Haz 2009, 12:46

valla bakacagım artık şuan fazla gerginim bi cıksında duruma göre bakacagım caresine
ozfree1
CLASSIC
CLASSIC

İleti turuncuklu » 19 Haz 2009, 21:22

Madem uyumsuzmuş ne diye takmış yav..Tüpü söküp o ustaya uysada uymasada takacanki anlasın takoz...Kardeş madem faturan var Yexplorer'in dediği gibi tüketici heyetine baş vur. Allah yardımcın olsun...
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti WXW » 19 Haz 2009, 22:02

bence de hiç vakit kaybetmeden, SAKİN ve AKLISELİM bir şekilde ilk önce ustaya gidin uyarınızı yapın, daha sonra tüketici haklarına başvurarak işlemleri başlatacağınızı söyleyin. biraz da korkutmak amacıyla yaptığınız iş tüketici haklarına aykırı olduğundan, ürünümü değiştirmediğinizden, nitelikli dolandırıcılığa girer, artık mahkemede anlatırsınız derdinizi deyin. ama bunları kavga ederek değil güzellikle söyleyin.onun kulağına kar suyu kaçınca huzursuz olur zaten:)sizde sanırım faturasız iş yapmışsınız, faturalı mal yok demişsiniz.eğer öyleyse bu da size ders olsun. garantinin teminatı faturadır:) garanti belgesi olmasa dahi.geçmiş olsun
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti gultekinteknik » 21 Haz 2009, 22:05

devir saat  problemi akü kesikdevre vaptığında olur akünde hata var direk aküyü değiştir biraz mantık kabul etmiyor ama  bundan bende teknik servislik yapıyorum .denemek için istersen çıkma akü taktır düzeldiğini göreceksin.
gultekinteknik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yusufbyz » 05 Tem 2009, 00:04

yok kardeşim bu bizim felicialarda boğaz kelebeği problemi mevcut madem servissin bilmen lazım. adamlar kelebeği temiz olursa lpg de çok iyi randıman alırsın diye fısfıs yapıyorlar ondan sonra devir habire gidip geliyor. yollarda stop etmeler falan.......
yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir